Login or Subscribe (Optional)
 

Inbjudan (PDF) Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning    © Send-It   Skåne-Blekinge anmälningssida   Manual (PDF/ENG) 

Skåneserien 2 – Söndagen den 23 april i Genarp
Anmälan Senast måndagen den 17 april 2017

Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori Vikt
11Bujin Judo, Malmö AlexanderBODE4k H -73
22 IgorTIMOFEJEV5k H -93
33 IlhanHODZIC5k P13-38
44 KevinALKOVIC5k P10-25
55 YahyaOMAR4k H -73
61Carlshamn JudoAbdu LATIF AJAMI5k P17-59
72 AbdulhakimHARBA5k P10-31
83 Ahmad DAHER5k H -59
94 Amr DAHER5k P13-27
105 Andan NASER5k P13-29
116 Fares NASER5k P17-62
127 Hamza ABDULKADER5k P13-47
138 Isam DAHER5k H -60
149 Kaiss ALJAZAR 5k P13-38
1510 Masah NASER5k F13-37
1611 Mohamad ASSI 5k H -84
1712 Mohamad YEHIA ALJAZAR5k P17-37
1813 Mohamadnor ALJAZAR5k P17-79
1914 Mohamed ANAS HARBA5k H -57
2015 Mohamed HARBA5k P13-41
2116 Mohammad DAHER5k P13-31
2217 Mustafa SHAHEEN5k P10-25
2318 Nagham NASER5k F10-33
2419 Nasr HARBA 5k P13-35
2520 Omar ALJAZAR5k P10-33
2621 Rame SHAHEEN5k P17-60
2722 Tala NASER 5k F13-40
2823 Tareq DAHER5k P13-43
2924 Wael MONADI5k P13-44
3025 Youssef SHAHEEN5k P13-29
311Enighet Judo Björk SARVARY5k F10-28
322 Deniz AZUN5k P10-20
333 Edmond BUNJAKU5k P10-44
344 Karim BORISHE5k P10-26
355 Rashid BORISHE 5k P13-40
366 AlexanderVROSEVIC5k P10-23
377 AlvarANDREN5k P13-27
388 AngelinaMANSOURA5k F10-33
399 AymanALBUDAIN5k P10-26
4010 DanasPRAVDINSKAS4k H -87
4111 DarianNORI5k P13-30
4212 EdnaCERIC5k F10-31
4313 EmilRUDOLW4k H -77
4414 EnglaSVENSSON5k P13-38
4515 ErjonABAZAJ4k P10-25
4616 HawreBARZANJI5k P10-28
4717 IzabellaGHAYADA5k F10-25
4818 Jan TimatTEKEL5k P10-25
4919 JuliaKOZLOWSKA5k F13-58
5020 KajsaJÖNSSON5k F10-27
5121 MelodyORFANIDOU5k F10-31
5222 NikodemusODE5k P10-25
5323 OltionABAZAJ4k P13-35
5424 YusefQURBANI5k P10-33
551Eslövs Budoklubb Alicia PERSSON5k F13-43
562 HannaRUDOLVSSON4k F13-56
573 TheoHANSSON LOSELL5k P10-40
584 Tove BENGTSSON4k F13-53
591GF Idrott JK GöranBITTERLING4k P13-35
602 KasperHELGESSON5k P17-40
613 LokeJÖNSSON4k P10-28
624 MoaPRIM5k F13-36
635 TheoÖNCÜ5k P13-48
646 ViktorFREDHOLM4k P13-36
651Helsingborgs JK DariaJURKIEWICZ4k F17-59
662 IsacALPENBERG4k P17-51
673 KhalidHAMS4k P13-41
684 MaxANDREASSON5k P17-60
695 Saie MagomedMUNAEV4k P13-43
706 StefanGA`CIC4k P17-64
711Höganäs Budo TheodorSUNDELÖF5k P13-33
722 Agnes ALMERTZ5k F13-24
733 Camil DIDZAR4k P13-57
744 Tristian FRYXELL5k P10-21
751Kallinge Judoclub Giorgi-Ruslan BISAEV 5k P13-39
762 MaximFILISTOVISH 5k P10-26
773 Nika BISAEV 5k P13-36
781Knisslinge BK EneasEKSTRAND5k P13-55
791Kristianstad JK AliceSVENSSON5k F13-60
802 ArutGEVORGYAN5k P13-39
813 ColinPERSSON5k P10-23
824 EmiliaSVENSSON4k D -51
835 EmmaOLSSON4k D -60
846 LukasVUGER4k H -59
857 SagaJENSEN4k F13-46
868 TovaGRIMSHOLM5k F13-42
871Lugi JK Aris HENRIKSSON4k P13-42
882 Azel VALLIER5k P10-32
893 Bovadi LEPIEV5k P17-63
904 Elias AVGENAKIS5k P13-41
915 Gustav FRIBERG5k P13-30
926 Isak AVGENAKIS5k P10-30
937 Lukas HAGSTRÖM5k P10-37
948 Malte PERSSON4k P13-44
959 Milou VALLIER5k P10-34
9610 NoaSTRÖM5k P10-26
9711 Ocatave GRAS5k P17-42
9812 Oscar MAGYAR5k P13-31
9913 Philip MAGYAR4k P17-35
10014 Selma BOOK 5k F10-35
10115 Vilgot DAHLEN5k P13-33
10216 William MILLER5k P13-38
1031Musubi dojo, LöddeköppingeAxelRIBER ALM5k P13-28
1042 Axel HERGELAND4k P13-36
1053 Benjamin SVENSSON4k P17-40
1064 CarlJUREUS4k P17-63
1075 Elias SVENSSON4k P17-67
1086 Felix ANDERSSON4k P13-45
1097 FridaHALLIN4k F17-60
1108 HannesHALLIN4k P13-30
1119 JacobERIKSSON4k P13-36
11210 LovisaNILSSON5k F13-42
11311 MathildaNILSSON5k F17-65
11412 SimonPERSSON4k H 111->
11513 StefanJOHANSSON4k H -79
1161Olofströms JK Amin KAYKHAROV5k P10-32
1172 AnsarKARIMOV5k P17-58
1183 EbbaSIGVANT5k F13-30
1194 Halid KAYKHAROV5k P10-27
1205 Mahadi KAYKHAROV5k P13-30
1216 RamzanKARIMOV5k P13-33
1221Staffanstorps JK AaronJOHANNISSON5k P10-26
1232 AlbinSVENSSON4k P13-34
1243 AntonMÅNSSON4k P13-56
1254 BenjaminROSQVIST NILSSON5k H -72
1265 ChristofferBONNEVIER4k P10-29
1276 ElinGÅRDLING5k F10-34
1287 EricROSENSVÄRD5k P10-24
1298 ErikLETHIN5k P10-38
1309 ErikMÅRTENSSON5k P10-26
13110 FabianTRÖNELL5k P10-27
13211 FilipANDREN4k P13-38
13312 FilipTRÖNELL4k P17-65
13413 GeorgijePERISIC5k P10-24
13514 GustavGRÖNLUND4k P10-30
13615 Hanna OLANDER5k F10-29
13716 HarryBÜLOW5k P10-25
13817 IsakNORDÉN 5k P10-32
13918 JensDE HAAN4k P10-43
14019 JovanaPERISIC5k F10-27
14120 LabinotHOXHAJ4k P13-36
14221 Leia RAUSEK NIELSEN5k F10-30
14322 LeonEKELUND5k P10-31
14423 LinusKLINGBERG5k P10-24
14524 LokeBJERKEMO4k P10-28
14625 LoveALMELIN5k P10-25
14726 LoweHAMMAR4k P17-38
14827 LukaBRAJKOVIC4k P10-29
14928 MalcolmDE LOISTED5k P10-24
15029 MalouSJÖSTRAND5k F10-25
15130 MalteNYDEMARK5k P10-26
15231 MatildaSTEER5k F10-27
15332 MaxGLANS4k P10-32
15433 Molly STEER5k F13-39
15534 NellieKARLSSON4k F10-40
15635 NikolettaMANGER5k F13-38
15736 RufusBAGGE4k P10-27
15837 TaiseiKITADA5k P10-25
15938 TildaBORGSTRÖM5k F10-24
16039 TildeEDEFELL TENGGREN5k F13-45
16140 VildaBRANDIN5k F10-24
16241 WilsonTERRA FROBERG5k P10-26
16342 Zackarias OLOFSSON4k P13-38
1641Söderskogs IF/JudoLukas PERSSON5k P13-59
1652 BenjaminMAGNUSSON4k P13-38
1663 Jakob BRYDNEMALM5k P10-34
1674 Lucas FRIDEN5k P10-27
1685 OliverTIMAR LÖNNEBORG5k P10-28
1696 PeterEKVALL4k H -67
1707 PeterTIMAR4k H -92
1718 ThindraBACKHULT FORS5k F10-33
1721Södra Sandby JK AgnesANDERSSON5k F13-29
1732 Alma LUNDVALL5k F10-29
1743 AmalieACHEN RYDSTRÖM4k F13-33
1754 Edith ADELL4k F10-35
1765 EmmyBARNEKOW5k F13-56
1776 Gabriel DILTON5k P10-35
1787 KlaraSEGERSTRÅLE4k F13-27
1798 LinneaMIKKELSEN5k F10-27
1809 MalcomANDERSSON4k P10-29
18110 ToreADELL4k P10-33
18211 Algot HEDIN5k P10-30
1831Trelleborg Judo August NORGREN PALM5k P13-48
1842 Daniel BERMHEDEN5k H -80
1853 Ella KLINTALM5k F13-35
1864 Elsa NILSSON4k F13-47
1875 EmilKLINTALM5k P10-33
1886 EmmyBERMHEDEN4k F10-24
1897 JohnSIMOSSON5k P10-22
1908 LouiseBERGQUIST5k F10-29
1919 Olivia PALMQVIST5k F10-31
19210 Sara BERGQUIST5k F17-57
19311 SofieBERGQUIST5k F10-27
19412 Wilma HOLMGREN5k F10-38
1951Vellinge Budo Arturo LÖÖV4k H -89
1962 ElliotREXÉR5k P13-41
1973 MaximilianBJÖRNSTRÖM4k P13-38
1984 IsaacOTRELIUS 4k P10-47
1991Wemmenhögs Budoförening AntonBALDER4k P13-45
2002 AntonWERNER5k P10-33
2013 Elise PETTERSSON5k F10-27
2024 EmilioMARTINSSON5k P10-35
2035 KarlHENRIKSSON5k P10-30
2046 LiamDAVIDSSON5k P10-42
2057 LiamLINDISTRII5k P10-32
2068 LinusARNMARK4k P13-40
2079 MattisZANDER4k P13-34
20810 OliviaPETTERSSON5k F10-25
20911 CaspianSAXELL5k P10-36
21012 KlaraTHIM5k F10-31
21113 SamuelKARLSSON5k P10-27
21214 ZakariasMALMQUIST5k P10-27
2131Österlen Budoklubb AlfredILLERHAG5k P10-32
2142 AxelJOHANSSON5k P13-28
2153 ErikJOHANSSON5k P13-44
2164 HannesALM4k P13-38
2175 JacobALM5k P10-27

 

 

Copyright © JudoShiai 2017