Login or Subscribe (Optional)

Inbjudan Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning  © Send-It      Manual (PDF/ENG)

Anmälan senast söndagen den 27 augusti 2017

Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori:
11Alingsås JK MarkusSAVELA3k P15-66
21Borlänge JK AgnesERIKSSON1k D21-63
32 AgnesERIKSSON1k F18-63
43 OscarERIKSSON4k P13-34
51Färgelanda JKKristofferGRUNDÉN1k H-90
61Göteborgs JK AdamCHRISTIANSSON1d H-66
72 AdamCHRISTIANSSON1d H21-66
83 AntonNYVALL3k P13-42
94 BismullahHALIME1k H-73
105 BismullahHALIME1k H21-73
116 CharlieSEGER1k H-81
127 HampusKARLBERG3k P15-42
138 HaroonMALIKYAR3k H21-73
149 HaroonMALIKYAR3k P18-73
1510 IlkinSHIRALIYEV3k P15-46
1611 Leo NooraFJELLMAN2k F15-44
1712 MarkusEDLUND1d H-81
1813 MarkusEDLUND1d P18-81
1914 MaxCHRISTIANSSON2k P15-50
2015 MaxCHRISTIANSSON2k P18-50
2116 OskarVINTERSKOG DANIELSSON1k P18-60
2217 SabineBONITZ1d D+78
2318 SahandSHOKOHI1d H-66
2419 SandraRODRIGO BLOMQVIST3d D-63
2520 ThomasSCHMIDT1d H-100
2621 TimNYLANDER1d H-73
2722 TimNYLANDER1d H21-73
2823 TobiasISELAND1d H-90
2924 ViktorFAZLAGIC KRISTIANSSON3k P15-46
3025 TomRAJWAN4k P13-42
311IK Södra KevinASPELIN2k P15-55
322 KevinASPELIN2k P18-55
333 KimASPELIN2k P13-42
344 KimASPELIN2k P15-42
355 TaraBABULFATH3k F13-36
361IK Västra Mölndal AdamLACHNER2k P15-42
372 AlbinFORSELIUS3k P13-34
383 ElviraDRAGEMARK3d D-57
394 ErikWRETBORN1k P18-66
405 IdaLINDGREN3d D-57
416 JacobLACHNER1k P18-60
427 MalinNORDIN3d D-52
438 VildaBACKLUND4k F13-36
441Ippon Judoklubb /NORArbiARTSUEV3k P18-60
452 HåkonWIRAK2k P18-50
463 Jostein4k P15-60
474 Jostein4k P18-60
485 Martin Chan-Min BREKKE-JENSSEN2k P15-46
496 MatsSOMMERVOLD1k H21-60
507 MatsSOMMERVOLD1k P18-60
518 Nico ALAVI4k P15-55
529 NicolaiYSTANES ANDERSEN3k P18-50
531JK Aktiv Andrea MOCANOSKI 4k F13-48
542 Gretha ÖSTLIND 2k F15-48
553 Hannes HEDENBLAD4k P13-50
564 Joel HEDENBLAD2k P18-73
575 Maxim MOCANOSKI3k P15+73
586 Moa WENNSTAM 2k F15-44
597 Nora NYBY2k F15-52
608 Rasmus ANDERSSON4k P13-42
611JK Budo BjörnCAPRETTI3d H-81
622 BojanPARTALO3k P13+50
633 ClaraFÄLLBERG3k F13-44
644 Edvin LARSSON1d H-73
655 ErikLERNFELT NATRI3k P13+50
666 HugoENGBERG3k P13-46
677 JohanARONSSON1d H-81
688 MarcusKÄLLBERG1k P18-81
699 MillaJOHANSSON3k F13+48
7010 OskarPELLI4k P13+50
7111 SaidHASUNA3k P15-50
7212 SebastianGREEN3k P18-66
7313 SuanBRDAR3k P15-55
741JK National CaesarROHALY2k P15-60
752 CaesarROHALY2k P18-60
763 EricRÖSSEL1k H21-66
774 HannaWASSENIUS3k F18+70
785 HannesBERG2k P18-50
796 RebeccaSANDBERG2k D21-57
807 Rebecca SANDBERG2k F18-57
818 WilmaRÖSSEL2k F15-52
821Jönköpings JK KacperLEMPICKI3k P13-42
831Kristinehamns JK KFUM OscarGUSTAVSSON2k P15-50
841Kungsbacka JK AdamHALLÉN3k P15-42
852 AlexandraLIGNELL4k F13-36
863 Carl-JohanOLAUSSON3k P13-38
871Landvetter JK EmelieGRANUDD3k F13-44
882 FeliciaGRANUDD2k F15-44
893 FeliciaGRANUDD2k F18-44
904 HugoGUSTAFSSON2k H21-60
915 HugoGUSTAFSSON2k P18-60
926 KalleOLHANS2k P15-55
937 MelinaARAMBURO1k F18-57
948 TindraWESTER2k F15-52
959 WilliamLINDBLAD1k H21-66
9610 WilliamLINDBLAD1k P18-66
9711 WilliamWESTER2k P18-81
981Lidköpings Budoklubb LukasROSWALL2k P15-73
992 MånsTIGERBERG3k P18-66
1001Lilla Edets JK AnnikaMOLIN1d D-70
1011Lindome JK AxelDAHLBECK3k P13-38
1022 Christian BORGHESI1d H-81
1033 Karin HOLMBERG1d D-70
1044 LinusSJÖBERG3k P13-46
1055 NellieERNST3k F15-57
1066 RazmusANDERSSON3k P13-50
1077 Wilda WITTGREN4k F13-44
1081Lugi JK AlexanderLARSSON2k P18-60
1092 Emil JABIYEV3k P13-42
1103 Emil JOHANSSON3k P15-73
1114 HilleviKARLSSON3k F15-52
1125 IsaacREDDY2k P15-60
1136 TimurBURKANHOF3k P15-50
1141Mariestads JK ElmoREBIC2k P15-55
1151Norrköpings JK ArvidTURESSON1k P18-66
1162 ChristofferROSÉN3k H-90
1173 DavidVEZENKOSKI2k P15-73
1184 DavidVEZENKOSKI2k P18-73
1195 JimmyANDERSSON2d H+100
1206 KevinNESTOR1d H-90
1217 KristinTURESSON4k F13-36
1228 ZebactianBERNTSSON ANDERSSON3k P13-50
1231Oxelösunds JK Benjamin GONZALEZ 2k P15-60
1241Rättviks JK LennartHELLSTRÖM2k P15-55
1252 Mathilda ÅKESSON 3k D21-63
1263 Mathilda ÅKESSON 3k F18-63
1271Sakura Judoklubb GöteborgEmilEDMAR3d H-90
1282 EmmaENSBERG1k D-70
1293 EmmaENSBERG1k D21-70
1304 ErikBJÖRNÖR1d H-73
1315 MichailTIMTJENKO1d H-90
1326 NicolinaPERNHEIM2d D-70
1331Stenungsunds JK AnnaVESTERBERG2k F15-52
1342 AnnaVESTERBERG2k F18-52
1353 CarolineERIKSSON2k F15-63
1364 CarolineERIKSSON2k F18-63
1375 KarlSUNDSTRÖM2k P15+73
1386 SofieHANSSON2k F18-57
1397 Sofie HANSSON2k D21-57
1401Vara Judoklubb WiggoANDERSSON3k P15-60
1411Varbergs JK AlexÖSTERBERG1d P18-73
1422 JonasJOHANSSON1d H-90
1433 MattiasKARLSSON2k H-73
1441Vänersborgs JK Alva SVENSSON AXZELL 2k F15-63

 

 

Copyright © JudoShiai 2017