Kymijoki-Shiai/JFO 26.11.2011 Kouvola

Sarjat

Tulokset

G13-28
1.LYHOVICH ElizavetaMurmansk/RUS
2.HUSEYNOV AlinaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.SHADRINA VitaliaRosich/RUS
G13-32
1.BUTSKIKH OlesyaMoscow, JC No25/RUS
2.ALBENOVA VeroninaRosich/RUS
3.SUNDBERG SusannaHontai Judo/FIN
G13-36
1.SALASMAA JasmiChikara/FIN
2.VAVILOVA AnastasiaSC Sambo-Ring/RUS
3.HELLGREN JannikaNummelan Judo/FIN
G13-40
1.KOULEN Liis-MariaVinni Sakura/EST
2.TERIAHO SenjaMaskun Tempo/FIN
3.RAVEALA KatriChikara/FIN
3.CHARMAKAR AngelaBodonos/FIN
G13-44
1.NYKÄNEN NooraHoljutai/FIN
2.JOKINEN NooraBodonos/FIN
3.IGUAFYK VarvaraPobeda/RUS
G13-48
1.LITVINOVA DianaTosno/RUS
2.KAMYSHEVA MariaSpartak, Vyborg/RUS
3.KUJANSUU ElviiraFudoshin/FIN
G13-52
1.LUTSAR MerilinAitado/EST
2.KÄRHÄ ViiviMeido-kan/FIN
3.RAUDVERE CatherineAitado/EST
G13+52
1.SARVANIDIS NicolettaSPIF Judo/SWE
2.RÄÄMET SiretAitado/EST
3.KOMISSAROVA EvgeniaNarvskaja Zastava, S/RUS
3.KEITAANNIEMI TinjaBodonos/FIN
B13-30
1.TKATSENKO ZenjaBudolinn/EST
2.KUNITSIN CyrilOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.VRZHIZHEVSKIY DaniilSEVZAPKANAT/RUS
3.IVLEV IvanPobeda/RUS
5.ILIN GeorgiPobeda, St.Peterburg/RUS
5.PIROGOV EgorOlimp Tver/RUS
7.AUDUSHKIN DaniilMurmansk/RUS
7.VRZHIZHEVSKIY KirillSEVZAPKANAT/RUS
B13-34
1.BUKIN AlexeyNarvskaja Zastava, S/RUS
2.ZENKOV GlebKirishi/RUS
3.KNIGIN ViktorNarvskaja Zastava, S/RUS
3.PAJARI ViliTikkurilan Judokat/FIN
5.POPOV JakovBudolinn/EST
5.HOLOPAINEN JussiTikkurilan Judokat/FIN
7.AHONEN JoonasOrimattilan JS/FIN
7.MIROSHNITSENKO NikitaBudolinn/EST
B13-38
1.MALICH DmitriRosich/RUS
2.PIROZHINSKII PetrTosno/RUS
3.ALIEV ShamilSC Sambo-Ring/RUS
3.ANDONI EgorNarvskaja Zastava, S/RUS
5.GOLOSCHUK OstapBudolinn/EST
5.PODGAYKO DanielOlympic Hopes, St.Pe/RUS
7.MAZOYER ChristopheSPIF Judo/SWE
7.SAVELEV AleksandrSpartak, Vyborg/RUS
B13-42
1.ALTOSAR MarkBudolinn/EST
2.PEREMYSHLIN NikitatJC Volna, St.Peterbu/RUS
3.RÖNKKÖ ThomasOrimattilan JS/FIN
3.LAPSHIN AleksandrSergiev Posad, JC - /RUS
5.ANISIMOV EgorSpartak, Vyborg/RUS
5.PAJARI PyryTikkurilan Judokat/FIN
7.PERELSTEIN MarkusOokami/EST
7.LYÖMILÄ JoniHämeenlinnan JS/FIN
B13-46
1.TORNIAINEN ElisMaskun Tempo/FIN
2.BORODULIN RomanTosno/RUS
3.MÄKINEN OskariNummelan Judo/FIN
3.SOLOPOV DimaMurmansk/RUS
5.VOLKOV AleksanderPobeda, St.Peterburg/RUS
5.GOMOROV IvanChehov/RUS
7.OLIN ValtteriBodonos/FIN
7.RUOPPA LassiChikara/FIN
B13-50
1.HEINONEN EetuMeido-kan/FIN
2.KESÄLÄ AakeJudo-Kan/FIN
3.MATASHIN VovaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.KURBANGADZHIEV TagirMoscow, JC No25/RUS
5.MEDVEDEV VladislavOlympic Hopes, St.Pe/RUS
5.MARCHENKO ValeriSambo-JC, Petroskoi/RUS
7.MIELTY AleksiTikkurilan Judokat/FIN
7.WESTERLUND MaxKeido-kan/FIN
B13-55
1.RAKOV ArtjomChehov/RUS
2.JUSUPOV ShamhanOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.MALKOV AntonCheljabinsk Budokwes/RUS
3.RÄSÄNEN SanttuJoen Yawara/FIN
B13+55
1.MALSAGOV ImamTosno/RUS
2.LAGNELIUS NoelBorlänge JK/SWE
3.ANNUK GregorAitado/EST
3.GONCHAROV EgorJC Volna, St.Peterbu/RUS
5.ARSENTYEV ViacheslavSpartak, Vyborg/RUS
5.FILIPENOK DaniilKostomuksha’s JT/RUS
7.AFANASEV DmitriiJC Volna, St.Peterbu/RUS
7.MATATOV RomanMoscow, JC No25/RUS
G15-44
1.MATATOVA SofiaMoscow, JC No25/RUS
2.ZERCHINOVA VladaMurmansk/RUS
3.KANERVA EmiliaKirkkonummen JS/FIN
3.ALEYNIKOVA VeronikaTosno/RUS
5.KHOROSHEVA VeronikaSt.Peterburg, JC No2/RUS
5.SKRIPKO UstinaSpartak, Vyborg/RUS
7.JOKINEN NooraBodonos/FIN
7.KAUP Caris HelenaOokami/EST
G15-48
1.VERLIN InkaHontai Judo/FIN
2.HUSEYNOV LeilaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.MÄKINEN EmmiKeido-kan/FIN
3.IVANOVA KseniaSpartak, Vyborg/RUS
5.KEINÄNEN InkaPingviinit/FIN
5.BRYKOVA LisaMurmansk/RUS
7.SÄKKINEN LauraOulun Judokerho/FIN
7.ERIKSSON IdaMolkom JK/SWE
G15-52
1.SOLOMATINA PaulineOlympic Hopes, St.Pe/RUS
2.JONSSON LinnMolkom JK/SWE
3.ZAYNULLINA AnnaTosno/RUS
3.ERIKSSON MathildaJudogymnasiet/SWE
5.KOPTEVA SofiaSpartak, Vyborg/RUS
5.ELONEN HeidiOrimattilan JS/FIN
7.SAARENPÄÄ EssiHimangan JS/FIN
7.BOKALAVA SvetlanaMurmansk/RUS
G15-57
1.BOLOTOVA KarinaSosnovyi Bor/RUS
2.MAISTE BrittAitado/EST
3.AHO JasmineRaahen Judo/FIN
3.MATTSSON KlaraIK Södra/SWE
5.LINDSTRÖM HelenaMolkom JK/SWE
5.SARVANIDIS NicolettaSPIF Judo/SWE
7.ANDERSSON EmmaSPIF Judo/SWE
7.PERSSON EmmaJudogymnasiet/SWE
G15-63
1.THANING ToveStaffanstorps JK/SWE
2.HELLGREN JessikaNummelan Judo/FIN
3.GUSTAVSSON ElinaSPIF Judo/SWE
G15+63
1.KALPAKIDOU KaterinaSPIF Judo/SWE
2.KONDRASHOVA EvgeniaSpartak, Vyborg/RUS
3.DORONINA NataliaTosno/RUS
B15-38
1.JASKARI OscarOlofströms JK/SWE
2.KOSKINEN SamuliHämeenlinnan JS/FIN
3.VERSHININ DmitriPobeda, St.Peterburg/RUS
3.KUROHTIN IvanKostomuksha’s JT/RUS
5.SILKIN EgorSambo-JC, Petroskoi/RUS
5.HEFFERMEHL Johan fredrikNorway/NOR
7.HEINILÄ SamuliHämeenlinnan JS/FIN
7.SIPPU NiklasKouvolan JS/FIN
B15-42
1.LISSEL ErikSPIF Judo/SWE
2.AKIMOV KirillKlisa Novi Sad/SER
3.POKOVBA SergeyKirishi/RUS
3.VLADIMIRTSEV DimaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
5.IVANOV AleksandrPolyarnye zori/RUS
5.MYLLYMÄKI MaximJudo-Kan/FIN
7.PUUSEPP SavenOokami/EST
7.DUSHEVSKIY DanilKirishi/RUS
B15-46
1.AHMEDOV GeorgiPobeda, St.Peterburg/RUS
2.HAUTIEV BagaudinPobeda, St.Peterburg/RUS
3.BABUSHKIN IliySpartak, Vyborg/RUS
3.SAHA LuukasHämeenlinnan JS/FIN
5.MOKHOV VladislavTosno/RUS
5.KIRILLOV VladislavOlympic Hopes, St.Pe/RUS
7.RAJANIEMI JyriNummelan Judo/FIN
7.BOHLIN NiklasJudogymnasiet/SWE
B15-50
1.VOLKOV IvantSpartak, Vyborg/RUS
2.LEMNELL LudvigJudogymnasiet/SWE
3.LÖWBEER NiklasNacka JK/SWE
3.LYHOVICH VadimMurmansk/RUS
5.GISSBERG AdrianJudogymnasiet/SWE
5.KHVOSTIKOV ArtemMurmansk/RUS
7.WILTGREN JOHNSSON WilliamStaffanstorps JK/SWE
7.BORDUKOV SemjonChehov/RUS
B15-55
1.VESTERLUND GabrielKnivsta JK/SWE
2.TEREZUK VladislavApatity, JC N:o1/RUS
3.MACIAS ChristofferSaltsjö JK/SWE
3.BAZIKALO BogdanPobeda, St.Peterburg/RUS
5.POTAPOV MarkPõhjakotkas/EST
5.ADAMOV DmitriPobeda, St.Peterburg/RUS
7.REMES AndreiSpartak, Vyborg/RUS
7.MIRONOV VladSpartak, Vyborg/RUS
B15-60
1.ARESTOV SergeyMoscow, JC No25/RUS
2.BASHIROV RavilSergiev Posad, JC - /RUS
3.KUSTOV NikitaSergiev Posad, JC - /RUS
3.KARGIEV VladislavMurmansk, JC N:o19/RUS
5.IVANOV MaksimSpartak, Vyborg/RUS
5.VETSHTEYN AdamCheljabinsk Budokwes/RUS
7.PARMHED DanielSaltsjö JK/SWE
7.PAANANEN JaniIisalmen JS/FIN
B15-66
1.VASILENKO IlyaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
2.LUKOSHKOV NikitaSpartak, Vyborg/RUS
3.SONERUD JuliusSPIF Judo/SWE
3.JAKOVCHUK KonstantinKostomuksha’s JT/RUS
5.NIEMI AleksiOulun Judokerho/FIN
5.LISSEL AlexanderSPIF Judo/SWE
7.KARI ErkkaMeido-kan/FIN
7.ANTMAN LudvigStaffanstorps JK/SWE
B15+66
1.SYCHEV BasilOlympic Hopes, St.Pe/RUS
2.NEUVONEN JuusoSavonlinnan Shikata/FIN
3.PERSSON PontusSaltsjö JK/SWE
3.DURAN GermanDvigatel/EST
5.NEUVONEN Aki-PetteriOulun Judokerho/FIN
5.ASTUDNEV Joan martinAitado/EST
7.BRAGIN DaniilTosno/RUS
7.TERTYCNYY GrigotySambo 70/RUS
G17-44
1.KULIKOVA ElizavetaKirishi/RUS
2.NAESENIUS LottaKnivsta JK/SWE
3.KANERVA EmiliaKirkkonummen JS/FIN
G17-48
1.ANDERSSEN SynneNorway/NOR
2.ERIKSSON IdaMolkom JK/SWE
3.MARINA NinaMurmansk, JC N:o19/RUS
G17-52
1.WIBERG FridaStaffanstorps JK/SWE
2.JOKINEN AnniinaNummelan Judo/FIN
3.EKBERG LinnéaKristinehamns JK KFU/SWE
G17-57
1.GUSEV NitashaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
2.RUBINSTEIN MadeleneNorway/NOR
3.BERGMANN AnniMikkelin Judo/FIN
3.TUOMIKOSKI EmiliaRaision Ryhti/FIN
5.SIDUOVA DariaRosich/RUS
5.GLAAS EbbaJudogymnasiet/SWE
7.ANDERSSON EmmaSPIF Judo/SWE
7.MATTSSON KlaraIK Södra/SWE
G17-63
1.KOMULAINEN SoljaOrimattilan JS/FIN
2.MIETTINEN ClaudiaMeido-kan/FIN
3.THANING ToveStaffanstorps JK/SWE
3.GUSTAVSSON ElinaSPIF Judo/SWE
5.OLSSON-GRANLUND FridaMolkom JK/SWE
5.BOITSOVA SvetlanaVOSHOD Sestroretsk/RUS
7.UIBO HelinaTartu Do/EST
7.OJASOO ChristinaVinni Sakura/EST
G17+63
1.MATERNÉ LinaJudogymnasiet/SWE
2.AVRAMIDOU DespinaSPIF Judo/SWE
3.SHIRSHOVA VincOlympic Hopes, St.Pe/RUS
B17-45
1.SEVAGIN BogdanTosno/RUS
2.NAZMUTDINOV IliasMurmansk/RUS
3.LAUGEN JonNorway/NOR
B17-50
1.SIDORENKO CyrilOlympic Hopes, St.Pe/RUS
2.MÄÄTTÄ HenriJudo-Kan/FIN
3.NAESENIUS LuddeKnivsta JK/SWE
3.ABU-RAMADAN MoustafaHelsingborgs JK/SWE
5.NORDSTRÖM JohanIK Södra/SWE
5.WIDÉN CharlesKristinehamns JK KFU/SWE
7.IVANOV DmitryCheljabinsk Budokwes/RUS
7.KIRILLOV AntonSpartak, Vyborg/RUS
B17-55
1.LAAKKONEN AkuMeido-kan/FIN
2.GYANDZHIEV TogrulPolyarnye zori/RUS
3.RONKAINEN SakuOulun Judokerho/FIN
3.KIKAS ArturPõhjakotkas/EST
5.INGET SakuHämeenlinnan JS/FIN
5.TUURALA HenriRaision Ryhti/FIN
7.HAMMARSTRÖM LukasSöderhamns JK/SWE
7.CHIRIEV SamirVOSHOD Sestroretsk/RUS
B17-60
1.PANKOV MaksimSergiev Posad, JC - /RUS
2.MANKOWITZ JoelTäby JK/SWE
3.TVAURI OskarJukara/FIN
3.ZOLOTOV NikitaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
5.SMEDBERG ViktorStaffanstorps JK/SWE
5.KONDRASHOV MihailSambo-JC, Petroskoi/RUS
7.HALONEN PyryMeido-kan/FIN
7.NIKITIN NikitaOlympic Hopes, St.Pe/RUS
B17-66
1.BUSCH VictorGAK Enighet/SWE
2.KANGASMÄKI EemeliJu Shin Kan/FIN
3.DECKART RasmusSPIF Judo/SWE
3.LINDQUIST AndreasJudogymnasiet/SWE
5.LASTOTSKIN MaksimSK Audentes/EST
5.STANKEVICH OlegSpartak, Vyborg/RUS
7.ERLINGSSON MattiasJudogymnasiet/SWE
7.SUO-YRJÖ ValtteriTapanilan Erä/FIN
B17-73
1.KALJULAID Klen KristoferOokami/EST
2.ALLANSSON VictorÖstersunds JK/SWE
3.VIST MartinAitado/EST
3.MIHAILOV ArtjomApril2000, Petrozavo/RUS
5.RAHMANI SafarHontai Judo/FIN
5.SAAL Karl-ErnstSK Altia/EST
7.REITAN HenrikNorway/NOR
7.GISSBERG LucasJudogymnasiet/SWE
B17-81
1.KUUSIK MattiasTartu Do/EST
2.TROFIMOVICH IgorOlympic Hopes, St.Pe/RUS
3.MIKHAILOV AlekseiTosno/RUS
3.BAKULIN AntonMoscow, JC No25/RUS
5.SOKKA AndriOokami/EST
5.VAHERI VilleHyvinkään JS/FIN
7.HAAPALA NiiloMikkelin Judo/FIN
7.PETROV HermanAitado/EST
B17+81
1.SHAKHMANOV SoltanMoscow, JC No25/RUS
2.PUUMALAINEN MarttiMikkelin Judo/FIN
3.LEMBER HookanOokami/EST
3.MATTSSON EmilIK Södra/SWE
5.HOLTER MairisSK Altia/EST
5.NILSSON MartinJudogymnasiet/SWE
7.MATVEEV EgorKostomuksha’s JT/RUS
7.TURUNEN TatuJoen Yawara/FIN
W20-48
1.MOZHAEVA EkaterinaSt.Peterburg, JC No2/RUS
2.ANDERSSEN SynneNorway/NOR
3.BERNTROS LinaStaffanstorps JK/SWE
W20-52
1.WIBERG FridaStaffanstorps JK/SWE
2.SILLASTE AgnesOokami/EST
3.BARTON AlexandraKirkkonummen JS/FIN
3.EKBERG LinnéaKristinehamns JK KFU/SWE
W20-57
1.MALMBORG FannyStaffanstorps JK/SWE
2.JAUHIAINEN LauraMeido-kan/FIN
3.LANDIN CorneliaStaffanstorps JK/SWE
3.AVESSON TildaJudogymnasiet/SWE
5.BERGMANN AnniMikkelin Judo/FIN
5.LINDSTRÖM CamillaJudogymnasiet/SWE
7.ENFORS LouiseNacka JK/SWE
7.GLAAS EbbaJudogymnasiet/SWE
W20-63
1.KOMULAINEN SoljaOrimattilan JS/FIN
2.SARÉN HeidiTapanilan Erä/FIN
3.BROSTRÖM ElinJudogymnasiet/SWE
3.GLAAS JessicaJudogymnasiet/SWE
W20-70
1.MATERNÉ LinaJudogymnasiet/SWE
2.NYMAN ElinJudogymnasiet/SWE
M20-60
1.ZHAMBROVSKI DmitriMurmansk, JC N:o19/RUS
2.VILLANELLO ReneHelsingin JudoSport/FIN
3.MÄÄTTÄ ArttuJudo-Kan/FIN
3.VALTONEN TommiNummelan Judo/FIN
5.SHOKOHI HamonGöteborgs JK/SWE
5.BLANAR RadionMurmansk/RUS
7.RONKAINEN TuomasJudo-Kan/FIN
7.TRIFONOV VladislavSosnovyi Bor/RUS
M20-66
1.VILLANELLO RemoHelsingin JudoSport/FIN
2.NJIE FayeHelsingin JudoSport/FIN
3.TIIDO AntsTartu Do/EST
3.KOMOV DmitrySpartak, Vyborg/RUS
5.TAMM TevolTartu Do/EST
5.NURMINEN JuusoJudo-Kan/FIN
7.POPOV RostislavPõhjakotkas/EST
7.TERVONEN TomasChikara/FIN
M20-73
1.SEPPA AndreTartu Do/EST
2.ANISHCHENKO EvgeniSt.Peterburg, JC No2/RUS
3.JOHANSSON GeorgeJudogymnasiet/SWE
3.CHIPIGO IvanSpartak, Vyborg/RUS
5.NYGREN OscarJudogymnasiet/SWE
5.TONISTE KristjanTartu Do/EST
7.SIMOLA OttoLahden JS/FIN
7.ADRSHIN KamilSpartak, Vyborg/RUS
M20-81
1.NUORTEVA LalliHämeenlinnan JS/FIN
2.SULANDER PetteriMeido-kan/FIN
3.MATTSSON OlleIK Södra/SWE
3.KANGUR ErikPõhjakotkas/EST
5.HALME TuomasHelsingin JudoSport/FIN
5.NILSSON FilipJudogymnasiet/SWE
7.KALANDARISHVILI TimurPobeda, St.Peterburg/RUS
7.PENSAS VilleIisalmen JS/FIN
M20-90
1.KRUPSKII DaniilSpartak, Vyborg/RUS
2.VIITANEN SamuliTampereen Judo/FIN
3.KORHONEN NikoSakura/FIN
3.MARTTILA MiikkaTampereen Judo/FIN
M20+90
1.ALLI JaakkoMeido-kan/FIN
2.FAGERHILL JonathanJudogymnasiet/SWE
3.FAGERHILL SebastianJudogymnasiet/SWE
3.TIKHONOV IvanSpartak, Vyborg/RUS