Hämeenlinna-Shiai 14.4.2012 Punaportin urheilutalo

Sarjat

Tulokset

ET-25
1.Ronja SALASMAAChikara, Helsinki
2.Aino JOHANSSONFudoshin,
3.Gia LAHTIFudoshin,
ET-28
1.Vilma ÖBERGStockholms JK
2.Inka JOHANSSONFudoshin,
3.Iida JOKINENRiihimäen JS
ET-32
1.Anne-Liis KRUUSIJudo-Kan, Espoo
2.Ella IIVONENFudoshin,
3.Enisa BALATKHANOVAMeido-kan
ET-36
1.Jenni SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
2.Peppi MATIKKABodonos, Kerava
3.Kira HUSUTurun JS
ET-48
1.Essi KÄRHÄMeido-kan
2.Lotta VAHEOrimattilan JS
3.Titta SEPPÄNENHyvinkään JS
ET+52
1.Tiia UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Minttu SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
EP-27
1.Philipp VAGOSSosnovyi Bor
2.Pihla SALONENFudoshin,
3.Alexander CREMERStockholms JK
3.Josef ALSAKSAKStockholms JK
5.Marcus JULKUNENHyvinkään JS
5.Jesse PURANENKotkan JS
7.Severi LAHTIJoutsan Tarmo
7.Anton KAURANENNokian Judo
EP-30
1.Sean WENNERLANDUpplands Väsby JK
2.Eino ELOFudoshin,
3.Joel TUOMOLARaision Ryhti
3.Joel MAKKONENNummelan Judo
EP-34
1.Veeti KANERVAKirkkonummen JS
2.Gosha ZUBKOVMeido-kan
3.Juuso JOKINENBodonos, Kerava
3.Carl JOHANSSONStockholms JK
EP-38
1.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
2.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Atos ANDREEVHelsingin JudoSport
3.Alexander ÖBERGStockholms JK
5.Tuukka RINNEHämeenlinnan JS
5.Zico AZIZLahden JS
7.Veeti LAAKSONokian Judo
7.Matias PAAVILAINENTurun JS
EP-42
1.Leon VINASCOStockholms JK
2.Kristian KIVINIEMIKoyama, Rovaniemi
3.Pauli TOIVONENKotkan JS
DT-28
1.Pihla SALONENFudoshin,
2.Kiia KAUTTOSobudo, Somero
DT-36
1.Susanna SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
2.Maria BAGIROVAOlimpiyskie nadezdy
3.Eevi KESÄLÄJudo-Kan, Espoo
DT-40
1.Kayleigh WENNERLANDUpplands Väsby JK
2.Elise LAMBERGHämeenlinnan JS
3.Katri RAVEALAChikara, Helsinki
DT-44
1.Jonna OJALAYama-Arashi, Varkaus
2.Helmi HONKOTampereen Judo
3.Anni SÖDERHOLMLahden JS
DT-48
1.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
2.Ida PÖYSTIYama-Arashi, Varkaus
3.Saara SUONVIERIKoyama, Rovaniemi
DT+52
1.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
2.Reetta RANTANENJoutsan Tarmo
3.Tiia UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
DP-30
1.Patrick PAVLOVTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Sean WENNERLANDUpplands Väsby JK
3.Roni KULMALAShinrai, Pirkkala
3.Josef ALSAKSAKStockholms JK
5.Sampo SÄÄMÄNENBodonos, Kerava
5.Toni UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
7.Helena HEUSALAHimangan JS
7.Mikko VAINIOHämeenlinnan JS
DP-34
1.Joonas AHONENOrimattilan JS
2.Joni AHONENOrimattilan JS
3.Saku HEINILÄHämeenlinnan JS
3.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan JS
5.Robin PAJUNENJukara
5.Khirchla KHIRCHILASHVILIRaahen Judo
7.Boris PEREVALOVMeido-kan
7.Gosha ZUBKOVMeido-kan
DP-38
1.Roope KORHONENKajaanin Judokerho
2.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Joe LIIMATAINENMeido-kan
3.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
5.Pyry PUROJÄRVIJoutsan Tarmo
5.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
7.Matias PAAVILAINENTurun JS
7.Jere LYÖMILÄHämeenlinnan JS
DP-42
1.Roope LAIRIHyvinkään JS
2.Oskar HARTIKAINENHyvinkään JS
3.Elias ELGHKirkkonummen JS
3.Victor ÖBERGStockholms JK
5.Mikael LOPPULAKouvolan JS
5.Konsta KOIVISTOMeido-kan
7.Leon VINASCOStockholms JK
7.Lassi TALVITIEHämeenlinnan JS
DP-46
1.Miska PYYKKÖLahden JS
2.Veeti OIVORaahen Judo
3.Patrik FJÄDERTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Sayd-arbi KUBAEVTampereen Judo
5.Matias MÄNTTÄRIBodonos, Kerava
5.Sakari ERONENTampereen Judo
7.Iisak HAUKKALASeinäjoen JS
7.Atte SUOKANERVAKoyama, Rovaniemi
DP-50
1.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
2.Kosti KALLIONIEMINokian Judo
3.Veikka SIPOLAKotkan JS
3.Jon WESSMANHyvinkään JS
5.Santeri LAHTIJoutsan Tarmo
5.Joel OLDENBURGJukara
7.Julius VILENKotkan JS
7.Eric PULKKAJukara
DP-55
1.Tuomas SÄRKILÄHimangan JS
2.Leevi MUHONENMikkelin Judo
3.Saku KANTANENMikkelin Judo
DP+55
1.Roger LINDEMANTampereen Judo
CT-36
1.Jasmi SALASMAAChikara, Helsinki
2.Maria BAGIROVAOlimpiyskie nadezdy
3.Emma PIRIHelsingin JudoSport
CT-40
1.Kayleigh WENNERLANDUpplands Väsby JK
2.Elise LAMBERGHämeenlinnan JS
3.Venla KARVINENKoyama, Rovaniemi
CT-44
1.Suvi AULAVUOHämeenlinnan JS
2.Noora MALKKIYama-Arashi, Varkaus
3.Oona HUKKANENOulun Judokerho
CT-48
1.Sini OINONENHämeenlinnan JS
2.Emilia KANERVAKirkkonummen JS
3.Noora JOKINENBodonos, Kerava
3.Juulia YLI-TORVIHimangan JS
5.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
5.Noora NYKÄNENHoljutai, Hollola
7.Beata MAJAVAKoyama, Rovaniemi
7.Sanni SEPPÄFudoshin,
CT-52
1.Elviira KUJANSUUFudoshin,
2.Viivi KÄRHÄMeido-kan
3.Henna VEIJALAINENOrimattilan JS
CT-63
1.Claudia MIETTINENMeido-kan
2.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
3.Kaisla SOLJANTOKirkkonummen JS
3.Julia KAUTTOSobudo, Somero
CT+63
1.Felicia ESPELUNDHStockholms JK
2.Ida PEUHKURINENTampereen Judo
CP-34
1.Joonas AHONENOrimattilan JS
2.Joni AHONENOrimattilan JS
3.Artjom MANTULINHelsingin JudoSport
3.Khirchla KHIRCHILASHVILIRaahen Judo
CP-38
1.Roope KORHONENKajaanin Judokerho
2.Eemeli ALI-KIPPARIHyvinkään JS
3.Tomi LEHTINENHämeenlinnan JS
3.Saku LAINEHämeenlinnan JS
5.Niko VIITANIEMIOulun Judokerho
5.Rasmus SALONENFudoshin,
7.Juhani SARASMAAEspoon Urheilijat
CP-42
1.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
2.Joni LYÖMILÄHämeenlinnan JS
3.Tuomas HIILAMOChikara, Helsinki
3.Jere LAHTINENHämeenlinnan JS
5.Samuli HEINILÄHämeenlinnan JS
5.Oskar HARTIKAINENHyvinkään JS
7.Santeri VÄRINENKoyama, Rovaniemi
7.Eemeli KAARETKOSKIKoyama, Rovaniemi
CP-46
1.Pyry PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
2.Emilia KANERVAKirkkonummen JS
3.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
3.Aapo HUSUMeido-kan
5.Elmeri LESKINENOulun Judokerho
5.Lukas ENGHOLMSaltsjö JK
7.Sayd-arbi KUBAEVTampereen Judo
7.Henri WECKHämeenlinnan JS
CP-50
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Valtteri OLINBodonos, Kerava
3.Eetu HEINONENMeido-kan
3.Simo TAMMILEHTOJu Shin Kan, Ähtäri
5.Samuel KOKKONIEMIKaustisen Pohjan-Vei
5.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
7.Niko KEINÄNENPingviinit, Nurmijärvi
7.Vladislav GRINEVICHTampereen Judo
CP-55
1.Henrik TREUTYGERSaltsjö JK
2.Ryan KORKIA-AHOMeido-kan
3.Aake KESÄLÄJudo-Kan, Espoo
3.Aleksi ELOMAAMeido-kan
5.Jesse TANSKAFudoshin,
5.Tuomas TENHOLAHämeenlinnan JS
7.Joonas PAKONENOulun Judokerho
7.Tuomas SÄRKILÄHimangan JS
CP-60
1.Timo HEISKANENLahden JS
2.Julius JOHANSSONStockholms JK
3.Henri BERGGRENMeido-kan
3.Emil ERONENMeido-kan
5.Eino LAPPALAINENKoyama, Rovaniemi
5.Atte PUURONENKoyama, Rovaniemi
7.Joonas PAKSUNIEMIKoyama, Rovaniemi
7.Atte KANGASVIERINokian Judo
CP-66
1.Erkka KARIMeido-kan
2.Matti VEPSÄSku, Helsinki
3.Markus LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Nuutti KALLIONIEMINokian Judo
CP+66
1.Roope HAGERTMikkelin Judo
2.Aki-petteri NEUVONENOulun Judokerho
3.Markus PYYKKÖLahden JS
BT-48
1.Noora JOKINENBodonos, Kerava
2.Juulia YLI-TORVIHimangan JS
3.Inka KEINÄNENPingviinit, Nurmijärvi
BT-52
1.Heidi ELONENOrimattilan JS
2.Viivi KÄRHÄMeido-kan
3.Sanna KOIVISTOOulun Judokerho
BT+63
1.Felicia ESPELUNDHStockholms JK
2.Eerika MAJALAINENTampereen Judo
3.Erica KUVAJAKeido-kan, Siuntio
BP-45
1.Vili OIVORaahen Judo
2.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
3.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
BP-50
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Artur TVAURIJukara
3.Luukas SAHAHämeenlinnan JS
3.Valtteri OLINBodonos, Kerava
5.Lauri LINDERaahen Judo
5.Niko KEINÄNENPingviinit, Nurmijärvi
7.Casper KETTUNENLahden JS
7.Jyri RAJANIEMINummelan Judo
BP-55
1.Henri MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
2.Niklas LÖWBEERNacka JK
3.Tuomas TENHOLAHämeenlinnan JS
BP-60
1.Amir RAMADANJudo-Kan, Espoo
2.Miikka HYÖTYLÄByakuya, Sodankylä
3.Artur RISTOLAKotkan JS
3.Matias HUOTARIMeido-kan
5.Saku INGETHämeenlinnan JS
5.Emil ERONENMeido-kan
7.Arttu KIVISTÖJudo-Kan, Espoo
7.Oliver LAINEJudo-Kan, Espoo
BP-66
1.Aleksi MATTILAHyvinkään JS
2.Jonne IMPOLARaahen Judo
3.Magnus ANDERSSON Saltsjö JK
3.Anton SCHUPAKOVOlimpiyskie nadezdy
5.Erik ANDERSSONSaltsjö JK
5.Oskari HIITTUHämeenlinnan JS
7.Juha AALTONENSku, Helsinki
7.Sebastian NIKOLOVHyvinkään JS
BP-73
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Aki OINONENHämeenlinnan JS
3.Jouni MIETTINENHyvinkään JS
3.Heikki MÄKELÄHeinolan Judoseura
BP-81
1.Sami PONSIChikara, Helsinki
2.Jere LEPPÄLÄPingviinit, Nurmijärvi
BP+81
1.Pontus PERSSONSaltsjö JK
2.Juuso NEUVONENSavonlinnan Shikata
3.Aki-petteri NEUVONENOulun Judokerho
M-60
1.Joni TÄHTISAARIKoyama, Rovaniemi
2.Lauri LANKINENKouvolan JS
3.Aapo KOSKINENKirkkonummen JS
M-66
1.Sami PERÄLÄOrimattilan JS
2.Matias HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Tommi VALTONENNummelan Judo
3.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
5.Matias PURTANENKokkai-Kan, Tornio
5.Tuomas RONKAINENJudo-Kan, Espoo
7.Eero JÄRVINENJudo-Kan, Espoo
7.Lauri PIHLAJAJukara
M-73
1.Juuso NURMINENJudo-Kan, Espoo
2.Ville KILJANDEROulun Judokerho
3.Pentti SUURHASKONokian Judo
3.Otto SIMOLALahden JS
5.Rasmus RINNEKirkkonummen JS
5.Marko HILTUNENWaseda-Club, Uusikaupunki
7.Teemu KANGASHoljutai, Hollola
7.Jussi TAMSKITampereen Judo
M-81
1.Juho KASKISTOFudoshin,
2.Safar RAHMANIHontai Judo, Helsinki
3.Kimmo RIEKKOJu Shin Kan, Ähtäri
3.Tommi KEKÄLÄINENSakura, Kuopio
5.Vesa KOSKELOKajaanin Judokerho
5.Aki KORTETMÄKIWaseda-Club, Uusikaupunki
7.Niko NYBERGHeinolan Judo
7.Jere IMPOLARaahen Judo
M-90
1.Heikki PACKALENRauman JS Samurai
2.Juha VAINIOFudoshin,
3.Lauri SÄRKILAHTIEspoon Urheilijat
3.Niko KORHONENSakura, Kuopio
5.Jani TONTERIJoutsan Tarmo
5.Edelbis MARCILLI SARRISSakura, Kuopio
7.Toivo KUISMAJukara
7.Timo KOKKONENMikkelin Judo
M+90
1.Tuomas RANTANENJoutsan Tarmo
2.Tuomas VIRTANENHämeenlinnan JS
3.Sampo MÄLKIÄBodonos, Kerava
SenY-70
1.Panu KERTTULALammin JS
2.Kari TIENSUUKuusankosken JS
SenY-80
1.Marko HILTUNENWaseda-Club, Uusikaupunki
2.Patrik WENNERLANDUpplands Väsby JK
3.Mikko VILJANTOKotkan JS
3.Jussi KOKKOLAMikkelin Judo
SenY+80
1.Mika JACKSENKotkan JS
2.Heikki SAIKKONENMikkelin Judo
3.Pasi TANTTULahden JS
N-48
1.Miia KAMBERGKankaanpään Judokat
2.Heidi KOIVURANTAKoyama, Rovaniemi
N-63
1.Rosa-maria MÄKELÄFudoshin,
2.Alexandra BARTONKirkkonummen JS
3.Päivi TOLPPANENHyvinkään JS
N-70
1.Katri MAIJALAHontai Judo, Helsinki
2.Milja HUSSOSakura, Kuopio
3.Eerika MAJALAINENTampereen Judo