A-ja B-nuorten SM 12-13.3.2011 Tampere

Sarjat

Tulokset

BT-44
1.Miia KAMBERGKankaanpään Judokat
2.Emma JUSTENRauman JS Samurai
BT-48
1.Anniina JOKINENNummelan Judo
2.Inka VERLINHontai Judo, Helsinki
3.Nea PYÖRIÄDarmakai, Laukaa
BT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Nonett HALMEMeido-kan
3.Pihla MATIKAINENMaskun Tempo
3.Alexandra BARTONKirkkonummen JS
BT-57
1.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
2.Julia JUNTTILAPingviinit, Nurmijärvi
3.Jessika HELLGRENNummelan Judo
3.Sonja SALONSAARIRaahen Judo
BT-63
1.Heidi SARENTapanilan Erä, Helsinki
2.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
3.Jasmin LOSTEDTKeido-kan, Siuntio
BP-45
1.Henri MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
2.Artur TVAURIJukara
3.Jyri RAJANIEMINummelan Judo
3.Luukas SAHAHämeenlinnan JS
5.Casper KETTUNENLahden JS
5.Aleksi JÄRVELÄINENByakuya, Sodankylä
BP-50
1.Amir RAMADANJudo-Kan, Espoo
2.Henri TUURALARaision Ryhti
3.Matias HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Saku RONKAINENOulun Judokerho
5.Teemu KUOSALahden JS
BP-55
1.Arttu MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
2.Oskar TVAURIJukara
3.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
3.Oskari HIRVONENOrimattilan JS
5.Jani PAANANENIisalmen JS
5.Aleksi LAPPALAINENIisalmen JS
BP-60
1.Eetu LAAKSONENKirkkonummen JS
2.Ala ALAEDDINEJudo-Kan, Espoo
3.Jussi TAMSKITampereen Judo
3.Rene VILLANELLOChikara, Helsinki
5.Pietari KOIVIKKOMikkelin Judo
5.Kristian BULGAKOVTurun JS
BP-66
1.Pentti SUURHASKONokian Judo
2.Aatu LAAMANENKippon, Kitee
3.Joonas PELTOMÄKISeibukan, Kurikka
3.Eemeli KANGASMÄKIJu Shin Kan, Ähtäri
5.Miika SUO-YRJÖTapanilan Erä, Helsinki
5.Valtteri SUO-YRJÖTapanilan Erä, Helsinki
BP-73
1.Matti JUOPPERIKirkkonummen JS
2.Safar RAHMANIHontai Judo, Helsinki
3.Aki OINONENHämeenlinnan JS
3.Juuso NUOTIOMAAFudoshin
BP-81
1.Atte HEISKANENLahden JS
2.Niilo HAAPALAMikkelin Judo
3.Tero VÄISÄNENLahden JS
BP+81
1.Juho PUUMALAINENMikkelin Judo
2.Perttu AHOSKU
3.Tatu TURUNENJoen Yawara, Joensuu
3.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
AT-48
1.Anniina JOKINENNummelan Judo
2.Tinja KIILIMaskun Tempo
3.Jemina LOSTEDTKeido-kan, Siuntio
AT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Alexandra BARTONKirkkonummen JS
3.Julia HELLGRENNummelan Judo
AT-57
1.Laura JAUHIAINENMeido-kan
2.Katri KAKKOByakuya, Sodankylä
3.Anna HOPEANAULARaision Ryhti
3.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
AT-63
1.Heidi SARENTapanilan Erä, Helsinki
2.Roosa-Maria MÄKELÄFudoshin
3.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
AT+70
1.Johanna KOSKINENSeibukan, Kurikka
2.Iiris SUOMELATampereen Judo
AP-55
1.Otto KOPONENJoen Yawara, Joensuu
2.Santeri LEPISTÖShirokawa, Porvoo
3.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
AP-60
1.Eetu LAAKSONENKirkkonummen JS
2.Arttu MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
3.Faye NJIEChikara, Helsinki
3.Oskar TVAURIJukara
5.Tommi VALTONENNummelan Judo
5.Ville KORKEILAJudo-Kan, Espoo
AP-66
1.Sampsa KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
2.Aapo HIILAMOChikara, Helsinki
3.Juuso NURMINENJudo-Kan, Espoo
3.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
5.Joonatan GRÖNDAHLShirokawa, Porvoo
5.Remo VILLANELLOChikara, Helsinki
AP-73
1.Petteri SULANDERMeido-kan
2.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
3.Rasmus RINNEKirkkonummen JS
3.Juho LUOMATampereen Judo
5.Atte KOLEHMAINENBodonos, Kerava
5.Max LEHTINENTampereen Judo
AP-81
1.Samuli VIITANENTampereen Judo
2.Ville PONKILAINENDarmakai, Laukaa
3.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
3.Ville PENSASIisalmen JS
5.Lasse AUTIOJudo-Kan, Espoo
5.Henri LAAMANENTapanilan Erä, Helsinki
AP-90
1.Jaakko ALLIMeido-kan
2.Niko KORHONENSakura, Kuopio
3.Jere IMPOLARaahen Judo
AP+90
1.Chris MULUMBAJukara
2.Jesse JUSSILAOulun Judokerho
3.Juuso LAHTINENMeido-kan