XVII Ziemassvetku dzudo turnirs Aluksne

Categories

Results

A U18 z +90 kg (3)
1.Lukas LAŽAUNINKASRistis R.Sargūno g.
2.Iļja DEŅISOVSLido
A U18 z -90 kg (4)
1.Mikhail ZIMINСДЮСШОР № 1 Санкт-Петербург
2.Iļja DEŅISOVSLido
3.Paulius KIBICKASRistis R.Sargūno g.
A U18 z -81 kg (7)
1.Aleksandrs LAPŠINSJelgavas BJSS
2.Gleb TROMPELМОК СДЮШОР Минск
3.Gustavs LĪKANSISKyodai
3.Ruslans PETKUNSLido
A U18 z -73 kg (12)
1.Artjoms GALAKTIONOVSLiepājas KSS
2.Ralfs Kārlis MANFELDSKyodai
3.Artjoms HOMENKOLido
3.Roman LIASHOKВоробьёв и Свирид
5.Mikita BIRUKВоробьёв и Свирид
5.Aksels Aleksandrs LĪDUMSV.Zeļonija SS
7.Timofei ANTYSHEVБригантина Псков
7.Vladislav KARPEKAВоробьёв и Свирид
A U18 z -66 kg (7)
1.Vladimir MATASHINСДЮСШОР № 1 Санкт-Петербург
2.Maksims ŠENDEROVSLido
3.Aigars BUNDZENSAlūksnes BJSS
3.Uldis NARTIŠSĀdažu BJSS
A U18 z -60 kg (6)
1.Danila AFONINКаллиста
2.Anton LIASHUK Воробьёв и Свирид
3.Kristaps GULĪTISKyodai
3.Vladimir BIKHMUKHAMETOVСДЮСШОР Союз
A U18 z -55 kg (2)
1.Gatis LEĻEVSĀdažu BJSS
A U18 z -50 kg (2)
1.Andis DOLGIĻEVIČSKyodai
2.Andrejs RIŽOVSĀdažu BJSS
B U16 z +81 kg (5)
1.Aleksijs IVAŠČENKOLido
2.Daniels PAŅKOVSBosko
3.Ivan DRANICHNIKOVБригантина Псков
B U16 z -81 kg (4)
1.Gustavs LĪKANSISKyodai
2.Egert KERGETartu Do
3.Martin OTTASTartu Do
B U16 z -73 kg (13)
1.Andrejs KAMENSKISBosko
2.Saveliy LEGOSTAEVBorec Moscow
3.Ralfs Kārlis MANFELDSKyodai
3.Ņikita SKORBENKOJelgavas BJSS
5.Edgars DUKAĻSKISJelgavas BJSS
5.Nikolajs RAKOVSAlūksnes BJSS
7.Uladzislau PALIAKВоробьёв и Свирид
7.Juris VAIVODSJaunība LV
B U16 z -66 kg (11)
1.Matheas TRILLJÄRVToni Judokool
2.Māris SEDLENIEKSAlūksnes BJSS
3.Gabrielius ČEPULISRistis R.Sargūno g.
3.Erikas VASILJEVASIpon Panevezys
5.Marks SUTIKAJelgavas BJSS
5.Emīls SOLOVJOVSJelgavas BJSS
7.Ņikita BILINČUKSAlūksnes BJSS
7.Elvis KĀRKLIŅŠAlūksnes BJSS
B U16 z -60 kg (12)
1.Danila AFONINКаллиста
2.Vladimir BIKHMUKHAMETOVСДЮСШОР Союз
3.Kristaps BRICSKyodai
3.Maksims KUZMENKOJelgavas BJSS
5.Valters JENERTSĀdažu BJSS
5.Augustas ŠLYTERISRistis R.Sargūno g.
7.Ruslan ABUBAKAROVTartu Do
7.Artūrs KRAJEVIČSAlūksnes BJSS
B U16 z -55 kg (10)
1.Edvards KINČSSaldus
2.Arturs LAUFMANISMakkabi
3.Inarts TUMŠAISKyodai
3.Antons KUZMINOVSJelgavas BJSS
5.Niklāvs GALZONSAlūksnes BJSS
5.Andrejs NAMAVĪRSKyodai
7.Tupciauskas MANTASIpon Panevezys
7.Miks BAUMGARTSĀdažu BJSS
B U16 z -50 kg (5)
1.Andis DOLGIĻEVIČSKyodai
2.Vladimirs ŠČERBAKOVSJelgavas BJSS
3.Valerij TARASOVПрометей
B U16 z -46 kg (4)
1.Artur JEREMEJEVDodze
2.Yaroslav PETROVКаллиста
3.Rustam BORTNIKOVПрометей
B U16 z -42 kg (6)
1.Roberts JAVORSKISAlūksnes BJSS
2.Murad GADZHIEVКаллиста
3.Adrians ŠAŠKINSBosko
3.Aleksandr ISAEVСДЮСШОР Союз
C U16 m +70 kg (3)
1.Izolde SPRINĢEV.Zeļonija SS
2.Sabīna VEĻIKALSPA DS
3.Lelde ČERBIKOVAAlūksnes BJSS
C U16 m -70 kg (3)
1.Alevtīna ŠPIKAMakkabi
2.Salma YOUSEFShirokawa, Porvoo
C U16 m -63 kg (6)
1.Nika JANKOVSKAKyodai
2.Kseniya BAKUMENKOВоробьёв и Свирид
3.Patrīcija MARĶITĀNEAlūksnes BJSS
3.Sofija GŽIBOVSKAJaunība LV
C U16 m -57 kg (3)
1.Elīza Marija JEVSTIGŅEJEVAĀdažu BJSS
2.Sofija KOĻESŅIČENKOĀdažu BJSS
C U16 m -52 kg (7)
1.Evelīna GRAUMANELido
2.Anastasija SOKIRJANSKAV.Zeļonija SS
3.Anna Liisa NURMTartu Do
3.Paula Elīza CERAKyodai
D U14 z +66 kg (8)
1.Daniīls VASIĻJEVSLido
2.Aliaksey PILKOUSKIВоробьёв и Свирид
3.Vasili MISHCHANKAВоробьёв и Свирид
3.Aleksandrs BUBNOVSLiepājas KSS
5.Kirils Dāvids KOKINSV.Zeļonija SS
5.Kabriel KIRNATartu Do
7.Konstantin SEMJONOVDodze
7.Rodion MISNIKBuffen-do
D U14 z -66 kg (6)
1.Hugo Gustavs EKMANISĀdažu BJSS
2.Maksims BIZĀNSLido
3.Karl Johannes PILTTartu Do
3.Pavel MILYUTINИскра Великий Новгород
D U14 z -60 kg (8)
1.Aleksandrs DIMITROVSLido
2.Deniss CIHANOVIČSV.Zeļonija SS
3.Iļja GRABOVSKISDinamo LAT
3.Zakhar BAHRYTSEVICHВоробьёв и Свирид
5.Artis SKURIDINSJelgavas BJSS
5.Emīls POTAPOVSLido
7.Norberts ČERBIKOVSAlūksnes BJSS
7.Ronalds PLOSTNIEKSV.Zeļonija SS
D U14 z -55 kg (8)
1.Artūrs GORNIKSJelgavas BJSS
2.Royal ASLANOVКаллиста
3.Gundars SVILĀNSAlūksnes BJSS
3.Zakhar MAISHEV Borec Moscow
5.Kristofers DUMPISSaldus
5.Roberts VANAGSKyodai
7.Aristarhs PUTEVICSV.Zeļonija SS
7.Eduards PLOSTNIEKSV.Zeļonija SS
D U14 z -50 kg (11)
1.Artūrs KISEĻEVSKISĀdažu BJSS
2.Jānis DENIŅŠĀdažu BJSS
3.Viktors TARASOVSJikan
3.Matvejs LOBAŽEVIČSZiemeļblāzma
5.Kristiāns FEDOTOVSAlūksnes BJSS
5.Danila DZIARUHAВоробьёв и Свирид
7.Rūdolfs RIJKURISV.Zeļonija SS
7.Jung SEBASTIANToni Judokool
D U14 z -46 kg (10)
1.Yaroslav PETROVКаллиста
2.Ivans MIHAĻOVSLiepājas KSS
3.Mikhail KISIALIOUВоробьёв и Свирид
3.Artur JEREMEJEVDodze
5.Ernests LAUFMANISMakkabi
5.Francis MIKUCKISLido
7.Reio HANNUSTartu Do
7.Nikolay USHINBorec Moscow
D U14 z -42 kg (19)
1.Aleksandr ISAEVСДЮСШОР Союз
2.Kristaps PĀRUPIETISZiemeļblāzma
3.Deniss KAMENSKISBosko
3.Aleh KAROTSICHВоробьёв и Свирид
5.Rolands KAZAČENOKSAlūksnes BJSS
5.Ramil AKHMEDOVКаллиста
7.Markus VILLAKOTartu Do
7.Kaspar GUTMANNTartu Do
D U14 z -38 kg (16)
1.Aliaksandr KAZAKВоробьёв и Свирид
2.Oleg PAUTOVMGFSO Moscow
3.Maksims ŠESTAKOVSLiepājas KSS
3.Artur DANIELYANАдмиралтеец
5.Matas NORKEVIČIUSRistis R.Sargūno g.
5.Eduards LĪPENĪTSV.Zeļonija SS
7.Viktor KROVIKOV Каллиста
7.Kirills MARKOVSLido
D U14 z -35 kg (9)
1.Artur SARKISIANМОК СДЮШОР Минск
2.Jēkabs JĒKABSONSSaldus
3.Deniss ŠABANOVSLiepājas KSS
3.Markuss ŠAICĀNSKyodai
5.Rendijs TUMŠAISKyodai
5.Krišjānis CERSKyodai
7.Artsemi KORPМОК СДЮШОР Минск
7.Maksims BULAJEVSSigulda
D U14 z -32 kg (3)
1.Ivan MAKSIMKINBorec Moscow
2.Daniel JEREMEJEVDodze
E U14 m +57 kg (2)
1.Adele ŠULTEV.Zeļonija SS
E U14 m -52 kg (4)
1.Ekaterina SHISHKOVAСДЮСШОР Союз
2.Kamile MARCINKEVICIUTEKedainiai
3.Kristina KARPENKOBuffen-do
E U14 m -48 kg (3)
1.Anna Liisa NURMTartu Do
2.Darja LUHSHEIDERПрометей
E U14 m -44 kg (3)
1.Jūlija Katrīna CELENBERGAAlūksnes BJSS
2.Gabriela GOBIŅAKyodai
E U14 m -40 kg (2)
1.Iuliia BORODINAСДЮСШОР Союз
E U14 m -36 kg (2)
1.Keita DOBROĻUBOVAAlūksnes BJSS
F U12 z +55 kg (5)
1.Rokas RAPKEVIČIUSRistis R.Sargūno g.
2.Artēmijs BLAŽEVIČSV.Zeļonija SS
3.Alekss VANCANSGauja
F U12 z -55 kg (6)
1.Rolands SKUJAJelgavas BJSS
2.Artūrs JUŽENKOLSPA DS
3.Arturs FILIMONOVSJikan
F U12 z -50 kg (3)
1.Kristofers GAILĪTISV.Zeļonija SS
2.Aleksandrs AVDEJEVSJikan
F U12 z -46 kg (10)
1.Nikolay USHINBorec Moscow
2.Ruslans AZIZS VALIJSLido
3.Yaroslav GAVRILENKOИскра Великий Новгород
3.Mihail MANESHINDinamo Pskov
5.Vladislavs LITVIŠKOZiemeļblāzma
5.Maksims VOROBJOVSV.Zeļonija SS
7.Daniels STRODSKyodai
7.Mareks BAGAJEVSV.Zeļonija SS
F U12 z -42 kg (11)
1.Deniss KAPUĻINSJikan
2.Ņikita AFANASJEVSKyodai
3.Ernests Ervīns DOVGĀNSAlūksnes BJSS
3.Maksims TIHONOVSLido
5.Edvards ANCĀNSKyodai
5.Michael ALEINIKOVВоробьёв и Свирид
7.Ņikita TARNOVSKISAlūksnes BJSS
7.Nazar KOTВоробьёв и Свирид
F U12 z -38 kg (14)
1.Artur DANIELYANАдмиралтеец
2.Oleg PAUTOVMGFSO Moscow
3.Danil NOVIKOVМОК СДЮШОР Минск
3.Tomass MANFELDSKyodai
5.Illarions BAŠMAKOVSZiemeļblāzma
5.Vadim GERMANBorec Moscow
7.Dmitrii GUDKOVSKIIКаллиста
7.Stanislau TRAPACHKAМОК СДЮШОР Минск
F U12 z -35 kg (14)
1.Martins LĪVSAlūksnes BJSS
2.Maksims BULAJEVSSigulda
3.Arturs VALTERSJaunība LV
3.Jēkabs JĒKABSONSSaldus
5.Maksims ROMANOVSJelgavas BJSS
5.Timur TIMOFEEV Dinamo Pskov
7.Ernests BRIGMANIS BRIĢISĀdažu BJSS
7.Maksims PETRUŅAJikan
F U12 z -32 kg (16)
1.Rūdis JANOVSKyodai
2.Daniil BEZSONOVBorec Moscow
3.Matvei CHESNOKOVBorec Moscow
3.Toms Kristiāns BIRKHĀNSKyodai
5.Ivan KOSACHВоробьёв и Свирид
5.Vladislavs ROMAŠONOKSJikan
7.Kiryl PILETSKIВоробьёв и Свирид
7.Ēriks HOMKALido
F U12 z -29 kg (8)
1.Ivan MAKSIMKINBorec Moscow
2.David BASOVMedved
3.Valdis FELDMANISJelgavas BJSS
3.Kevins Jānis ROPSAlūksnes BJSS
5.Artur MAILYAN Borec Moscow
5.Aleksandr BONDAREVКаллиста
7.Mārcis MADELĀNSJaunība LV
7.Simo LAOSAltia SK
F U12 z -26 kg (3)
1.Aleksejs KULAKOVSĀdažu BJSS
2.Ginters Valdis SILIŅŠAlūksnes BJSS
G U12 m +44 kg (3)
1.Patrīcija BOBROVAKyodai
2.Emma Melis AKTASAltia SK
G U12 m -44 kg (4)
1.Amēlija BARANOVSKAKyodai
2.Jūlija KUZŅECOVAAlūksnes BJSS
3.Taisiia CHIZHIKOVAКаллиста
G U12 m -36 kg (3)
1.Anna GULĪTEKyodai
2.Rugilė MAROZAITĖRistis R.Sargūno g.
G U12 m -32 kg (4)
1.Nika MOTIĻKOVAGauja
2.Amina USMANOVAĀdažu BJSS
3.Arta Līga SOPULEAlūksnes BJSS
G U12 m -28 kg (6)
1.Ksenija ZUČIKAAlūksnes BJSS
2.Elija BAGDONAVICIUTEKedainiai
3.Aurelija ZUBAUSKAITEKedainiai
3.Rēzija SUPEAlūksnes BJSS
H U10 z +46 kg (3)
1.Radomirs VORONCOVSJikan
2.Aleksej PLUSCHAJНесвиж
H U10 z -46 kg (2)
1.Rainers Ernests VALINTELISV.Zeļonija SS
H U10 z -42 kg (6)
1.Aleksandrs ZAHAROVSZiemeļblāzma
2.Valters PŪCĪTISĀdažu BJSS
3.Anri NEEVERei
3.Daniil SAVOSTOBuffen-do
H U10 z -38 kg (7)
1.Dmitrii GUDKOVSKIIКаллиста
2.Maksim ROMANOVБригантина Псков
3.Aigars VJAZEMSKISĀdažu BJSS
3.Andrej KORZUNНесвиж
H U10 z -35 kg (9)
1.Mikita KOZHUKВоробьёв и Свирид
2.Artjoms NOSOVSLido
3.Andrejs GŽIBOVSKISJaunība LV
3.Alexandr ALEINIKOVВоробьёв и Свирид
5.Rihards ŽUKOVSAlūksnes BJSS
5.Jegor JELUFIMOVBuffen-do
7.Roberts GŽIBOVSKISJaunība LV
7.Marks ZALTANSLSPA DS
H U10 z -32 kg (16)
1.Ēriks HOMKALido
2.Andrey MANESHINDinamo Pskov
3.Dāvids VERZEJaunība LV
3.Iļja VOLKOVSJaunība LV
5.Daniels TUPUREINSĀdažu BJSS
5.Mareks DUDOČKINSLido
7.Edvards JAKOVĻEVSMakkabi
7.Nils ARUMSKyodai
H U10 z -29 kg (18)
1.David BASOVMedved
2.Markuss ZUĢICKISKyodai
3.Aleksandrs GLASKOVSMakkabi
3.Kirill TRANDAFIRКаллиста
5.Artemijs GRIGORJEVSJikan
5.Aleksandr BONDAREVКаллиста
7.Sten TROMMELRei
7.Jānis ŽAGARSAlūksnes BJSS
H U10 z -26 kg (10)
1.Dmitrij REPINDinamo Pskov
2.Mārtiņš IEVIŅŠLido
3.Nikita MATOSOVКаллиста
3.Jēkabs ĢIRNISSigulda
5.Edgars KURGANSLido
5.Markus SOERei
7.Markuss SALAKSAlūksnes BJSS
7.Artem EFIMOVMedved
H U10 z -23 kg (6)
1.Yan GORDIENKOКаллиста
2.Aivis JERMACĀNSAlūksnes BJSS
3.Umārs USMANOVSĀdažu BJSS
3.Timurs ISAKOVSLido