Kerava Shiai 16.10.2010 Kerava

Sarjat

Tulokset

ET-32
1.Anni SÖDERHOLMLahden JS
2.Peppi MATIKKABodonos, Kerava
3.Angela CHARMAKARBodonos, Kerava
ET-44
1.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
2.Tiia UUSITALOTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-25
1.Viivi KETOLAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Urho HEIKKINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Jere ASKOLABodonos, Kerava
EP-27
1.Mikko AUVINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Patrick PAVLOVTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Emil LAMMINMÄKIAkagi
3.Sampo SÄÄMÄNENBodonos, Kerava
5.Veeti KANERVAKirkkonummen JS
5.Samuel VIRTAHyvinkään JS
EP-30
1.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Saku HEINILÄHämeenlinnan JS
3.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Nico MIETTINENTikkurilan Judokat, Vantaa
EP-34
1.William OINASTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
3.Jere LYÖMILÄHämeenlinnan JS
3.Victor PETROWBodonos, Kerava
5.Elias ELGHKirkkonummen JS
5.Santeri HAKKARAINENJigotai, Jyväskylä
EP-38
1.Emil NYKÄNENSakura, Kuopio
2.Erkka KIVISTÖJudo-Kan, Espoo
3.Väinö KURKIMeido-kan
3.Maiken HALMEMeido-kan
5.Antti KINNUNENHontai Judo, Helsinki
5.Veikka LAUNONENAkagi
EP-42
1.Patrik FJÄDERTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Erno ONKELIChikara, Helsinki
3.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
DT-36
1.Noora JOKINENBodonos, Kerava
2.Jasmi SALASMAAChikara, Helsinki
3.Angela CHARMAKARBodonos, Kerava
DT-40
1.Emilia KANERVAKirkkonummen JS
2.Sini OINONENHämeenlinnan JS
3.Maiken HALMEMeido-kan
DT-44
1.Noora NYKÄNENHoljutai, Hollola
2.Viivi KÄRHÄMeido-kan
3.Katri OVASKAINENHyvinkään JS
DT-52
1.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
2.Hanna-mari SAALOJukata, Mäntsälä
3.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
DP-30
1.Saku LAINEHämeenlinnan JS
2.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Máté JÓNÁSJudo-Kan, Espoo
3.Jasmi SALASMAAChikara, Helsinki
5.Henrik ASKLÖFKirkkonummen JS
5.Oliver MIETTINENTikkurilan Judokat, Vantaa
DP-34
1.Pyry PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
2.William OINASTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Anton KETOLAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
DP-38
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Emil NYKÄNENSakura, Kuopio
3.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
3.Valtteri OLINBodonos, Kerava
5.Joni LYÖMILÄHämeenlinnan JS
5.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
DP-42
1.Eetu HEINONENChikara, Helsinki
2.Sauli TAIPALEHämeenlinnan JS
3.Aleksi ELOMAAMeido-kan
3.Jonne RASAChikara, Helsinki
5.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
5.Ryan KORKIA-AHOMeido-kan
DP-46
1.Aleksi MIELTYTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Silver OLETikkurilan Judokat, Vantaa
3.Erno ONKELIChikara, Helsinki
DP-55
1.Emil ERONENMeido-kan
2.Veeti YLIOJALahden JS
3.Henri BERGGRENMeido-kan
DP+55
1.Roope HAGERTMikkelin Judo
2.Erkka KARIMeido-kan
CT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Jenny MÄKIMeido-kan
3.Claudia MIETTINENBodonos, Kerava
3.Nonett HALMEMeido-kan
5.Ida WESTERBERGShirokawa, Porvoo
5.Jasmine AHORaahen Judo
CT-57
1.Vilma VAHERIHyvinkään JS
2.Annika TANTTULahden JS
3.Veroonika JÄRVINENHyvinkään JS
CP-38
1.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
2.Valtteri OLINBodonos, Kerava
CP-42
1.Eetu HEINONENChikara, Helsinki
2.Riku PALMROTHNokian Judo
3.Aleksi ELOMAAMeido-kan
CP-50
1.Amir RAMADANJudo-Kan, Espoo
2.Aku LAAKKONENMeido-kan
3.Henri MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
3.Pyry HALONENMeido-kan
5.Teemu KUOSALahden JS
5.Joel YLITALOMeido-kan
CP-55
1.Kristian BULGAKOVTurun JS
2.Vertti LIMANMeido-kan
3.Onni KLENTurun JS
3.Mario RÖNTYNENTikkurilan Judokat, Vantaa
CP-60
1.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
2.Toni MÄKINENJukara
3.Jonas TIMONENMeido-kan
3.Jonne IMPOLARaahen Judo
CP-66
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Aki OINONENHämeenlinnan JS
3.Sami PONSIChikara, Helsinki
3.Jouni MIETTINENHyvinkään JS
5.Roope HAGERTMikkelin Judo
5.Birger SIRVIÖChikara, Helsinki
CP+66
1.Julius SELINSuomen kamppailu-urh
2.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
3.Tatu KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
BT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Nonett HALMEMeido-kan
3.Hanna BERGGRENMeido-kan
BT-57
1.Susanna SAIRANENBodonos, Kerava
2.Julia JUNTTILAPingviinit, Nurmijärvi
3.Sonja SALONSAARIRaahen Judo
BT-63
1.Päivi TOLPPANENHyvinkään JS
2.Wilma HAAPALAMikkelin Judo
3.Ida VAINIOBudoviikingit, Helsinki
BP-60
1.Pietari KOIVIKKOMikkelin Judo
2.Jami LEHTOChikara, Helsinki
3.Toni RAUNIOChikara, Helsinki
BP-66
1.Tommi VEHVILÄINENDarmakai, Laukaa
2.Henri VASARAMikkelin Judo
3.Jerry ÅSTEDTSuomen kamppailu-urh
BP-73
1.Atte KOLEHMAINENBodonos, Kerava
2.Mika AUVINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Teemu KANGASHoljutai, Hollola
3.Aleksi TANTTULahden JS
BP+81
1.Otto SAARISalon Budoseura
2.Juho PUUMALAINENMikkelin Judo
3.Perttu AHOSuomen kamppailu-urh
N-Avoin
1.Johanna OIKARINENChikara, Helsinki
2.Kati KAJANDERShisei
3.Annika KORHONENJukara
N-57
1.Suna KINNUNENFinndai, Helsinki
2.Anni LEINOOrimattilan JS
3.Annika KORHONENJukara
N-70
1.Päivi TOLPPANENHyvinkään JS
2.Kati KAJANDERShisei
3.Johanna OIKARINENChikara, Helsinki
M-60
1.Matias PURTANENKokkai-Kan, Tornio
2.Henri ILTANENMikkelin Judo
3.Tuomas RONKAINENJudo-Kan, Espoo
M-66
1.Juuso LAAKSOMaskun Tempo
2.Markus MATTSSONFinndai, Helsinki
3.Riku SIPILÄJu Shin Kan, Ähtäri
M-73
1.Markus KETTUNENKajaanin Judokerho
2.Jani KALLUNKIMeido-kan
3.Teemu KANERVABodonos, Kerava
3.Konsta BULGAKOVTurun JS
M-81
1.Denis ZENIKOVTurun JS
2.Ilmari KORPIMaskun Tempo
3.Joonas LAAKSONLAITARiihimäen JS
3.Topias IKÄVALKORiihimäen JS
5.Kimmo RIEKKOJu Shin Kan, Ähtäri
5.Jesse ELORANTAJudo-Kan, Espoo
M+90
1.Jonne RAUMONENMaskun Tempo
2.Sampo MÄLKIÄBodonos, Kerava
3.Sami SEPPÄLÄMikkelin Judo