Login or Subscribe (Optional)

ANMÄLDA DELTAGARE KADETT JUNIOR SENIOR VETERAN


Svenska Mästerskapen för kadetter lördagen den 10 juni 2017

Stockholms Judoklubb hemsida  Inbjudan Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning  © Send-It    Manual  
Anmälan senast onsdagen 10 maj 2017


Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori
11Alingsås JK AlexanderUGGEDAHL2k P18-73
22 LoveENGH3k P18-66
31Borlänge JK AgnesERIKSSON1k F18-57
42 ElsaKLYFTELL1k F18-70
53 JoelANDERSSON1k P18-66
64 JuliusTYNELL1k P18-55
71Borås JK CarlBJÖRKLUND1k P18-66
82 EmilHENRIKSSON1d P18-55
93 HannesKIHLSTRÖM2k P18-66
104 JacobNEJDERÅS2k P18-55
115 TovaGRANBERG2k F18-48
126 WilmerJOHANSSON2k P18-60
131Frövi JK AramaisMURADJAN3k P18-81
142 ElinKÄMPE3k F18-57
153 EllaANDERSSON2k F18-63
164 EllaSELANDER2k F18-63
175 ElliotENELL2k P18-66
186 GretaNILSSON3k F18-52
197 JohannesÅKESSON2k P18-66
208 MatildaNILSSON2k F18-63
211Göteborgs JK JenniferERNST1k F18-63
222 KarlTHÖRSMAN1k P18-60
233 MarkusEDLUND1d P18-81
244 OskarVINTERSKOG DANIELSSON1k P18-60
251Havsörnens JK LeonaSKÖLD2k F18+70
261IK Södra AngelaWALLENTIN1k F18-57
272 CamillaLUNDKVIST1k F18-63
283 FilipWÅHLIN1k P18-81
294 KalleBÅÅTHE1k P18-73
305 MartinSÖDERBERG1k P18-73
316 PontusBLOMSTRAND1k P18-66
327 SimonPARKER1k P18-73
331IK Västra Mölndal ErikWRETBORN1k P18-66
342 JacobLACHNER1k P18-60
353 LovisaHESSE SYLVANDER2k F18-57
361IKSU, Umeå CharlottaLINDSTEN2k F18-63
371JK Aktiv Gretha ÖSTLIND2k F18-48
382 JoelHEDENBLAD2k P18-73
393 Konrad LJUNGQVIST1k P18-66
404 MelkerLJUNGQVIST2k P18-66
415 MoaWENNSTAM2k F18-44
426 NoraNYBY2k F18-52
431JK National CaesarROHALY2k P18-60
442 HannesBERG2k P18-46
453 IsacLARSSON1k P18-73
464 LeoRAND2k P18-66
475 RebeccaSANDBERG2k F18-57
481Judo Arvika AlexanderDAHLIN1k P18-60
491Judo Club Piteå ElinaBERGVALL3k F18-70
502 MatildaHYLANDER3k F18-52
511Judo Club Sundsvall EmiliaSJÖDIN1k F18-52
522 FeliciaSTRIDSMAN1k F18-70
533 GustavSJÖBERG1d P18-81
544 KristofferKROKSTRÖM1k P18-81
555 MalinGIDLUND1d F18-70
566 TheaJOHANSSON2k F18-57
577 Ellen OLOFSSON1k F18-63
581Kalmar Budoklubb AnjaHOLMGREN2k F18-63
592 NoahSUNDSTRÖM1k P18-73
603 ToveHANSEN1k F18-63
611Karlstad JK Philip SJÖLANDER1k P18-60
621Knivsta JK EmilGLAD2k P18-81
632 JohanSTEINER1k P18-66
641Kristianstad JK AlexandroARGUETA2k P18-81
652 JonathanSJÖGREN2k P18-73
663 LiamANDERBERG2k P18-66
671Kristinehamns JK KFUM OscarGUSTAVSSON2k P18-50
681Landvetter JK Hugo GustafssonGUSTAVSSON2k P18-60
692 MelinaARAMBURO1k F18-57
703 TildaENGDAHL2k F18-48
714 WilliamLINDBLAD1k P18-66
725 WilliamWESTER2k P18-81
736 FelicaGRANUDD2k F18-44
741Lidköpings Budoklubb LudvigHAIBER2k P18-50
751Linköpings JK KevinULMAN1k P18-73
761Lugi JK AxelOSCARSSON2k P18-73
771Nacka JK HeydarPASHAEV2k P18-50
782 PashaPASHAEV1k P18-66
793 WilliamDÖÖS2k P18-60
801Norrköpings JK MarcusBENGTSSON2k P18-81
811Oxelösunds JK Denise MALMSTEN 1k F18-70
822 HampusKRONBÄCK1k P18-90
831Sakura Judoklubb GöteborgEmmaENSBERG1k F18-70
841Saltsjö JK AntonGIHL2k P18-66
852 MattiasANDERSSON2k P18-60
861Skinnsbergs JK Emilia KANGAS2k F18-63
871Solna Judo Club MathildaHELLENBORN2k F18-57
881SPIF Judo AlbinBROMAN1k P18-90
892 Dashdorj GANTULGA3k P18-66
903 MartinBOMAN1k P18-73
914 PetronellaLARSSON2k F18-57
921Staffanstorps JK AlexanderNYMAN1k P18-81
932 AlfredHANSSON1k P18-60
943 EliasLINDGREN1k P18-50
954 EliasOLOFSSON2k P18-55
965 EllenSTENBERG2k F18-48
976 EmmaHENNERFORS1k F18-48
987 EsbenMETZSCH1k P18-46
998 HannaSTENBERG2k F18-44
1009 HannesWESSLÉN1k P18-66
10110 HjalmarRUTBERG1k P18-55
10211 JacobPALMQUIST2k P18-46
10312 JohanMÅRTENSSON2k P18-60
10413 JohannaSTENMAN1k F18-70
10514 JohannesHAGMAN1k P18-66
10615 JonaySANTANA1k P18-60
10716 LeoGRUBER2k P18-50
10817 LinnSTENBERG1d F18-57
10918 LinusJÖNSSON2k P18-60
11019 OlleHERMODSSON1k P18-46
11120 PontusÅBERG1k P18-50
11221 SebastianELLHULT1k P18-55
11322 SebastianOLOFSSON1k P18-73
11423 StormLOSELL2k P18-46
11524 SusannaKAZEMIFAR1k F18-63
11625 TuwaWICKSTRÖM2k F18-52
11726 ViggoGULLBERG3k P18-50
11827 ViktorMENSHIKOV1k P18-55
1191Stenungsunds JK AnnaVESTERBERG2k F18-52
1202 SofieHANSSON2k F18-52
1211Stockholms JK NilsMATTSSON1k P18+90
1222 CarlJOHANSSON1k P18-60
1233 ElwiraBIRK1k F18-57
1244 LeonSVALBERG1k P18-50
1255 MiljohnMAXLIN1k P18-46
1266 Nataly BAZAN3k F18-63
1277 Oliver ULLBRAND3k P18-46
1288 PelleMATTSSON1k P18-55
1299 VictorÖBERG1k P18-81
1301Söderhamns JK DjamAMKHADOV1k P18-73
1312 ShahKOHI3k P18-73
1321Södertälje JK DaphneBLOMMÉ3k F18-63
1332 DavidAHLQVIST1k P18-55
1341Täby JK KayleighWENNERLAND1k F18-57
1351Upplands Väsby JK GabrielISAKSSON3k P18-46
1362 MarcusODIN1k P18-66
1371Uppsala JK EliasMÄNTYLÄ2k P18-73
1382 ElinHOLMSTRÖM2k F18-48
1393 JakobSTENBRINK3k P18-60
1404 SamDABRAM1k P18-90
1411Vilhelmina JK HamzaABDI3k P18-60
1422 SimonWALLIN1k P18-46
1431Växjö JK IsacRIPSÄTER1k P18-50
1441Åkersberga JKEiricAARDALSBAKKE3k P18-55
1452 SeanWENNERLAND1k P18-50
1461Ånge JK MirandaPETTERSSON1k F18+70
1472 OweDVÄRBY1k P18-81
1481Östersunds JK LivJOHNSSON2k F18-57
1492 MarkJOHANSSON1k P18-73

 

 



Copyright © JudoShiai 2017