Hontai Shiai 31.10.2010 Hakunilan koulu

Sarjat

Tulokset

ET-28,9
1.Viivi KETOLAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Susanna SUNDBERGHontai Judo, Helsinki
ET-32,6
1.Katri RAVEALAChikara, Helsinki
2.Angela CHARMAKARBodonos, Kerava
3.Elise LAMBERGHämeenlinnan JS
ET-45,5
1.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
2.Tiia UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-27,1
1.Emil LAMMINMÄKIJärvenpään Akagi
2.Patrick PAVLOVTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Mikko VAINIOHämeenlinnan JS
3.Mikko AUVINENTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Samuel VIRTAHyvinkään JS
5.Oliver MIETTINENTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-29,4
1.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
2.Jimi LEHIKOINENChikara, Helsinki
3.Saku HEINILÄHämeenlinnan JS
3.Nestori MORÉNHontai Judo, Helsinki
5.Aapeli LEHIKOINENTapanilan Erä, Helsinki
5.Jere SALONENHyvinkään JS
EP-31,4
1.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Henrik ASKLÖFKirkkonummen JS
5.Aleksi NERMANHontai Judo, Helsinki
5.Antti KUMPULAINENHyvinkään JS
EP-33,2
1.William OINASTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Juuso HANNULAKirkkonummen JS
3.Victor PETROVBodonos, Kerava
3.Jere LYÖMILÄHämeenlinnan JS
5.Elias ELGHKirkkonummen JS
5.Veeti VIINIKAINENJigotai, Jyväskylä
EP-37,6
1.Roope LAIRIHyvinkään JS
2.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
3.Juha TARVAINENJigotai, Jyväskylä
3.James VIHAVAINENShirokawa, Porvoo
5.Santeri KOSKELATapanilan Erä, Helsinki
5.Oskar HARTIKAINENHyvinkään JS
EP-38,9
1.Erkka KIVISTÖJudo-Kan, Espoo
2.Antti KINNUNENHontai Judo, Helsinki
3.Gabriel ZAMANTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-42,0
1.Patrik FJÄDERTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Miska PYYKKÖLahden JS
3.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
DT-36
1.Jasmi SALASMAAChikara, Helsinki
2.Angela CHARMAKARBodonos, Kerava
3.Katri RAVEALAChikara, Helsinki
DT-40
1.Sini OINONENHämeenlinnan JS
2.Anni TARVAINENJigotai, Jyväskylä
DT-44
1.Noora NYKÄNENHoljutai, Hollola
2.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
DT-53
1.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
2.Julia KAUTTOSobudo, Somero
3.Jenni ALI-PENTTILÄHämeenlinnan JS
DT+53
1.Veroonika JÄRVINENHyvinkään JS
2.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
DP-30
1.Saku LAINEHämeenlinnan JS
2.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Saku HEINILÄHämeenlinnan JS
3.Jasmi SALASMAAChikara, Helsinki
5.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
DP-34
1.Antton KETOLAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Pyry PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Kevin RÖNKKÖOrimattilan JS
3.William OINASTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
5.Juuso HANNULAKirkkonummen JS
DP-38
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Luukas SAHAHämeenlinnan JS
3.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
3.Roope LAIRIHyvinkään JS
5.Jaakko AAKULAMeido-kan
5.Joni LYÖMILÄHämeenlinnan JS
DP-42
1.Eetu HEINONENChikara, Helsinki
2.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
3.Patrik FJÄDERTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Lauri VARTEVAEspoon Urheilijat
5.Aleksi ELOMAAMeido-kan
5.Jonne RASAChikara, Helsinki
DP-46
1.Aleksi MIELTYTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Aapo SUOMALAINENBudoviikingit, Helsinki
3.Waltteri KOSKIBudoviikingit, Helsinki
DP-50
1.Joosua MUJUNENChikara, Helsinki
2.Aria PIRMEHBudoviikingit, Helsinki
DP-55
1.Timo HEISKANENLahden JS
2.Emil ERONENMeido-kan
3.Markus PYYKKÖLahden JS
DP+55
1.Erkka KARIMeido-kan
2.Veeti YLIOJALahden JS
3.Christer BERGHyvinkään JS
CT-52
1.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
2.Mirjam SAARINENBudoviikingit, Helsinki
3.Anna LEHTONENHontai Judo, Helsinki
CT-57
1.Vilma VAHERIHyvinkään JS
2.Sandra OLETikkurilan Judokat, Vantaa
3.Annika TANTTULahden JS
CT+63
1.Jenna HEINIÖHontai Judo, Helsinki
2.Sandra SÖDERMAN Ålands Judoklubb, Maarianhamina
CP-42
1.Riku PALMROTHNokian Judo
2.Aleksi ELOMAAMeido-kan
3.Eetu HEINONENChikara, Helsinki
3.Luukas SAHAHämeenlinnan JS
5.Casper KETTUNENLahden JS
5.Mikko LINDROOSMeido-kan
CP-50
1.Aku LAAKKONENMeido-kan
2.Kalle HEISKANENLahden JS
3.Oskari HIITTUHämeenlinnan JS
3.Teemu KUOSALahden JS
5.Saku INGETHämeenlinnan JS
5.Niko MÄKINENEspoon Urheilijat
CP-55
1.Mario RÖNTYNENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Alex LINDHOLMKirkkonummen JS
3.Vertti LIMANMeido-kan
CP-60
1.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
2.Ben SINKKOBudoviikingit, Helsinki
3.Toni MÄKINENJukara
3.Sebastian NIKOLOVHyvinkään JS
5.Aleksi MATTILAHyvinkään JS
CP-66
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Aki OINONENHämeenlinnan JS
3.Ilja LUBKINTapanilan Erä, Helsinki
3.Erkka KARIMeido-kan
5.joonatan KOIVUMÄKITapanilan Erä, Helsinki
5.Tino VEIJALAINENShogun, Espoo
CP+66
1.Juuso NEUVONENSavonlinnan Shikata
2.Sami PONSIChikara, Helsinki
3.Tatu KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
BT-57
1.Ida VAINIOBudoviikingit, Helsinki
2.Anouk DE VRIES Ålands Judoklubb, Maarianhamina
BT-63
1.Emilia KAUTTOSobudo, Somero
2.Ira TIMONENKirkkonummen JS
BP-60
1.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
2.Jami LEHTOChikara, Helsinki
3.Toni RAUNIOChikara, Helsinki
BP-75
1.Mika AUVINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Safar RAHMANIHontai Judo, Helsinki
3.Ville VAHERIHyvinkään JS
N-57
1.Annika KORHONENJukara
2.Anni LEINOOrimattilan JS
3.Viola LARJANNEKirkkonummen JS
N-70
1.Kati KAJANDERShisei
2.Emilia KAUTTOSobudo, Somero
3.Johanna OIKARINENChikara, Helsinki
M-73
1.Heikki NIVAJudo-Kan, Espoo
2.Tero MALKKIHontai Judo, Helsinki
3.Teemu KANERVABodonos, Kerava
M-90
1.Toni SULINHämeenlinnan JS
2.Jani VILANDERChikara, Helsinki
3.Oskari TOMMISKAOrimattilan JS
M-avoin
1.Sampo MÄLKIÄBodonos, Kerava
2.Tuomas VIRTANENHämeenlinnan JS
3.Ossi HOSIASLUOMAOrimattilan JS