Login or Subscribe (Optional)
*** International entry form can be found here ***



Inbjudan Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning    © Send-It      Manual (PDF/ENG) 

Trollträffen I 1-2 april 2017 i Trollhättan
Anmälan senast måndagen den 27 Mars 2017

Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori
11Borlänge JK AgnesERIKSSON2k D21-57
22 AgnesERIKSSON2k F18-57
33 BirkAXELSSON3k P13-38
44 JoelANDERSSON2k P18-66
55 OscarERIKSSON4k P11
61Borås JK AdamBELKHIR4k P13-34
72 AdamLINDBLOM4k P13-34
83 AlexanderNYREN3k P18-81
94 AliceNEJDERÅS3k F13-36
105 AlvinSTALLGÅRD2k P15-46
116 CarlBJÖRKLUND1k P18-66
127 EmilHENRIKSSON1d P18-55
138 FelixBJÖRKLUND2k P15-55
149 FelixBJÖRKLUND2k P18-55
1510 HannesKIHLSTRÖM2k H21-66
1611 HannesKIHLSTRÖM2k P18-66
1712 JacobNEJDERÅS2k P18-55
1813 JakobJELIC4k P13-30
1914 JohnBODEKLINT3k P15-38
2015 JohnJOHANSSON3k P15-50
2116 LeoJELIC4k P11
2217 MasiollahMAQSOUDI1d H21-66
2318 MasoudMAQSOUDI3k P18-60
2419 OskarSTURESSON4k P11
2520 RockoKOSTOPOULOS3k P13-42
2621 TovaGRANBERG2k F15-48
2722 ViggoGRANBERG3k P13-42
2823 WilmerJOHANSSON2k P18-60
2924 YlvaJÖRGENSEN4k F13-40
301Frölunda JK ErikBROMAN NILSSON3k P15-55
312 OttoARVIDSSON3k P15-42
323 TamasBALAZI3k P15-60
331Frövi JK Ebba PETERSON4k F11
342 EsterTOFFT4k F11
353 AlmaALENBACK4k F13-36
364 AramisMURADJAN3k P18-73
375 ArvidPAGSTEDT3k P15-60
386 ElinKÄMPE3k F18-57
397 EllaANDERSSON2k D21-63
408 EllaANDERSSON2k F18-63
419 EllaSELANDER3k F18-63
4210 ElliotENELL2k P15-66
4311 ElliotENELL2k P18-66
4412 GretaNILSSON3k F15-52
4513 GretaNILSSON3k F18-52
4614 IngridNILSSON3k F13-44
4715 IngridNILSSON3k F15-44
4816 JesperÅKESSON4k P13+50
4917 JohannesKESSON2k P18-66
5018 MatildaNILSSON2k D21-63
5119 MatildaNILSSON2k F18-63
5220 MaylaNILSSON4k F13+48
5321 MySELANDER4k F13-36
541Färgelanda JKAliciaMUNTER4k F11
552 FelixWIDEKÄRR 3k P11
563 IdaLARSSON4k F11
574 Kristoffer GRUNDÉN1k H-90
585 MarcusOLSSON4k P11
596 OliverLÖNNGREN4k P11
607 RinoTELL1k H-73
618 SelmaPERSSON4k F11
629 TildaPERSSON 4k F11
6310 ViktorWIDEKÄRR3k P11
641Gullmarens Judo klubb DanuteSIPULSKYTE3k F13-40
652 JosefGOTLÉN1k H-90
663 JouasapasSIPULSKIS3k P18-73
671Göteborgs JK AdamCHRISTIANSSON1d H21-66
682 BishmullahHALIME1k H-73
693 BismullahHALIME1k H21-73
704 CharlieSEGER1k H-73
715 HampusKARLBERG3k P15-38
726 HaroonMALIKYAR1k H21-73
737 HaroonMALIKYAR2k P18-73
748 JenniferERNST1k F18-63
759 KarimNABI2k P15-38
7610 KarlTHÖRSMAN1k P18-60
7711 MatildaSUNDQVIST1d D-52
7812 MaxCHRISTIANSSON2k P15-46
7913 OskarVINTERSKOG DANIELSSON1k P18-60
8014 SahandSHOKOHI1d H-66
811IK Södra KalleBÅÅTHE1k P18-73
822 MartinSÖDERBERG1k P18-73
833 TaraBABULFATH3k F13-36
844 KevinASPELIN2k P15-55
855 KimASPELIN3k P13-38
866 PontusBLOMSTRAND1k P18-66
877 RasmusJIMMERHOLT3k P13-50
881IK Västra Mölndal AdamLACHNER2k P15-42
892 AlbinFORSELIUS4k P13-30
903 ErikWRETBORN1k P18-66
914 JacobLACHNER1k P18-60
925 RonjaJOHANSSON4k F11
931Ippon Judoklubb /NORMartinBREKKE-JENSSEN2k P15-42
942 TorsteinBREKKE-JENSSEN3k P11
951JK Aktiv AndreaMOCANOSKI4k F13-48
962 AndreaMOCANOSKI4k F15-48
973 GrethaÖSTLIND2k F18-48
984 Gretha ÖSTLIND 2k F15-48
995 HannesHEDENBLAD4k P13-46
1006 JoelHEDENBLAD2k H21-73
1017 JoelHEDENBLAD2k P18-73
1028 KonradLJUNGQVISRT1k H21-66
1039 KonradLJUNGQVIST1k P18-66
10410 MaximMOCANOSKI3k P15-73
10511 MelkerLJUNGQVIST2k P18-66
10612 Melker LJUNGQVIST2k P15-66
10713 MoaWENNSTAM2k F15-44
10814 NoraNYBY2k F15-52
10915 NoraNYBY2k F18-52
11016 OliverBORGSTRÖM4k P13-34
11117 RazmusANDERSSON3k P13-46
11218 Stella RIPA4k F11
1131JK Budo AlmaLAGO ELFSTRÖM3k F13+48
1142 JohnERIKSSON4k P11
1153 DinoFEJZIC4k P11
1164 EdvinLARSSON1d H-73
1175 FilipDAHLQVIST4k P11
1186 MarcusKÄLLBERG2k P18-81
1197 OskarPELLI4k P13+50
1208 OskarSANDELL4k P11
1211Jönköpings JK ClaraJOHANSSON2k D21-63
1222 AgnesLARSSON4k F13-36
1233 HannaSOFTIC4k F11
1244 KacperLEMPICKI4k P13-38
1255 LudvigBORGSTRÖM4k P11
1266 MaxÅKERSTEDT4k P11
1277 MindaRANERÅS4k F13-40
1288 TheoLAGO4k P11
1299 TheoWAHLBERG4k P11
1301Karlstad JK AlbinWALL BERGGREN 4k P11
1312 AlexanderSHAHAN3k P15-50
1323 EdvinBORNSTEDT3k P15-50
1334 EmmaBERGGREN 3k F15-48
1345 LeoMORÉN 4k P13-34
1356 WilleEKEROTH3k P13-38
1361Korpehôla JK FeliciaERNBRO RUNDSTRÖM 3k F13-44
1372 Viktor BOHLIN3k P15-66
1381Kristinehamns JK KFUM OscarGUSTAVSSON2k P15-50
1392 OscarGUSTAVSSON2k P18-50
1401Kungsbacka JK Carl-JohanOLAUSSON3k P13-34
1412 OscarLINDAHL1d H-73
1421Köpings JK JoelSIDEBÄCK1k H-66
1432 JoelSIDEBÄCK1k H21-66
1443 MarcusGYMNING1k H-81
1451Landvetter JK DavidANKARLOO4k P11
1462 DavidARAMBURO4k P15-42
1473 EmelieGRANUDD3k F13-40
1484 FeliciaGRANUDD2k F15-44
1495 FeliciaGRANUDD2k F18-44
1506 HugoGUSTAFSSON2k P18-60
1517 KalleOLHANS2k P15-50
1528 MelinaARAMBURO1k D21-57
1539 MelinaARAMBURO1k F18-57
15410 PontusWERNER3k P13-38
15511 TheoGUSTAFSSON4k P11
15612 TildaENGDAHL2k D21-57
15713 TildaENGDAHL2k F18-52
15814 TindraWESTER2k F15-48
15915 WilliamLINDBLAD1k P18-66
16016 WilliamWESTER2k H21-81
16117 WilliamWESTER2k P18-81
1621Lidköpings Budoklubb LudvigHAIBER2k P18-50
1632 LukasROSWALL3k P15-66
1643 MånsTIGERBERG3k P18-66
1654 OscarHAIBER4k P11
1661Lindome JK ChristianBORGHESI1d H-81
1672 KarinHOLMBERG1d D-70
1683 NellieERNST4k F15-52
1694 WildaWITTGREN4k F11
1701Linköpings JK KevinULMAN1k P18-73
1711Mariestads JK ElmoREBIC3k P15-50
1721Oxelösunds JK Benjamin GONZALEZ 2k P15-55
1732 Denise MALMSTEN 1k F18-63
1743 Hampus KRONBÄCK 1k P18-90
1754 Denise MALMSTEN1k D21-63
1761Rättviks JK Mathilda ÅKESSON 3k D21-63
1772 Mathilda ÅKESSON 3k F18-63
1781Sakura Judoklubb GöteborgAliceELKJAER1k D-70
1792 EmilEDMAR3d H-81
1803 Erik BJÖRNÖR1d H-66
1814 MichailTIMTJMENKO1d H-90
1825 NicolinaPERNHEIM2d D-70
1836 OlaHAMMARSTRÖM3d H-81
1841Skinnsbergs JK FilipWIDERSTRÖM1k H-81
1852 FilipWIDERSTRÖM1k H21-81
1863 Jocke EBERHARDSSON1k H-81
1871Solna Judo Club MatildaHELLENBORN2k F18-57
1881SPIF Judo GantulgaDASHDORJ3k H21-73
1892 GantulgaDASHDORJ3k P18-73
1903 MartinBOMAN1k H21-73
1914 MartinBOMAN1k P18-73
1925 MayaRIBEIRO NOVAIS2k F15-63
1936 Maya RIBEIRO NOVAIS2k F18-63
1947 PetronellaLARSSON2k D21-57
1958 PetronellaLARSSON2k F18-57
1969 TomeBOKOFO3k P15-60
19710 TorBLOMDAHL2k H21-73
19811 TorBLOMDAHL2k P18-73
19912 Yousef EL ZEIN4k P15-42
2001Stenungsunds JK AnnaVESTERBERG2k F15-52
2012 AnnaVESTERBERG2k F18-52
2023 Anton VAHLENBERG4k P11
2034 CarlORRBO4k P11
2045 KarlSUNDSTRÖM2k P15-73
2056 KarlSUNDSTRÖM2k P18-73
2067 NeoOLSSON4k P13-42
2078 SofieHANSSON2k F18-57
2081Stockholms JK AlexanderCREMER3k P15-38
2092 AlexanderMÅRLÖV4k P13-34
2103 CarlJOHANSSON1k P18-60
2114 KalleMATTSSON4k P11
2125 NatalyBAZAN3k F15-63
2136 NatalyBAZAN3k F18-63
2147 PelleMATTSSON1k P15-55
2158 Pelle MATTSSON1k P18-55
2169 VilleMATTSSON3k P13-42
21710 VilleMATTSSON3k P15-42
21811 VincentLUNDBERG4k P13-38
21912 NellieULLBRAND3k F13+48
22013 Vilma ÖBERG3k F15-52
2211Södertälje JK Alva CHRISTENSSON3k F15-63
2222 DaphneBLOMMÉ4k F18-63
2233 DavidAHLQVIST1k P18-55
2244 LauraSCHNEIDER4k F11
2255 SimonLARSSON3k P15-66
2266 SomaSCHNEIDER3k P15-46
2271Trollhättans JK FrejaVELANDER4k F13-36
2282 LeonCHRISTIANSEN4k P11
2293 LukasALLEVÅG4k P11
2304 MiraKÖRDEL4k F11
2315 TiborKOVA`CS4k P15-50
2326 ViljaKÖRDEL4k F13-36
2331Tyresö Judo & Jujutsuklubb AlfonsVALO JOHANSEN4k P13-34
2342 AstridRYLTENIUS4k F13+48
2353 CarlMALMQVIST1d H-66
2364 JasmineLUNDBORG3k F13+48
2375 KarimHARKI1d H-81
2381Uddevalla JK EvelinaGRANHOLM1k D-57
2391Uppsala JK ElinHOLMSTRÖM2k F15-48
2402 ElinHOLMSTRÖM2k F18-48
2411Vara Judoklubb NeoANDERSSON4k P11
2421Vänersborgs JK Alva SVENSSON AXZELL 3k F15-63
2432 Caroline ERIKSSON 2k F15-63
2443 Caroline ERIKSSON 2k F18-63
2451Växjö JK ElinaHERMANSSON4k F13+48

 

 

  

Copyright © JudoShiai 2016