Pultti-Kuppi II 18.03.2017 Raahe

Sarjat

Tulokset

P11-27 (5)
1.Jarkko LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
2.Valtteri ORAVAOJK
3.Akseli KARIKoyama, Rovaniemi
T11-25 (2)
1.Sara MÄNTYKENTTÄKoyama, Rovaniemi
2.Sara HONKAMÄKIVihannin Judo
P13-28 (3)
1.Luca VESIVUORIOJK
2.Aatu SOINIOJK
3.Antton HALONENOJK
P11-30 (3)
1.Joonas SILVENIUSKoyama, Rovaniemi
2.Akseli NYKÄNENKoyama, Rovaniemi
3.Joonas SAAVINENHauve-Kan
P13-30 (3)
1.Timo MUSIJENKORaahen Judo
2.Arttu RUUSUNENVihannin Judo
3.Onni FLINKOJK
T13-32 (5)
1.Emma VUORIOVihannin Judo
2.Marianna OVASKAByakuya, Sodankylä
3.Pihla-Maria SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
P11-34 (5)
1.Lauri OJAOJK
2.Ante PIIPPOOJK
3.Aamos TÖRMÄNENOJK
P13-34 (3)
1.Kouta LINJAMAOJK
2.Santeri TAPIORaahen Judo
3.Niklas HONKAMÄKIVihannin Judo
T13-36 (5)
1.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Kaisa HAUTALAOJK
3.Alisa MELARANTAKoyama, Rovaniemi
P11-38 (6)
1.Perttu LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
2.Daniel SCHROMMOJK
3.Eetu KANNIAINENHauve-Kan
3.Miska NARVAOJK
P15-38 (7)
1.Aaro OJAOJK
2.Perttu HURSKAINENOJK
3.Otto RUNTTIOJK
3.Eero OJAOJK
T13-40 (7)
1.Ada NARVAOJK
2.Emilia KANTOLAKoyama, Rovaniemi
3.Hedda VAARAByakuya, Sodankylä
3.Minea IIVARIKoyama, Rovaniemi
T11-40 (3)
1.Susan SEPPÄNENKoyama, Rovaniemi
2.Senja SILTAKOSKIOJK
3.Stella MYLLYAHOKoyama, Rovaniemi
P13-42 (4)
1.Rauno PEKKIHauve-Kan
2.Miska HEIKKINENOJK
3.Samu PEHKONENKoyama, Rovaniemi
P15-42 (6)
1.Eemeli SOINIOJK
2.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
3.Luukas TURPEINENVihannin Judo
3.Miro RIIKONENOJK
P11-42 (3)
1.Olavi PENNANENKoyama, Rovaniemi
2.Lauri KOSKENAHOOJK
3.Rasmus VIERIMAAVihannin Judo
T13-44 (6)
1.Petra LEINOOJK
2.Henna KAARETKOSKIByakuya, Sodankylä
3.Enni SIIVOLAByakuya, Sodankylä
3.Olga IVASHNEVAOJK
P15-46 (3)
1.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
2.Jere RANTAPÄÄOJK
3.Eeli RUNTTIOJK
P15-50 (4)
1.Jere RANKINENVihannin Judo
2.Juho KOSKENAHOOJK
3.Matias MÄÄTTÄOJK
T11-48 (3)
1.Nea KOSKELARaahen Judo
2.Ruusa LUMIAHOOJK
3.Mira TUOVINENVihannin Judo
T13-52 (3)
1.Emilia MELARANTAKoyama, Rovaniemi
2.Essi KAUNISVAARAByakuya, Sodankylä
3.Jonna OJALAVihannin Judo
T15-52 (2)
1.Karoliina YLI-LUUKKOOJK
2.Anni NARVAOJK
P15-60 (3)
1.Feliks HEIKKILÄOJK
2.Elias KEJONENOJK
3.Kasperi NIEMENKARIOJK
P15-75 (3)
1.Alex KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Onni KARJALAOJK
3.Niklas IIVARIKoyama, Rovaniemi
P11-25 (4)
1.Joona KANTOMAAOJK
2.Aatos BOSTRÖMHauve-Kan
3.Santeri KÄKELÄHauve-Kan