Login or Subscribe (Optional)
 Inbjudan Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning    © Send-It      Manual (PDF/ENG)      

Hajime Cup lördagen den 22 april 2017 i Varbergs Idrottshall
Anmälan senast söndag den 16 april 2017
OBS! Ett deltagartak på 200 startande. Först till kvarn gäller

Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori
11Borås JK JakobJELIC4k P13-30
22 JohnJOHANSSON3k P15-50
33 LeoJELIC4k P11
44 NellieERICSSON3k F13+48
55 NoelERICSSON4k P11
66 OskarSTURESSON4k P11
77 RasmusRICHARDSSON5k P13+50
88 RockoKOSTOPOULOS3k P13-42
99 ViggoGRANBERG3k P13-42
101Färgelanda JKOliverLÖNNGREN4k P11
111Göteborgs JK AhmadSADAT5k P15-60
122 Alwin ALSING5k P11
133 AntonNYVALL3k P13-38
144 EllenOLAUSSON4k F11
155 KaramGHADRI5k P9
166 RasmusPETERSSON5k P11
177 TomRAJWAN5k P13-38
188 TurkelISMAYILOV5k P15-50
199 ValterWIBERG4k P11
201Habo JK HampusSAHLEN4k P11
212 JelmerLENTING4k P13+50
223 SalomeSCHENBERG5k F11
234 WilgotSTRANDENWIK5k P11
245 WilleHÄLL4k P11
251JK Aktiv AlexanderMYRVING5k P11
262 AndreaMOCANOSKI4k F13-48
273 HannesHEDENBLAD5k P13-46
284 MaximMOCANOSKI3k P15-73
295 RazmusANDERSSON3k P13-46
306 StellaRIPA4k F11
317 RasmusANDERSSON5k P13-46
321JK Budo John ERICSSON4k P11
332 MillaJONSSON3k F13+48
343 Alma LAGO-ELFSTRÖM3k F13+48
354 Andrej JARANOVIC5k P11
365 Bojan PARTALO3k P13-50
376 Clara FÄLLBERG3k F13-40
387 Darian ESSA5k P11
398 Erik LERNFELT NATRI3k P13+50
409 Filip DAHLQVIST4k P11
4110 Hugo ENGBERG3k P13-42
4211 Katari SVENSSON3k P13-34
4312 Oskar PELLI4k P13+50
4413 Said HASUNA3k P15-46
4514 Suan BRDAR3k P15-50
461JK Jinkei EricGÅRDMO5k P9
472 HampusBROMAN5k P11
483 HildaGÅRDMO5k F11
494 JacobTÖRNELL5k P11
505 KatieBORG STIRRAT5k F11
516 ViggoVELUND5k P13-42
521JK National AlbinHEIMLER4k P15-42
532 AlbinLUNDIN5k P9
543 AliciaANDERSSON KRONVALL5k F13+48
554 FabianJÖNSSON5k P11
565 FrejGAUDENZ5k P11
576 HugoLINDHOLM5k P11
587 JacobVUKOVIC5k P9
598 LokaTHORNBERG5k F9
609 LucasBLOMDAHL4k P15-55
6110 RasmusSTRÖMSTEDT4k P11
6211 TimJIWAD5k P13-38
6312 AllieTHORNBERG5k F9
6413 KarimBEN TALEB5k P11
651JK Sakura ArthurGILOV3k P15+73
662 ArvidLINDHOLM4k P11
673 ErikBJÖRN4k P13+50
684 LeoGREN5k P13-34
695 MelkioHANSSON3k P11
706 SamFRID GÖRANSSON3k P13-38
717 ValleLINDHOLM3k P11
721Kallinge Judoclub AndreaVELAZCO3k F13+48
732 DanielFILISTOVICH3k P13-38
741Korpehôla JK Jesper ÖSTEMAR5k P9
752 RasmusÖSTEMAR4k P13-42
763 ViktorBOHLIN3k P15-66
771Kungsbacka JK AdamHALLÉN3k P15-38
782 Aina JinDUVETORP5k F13-40
793 AlbinTÄNG3k P15-55
804 AlexandraLIGNELL4k F13-40
815 AnteTYRCHAN5k P11
826 Carl-JohanOLAUSSON3k P13-34
837 FrodeRYDBECK4k P9
848 HaraldRYDBECK4k F13-36
859 Karl-JohanLAFFRENSEN4k P13-46
8610 NoahTYRCHAN5k P9
8711 ViktorLAFFRENSEN4k P11
8812 WilliamARKHULT4k P15-55
8913 WilliamLIGNELL4k P13-34
9014 ZoeKANEN4k F11
911Lerums JK AlwinLÖWDÉN 4k P15-60
922 EliasDIRFORS4k P15-66
931Lindome JK BenjaminBEJAN5k P9
942 EliasLINDSTAD5k P15-38
953 GustavKARNHILL5k P15-50
964 LinusSJÖBERG4k P13-42
975 MariaNOUMAN5k F13-36
986 MarlonNILSSON-A5k P11
997 MelvinSTEINGÅRD5k P11
1008 NellieERNST4k F15-52
1019 OliviaLINDHÄGN5k F11
10210 SimonTORKI5k P11
10311 WildaWITTGREN5k F11
1041Stenungsunds JK AntonSTOLARCZYK5k P11
1052 Anton VAHLENBERG4k P11
1063 CarlORRBO4k P11
1074 ElliotERIKSSON5k P11
1085 EmelieSIMONSSON5k F11
1096 EmilJACOBSON4k P13-38
1107 Emil SVENSSON5k P11
1118 HenryERIKSSON5k P11
1129 HugoHOLMQVIST5k P11
11310 JoelLUNDHAG5k P15-50
11411 JonasFISCHER5k P11
11512 Leo JONASSON4k P13-34
11613 Leon MAGNBÄCK4k P13-38
11714 MarcusSIMONSSON4k P13-42
11815 Neo OLSSON4k P13-38
11916 OskarHAMSTEN5k P11
1201Trollhättans JK IsakALLEVÅG5k P15-38
1212 LukasALLEVÅG4k P11
1221Varbergs JK MioROSÉN4k P11
1232 Oliver ROSÉN3k P13-38
1243 AlexAHLBERG4k P11
1254 AlfredVIDHALL4k P11
1265 AlvaDAHLSTRÖM4k F13-32
1276 AndersSTENMAN4k P15-60
1287 ArvidACKRING4k P13-50
1298 ArwidCARLSTEIN3k P15-46
1309 DanielSTENMAN4k P11
13110 EinarBOREN4k P11
13211 ElsaLARSSON4k F11
13312 EmblaJOHANSSON5k F9
13413 EmilBÄVERHOLT4k P11
13514 FabianLJUNG4k P11
13615 HugoLEVINSSON5k P11
13716 IsabellaLINDFORS5k F11
13817 IsacOLSSON5k P13-34
13918 JackSJÖSTRÖM4k P13-30
14019 JohnHJORTSBERG VRANJANCU4k P11
14120 JonnaWALLIN3k F13+48
14221 KarlDAHLGREN4k P11
14322 LeoFOLKESSON4k P11
14423 LucasBERGENHEIM4k P11
14524 MalteZETTERGREN4k P11
14625 NathalieBENGTSSON5k F11
14726 OskarBERNAC5k P9
14827 TheodorSJÖVALL5k P11
14928 ValentinaSJÖSTRÖM4k F11
15029 ViktorAHLBERG4k P13-34
15130 VilleSTENMAN5k P11
15231 VilmerDAHLSTRÖM4k P9
15332 WiggoEDMAN5k P9
15433 LinusESBJÖRNSSON4k P13-46

 

 

Copyright © JudoShiai 2017