Junnu Cup III 24.9.2011 Järvenpää

Sarjat

Tulokset

EPT-52,2
1.Tiia UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Matias TARMOJudo-Kan, Espoo
EPT-31,4
1.Gosha ZUBKOVMeido-kan
2.Anni TOIVONENNummelan Judo
3.Myrsky ALATALOTikkurilan Judokat, Vantaa
EPT-36,5
1.Simo KURKIPopinniemen Isku, Kotka
2.Henry HEINONENOrimattilan JS
3.Rasmus MYLLYLÄTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-29,0
1.Urho HEIKKINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Joel MAKKONENNummelan Judo
3.Kasperi VIRTANENNummelan Judo
EP-41,1
1.Albert CUNYJudo-Kan, Espoo
2.Otso BLOMBERGTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Konsta KOIVISTOMeido-kan
ETA-26,0
1.Kiia KAUTTOSobudo, Somero
2.Solveig PÖYSTIJudo-Kan, Espoo
3.Nerina OLANDERShirokawa, Porvoo
ETA-30,3
1.Ella AAKKOHontai Judo, Helsinki
2.Anne-liis KRUUSIJudo-Kan, Espoo
3.Milla MARISTOJukara
ETA-34,2
1.Aino ASKLÖFKirkkonummen JS
2.Eevi KESÄLÄJudo-Kan, Espoo
3.Vilma POIKELAShirokawa, Porvoo
ETA-35,4
1.Meriliis TAMMShirokawa, Porvoo
2.Jenni SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
3.Kira HUSUTurun JS
ETA-40,2
1.Tanja HEIKKINENShirokawa, Porvoo
2.Essi KÄRHÄMeido-kan
3.Saga KALLIOMÄKIHyvinkään JS
EPA-29,1
1.Matias SINISALOTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Aamos BLOMBERGTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Konsta SAARILEHTOTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Sampo VESAHontai Judo, Helsinki
5.Tony MELLANENTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Viktor ASKLÖFKirkkonummen JS
7.Aapo LILJANIEMIPingviinit, Nurmijärvi
7.Aleksis KALLIOMÄKIRiihimäen JS
EPA-31,2
1.Sampo SÄÄMÄNENBodonos, Kerava
2.Panu SAARINENHelsingin JudoSport
3.Sampo AIRAKSINENJukara
3.Tapio AIRAKSINENJukara
5.Leo KUUSIMÄKIJudo-Kan, Espoo
5.Joni HAMMARJudo-Kan, Espoo
7.Petteri NISKAHelsingin JudoSport
7.Daniel KUHATikkurilan Judokat, Vantaa
EPA-33,7
1.Jussi VIERIMAAJudo-Kan, Espoo
2.Jere SALONENHyvinkään JS
3.Lukas TRIEBELJudo-Kan, Espoo
3.Ronny LEHTOLAJudo-Kan, Espoo
5.Pyry HYTTINENBodonos, Kerava
5.Niklas NUOTIOBudoviikingit, Helsinki
7.Otto KOVALAINENJukara
7.Jesper STENSTRANDHontai Judo, Helsinki
EPA-35,9
1.Tuomas OJALABodonos, Kerava
2.Eemil HANNULAHämeenlinnan JS
3.Atos ANDREEVHelsingin JudoSport
3.Joel NIITTYVUOPIOShirokawa, Porvoo
5.Nico VIRTAHelsingin JudoSport
5.Leo LESKINENBudoviikingit, Helsinki
7.Joona POUTANENTikkurilan Judokat, Vantaa
7.Touko NIITTYNENTikkurilan Judokat, Vantaa
EPA-41,4
1.Juho HYRYHelsingin JudoSport
2.Max COHENJudo-Kan, Espoo
3.Alex ISOMÄKIShirokawa, Porvoo
3.Antreas RAJAMÄKIMeido-kan
5.Pyry JÄMSENJudo-Kan, Espoo
5.Axel KALENIUSTikkurilan Judokat, Vantaa
7.Rami BAYCHATTIHelsingin JudoSport
7.Kristian ASULAJudo-Kan, Espoo
EPA-44,4
1.Ilja ROUDAKHontai Judo, Helsinki
2.Mathias MYNTTINENJudo-Kan, Espoo
3.Arttu TIITUTikkurilan Judokat, Vantaa
EPA-27,5
1.Daniel LASALAHyvinkään JS
2.Marcus JULKUNENHyvinkään JS
3.Guglielmo BARTOLINIJudo-Kan, Espoo
3.Aaro RASKTikkurilan Judokat, Vantaa
EPA-38,0
1.Aku HAIKARAINENShirokawa, Porvoo
2.Tatu TALJAHontai Judo, Helsinki
3.Matias PAAVILAINENTurun JS
3.Max ERIKSSONShirokawa, Porvoo
5.Eemil KNUTARAkagi
5.Lukas VAHTERATikkurilan Judokat, Vantaa
7.Lauri INKIHontai Judo, Helsinki
7.Arttu KOLEHMAINENBodonos, Kerava
EPTA-22,4
1.Patrick RAVALTChikara, Helsinki
2.Viveka KLEFSTRÖMMeido-kan
3.Akseli HANKANIEMITikkurilan Judokat, Vantaa
EPTA-50,1
1.Vilhelmi GUSTAFSSONShirokawa, Porvoo
2.Miro HAKALASobudo, Somero
3.Minttu SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
DP-32,8
1.Jani PÄÄSKYSMÄKIShirokawa, Porvoo
2.Toni UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Vili RIUTTANENAkagi
DP-50,6
1.Juho KARJALAINENPopinniemen Isku, Kotka
2.Heikki SIMOJOKIAkagi
3.Joel OLDENBURGJukara
DPT-35,3
1.Jonatan STENSTRANDHontai Judo, Helsinki
2.Emma PIRIHelsingin JudoSport
3.Ilona KOVALAINENJukara
DPT-35,7
1.Daniil LINNOSSUOMeido-kan
2.Pihla RIEKKINENJukara
3.Ville HAMMARJudo-Kan, Espoo
DPT-43,9
1.Jon WESSMANHyvinkään JS
2.Veikka LAUNONENAkagi
3.Jyri TUOVINENJudo-Kan, Espoo
3.Markus TARMAJukara
DPT-58,9
1.Aron SIKET-SZASZJudo-Kan, Espoo
2.Daniel NYMANBodonos, Kerava
3.Lotta RANTA-AHOTikkurilan Judokat, Vantaa
CP-39,2
1.Samuli HEINILÄHämeenlinnan JS
2.Valtteri RAUHALATurun JS
3.Eemeli ALI-KIPPARIHyvinkään JS
CP-52,8
1.Janne VIRENJudo-Kan, Espoo
2.Samu PAJUNENJukara
3.Toni HEINOLahden JS
CP-62,2
1.Vepsä MATTISuomen kamppailu-urh
2.Lauri TURTIAINENNummelan Judo
3.Paavo BORDILahden JS
CP-78,9
1.Aaro MATTSSONSuomen kamppailu-urh
2.Henri LINDSTRÖMJudo-Kan, Espoo
CP-86,7
1.Aaro MATTSSONSuomen kamppailu-urh
2.Nico REPOTikkurilan Judokat, Vantaa
CPT-46,8
1.Inka KEINÄNENPingviinit, Nurmijärvi
2.Anton LAIHIJudo-Kan, Espoo
3.Janne SAJOMAASuomen kamppailu-urh
CPT-57,0
1.Tony MANNELINTurun JS
2.Riikka HAKALASobudo, Somero
3.Heidi ELONENOrimattilan JS