Barents Cup 1.10.2017 Rovaniemi

Sarjat

Tulokset

T11-25 (3)
1.Sara MÄNTYKENTTÄKoyama, Rovaniemi
2.Kira SHADRINAMurmansk
3.Kasperi MIETTINENSodankylän Byakuya
T11-32 (3)
1.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
2.Laila KOIVISTOKoyama, Rovaniemi
3.Antonia RATIUKoyama, Rovaniemi
T11-36 (4)
1.Karita IMMONENSavonlinnan Shikata
2.Marianna OVASKASodankylän Byakuya
3.Pihla-Maria SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
3.Eeva OVASKASodankylän Byakuya
T11-40 (2)
1.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Stella MYLLYAHOKoyama, Rovaniemi
T11-52 (2)
1.Emilia MELARANTAKoyama, Rovaniemi
2.Ruusa LUMIAHOOulun JK
P11-32 (7)
1.Jaroslav KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Kirill SERGEEVJS Sakura, Kuopio
3.Varakin MATVEJMurmansk
3.Timur ALIEVMurmansk
P11-27 (3)
1.Semen GALAKTIONOVKostomuksha Judo Team
2.Leevi LAHTINENKoyama, Rovaniemi
3.Joona KANTOMAAOulun JK
P11-30 (7)
1.Ivan KOLESNIKMurmansk
2.Lev ANDREEVMurmansk
3.Maksim DOLINSKIIMurmansk
3.Jarkko LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
P11-34 (8)
1.Ilja NEDOMOLKINMurmansk
2.Artem GORODETSKIMurmansk
3.Egor LISOVSKIMurmansk
3.Matvei KOPEIKINMurmansk
P11-38 (3)
1.Arsenij KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Aamos TÖRMÄNENOulun JK
3.Perttu LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
P11-42 (2)
1.Radion KUDRJAVZEVKostomuksha Judo Team
2.Onni IKÄHEIMOKoyama, Rovaniemi
P11-50 (3)
1.Roman GAVRICHKostomuksha Judo Team
2.Olavi PENNANENKoyama, Rovaniemi
3.Igor KATELIKKostomuksha Judo Team
P11-55 (2)
1.Ivan ROMASCHENKOKostomuksha Judo Team
2.Jimi ROUVINENKoyama, Rovaniemi
P11+55 (2)
1.Daniil LIKOVKostomuksha Judo Team
2.Aatu MULTASNIEMIOulun JK
T13-44 (5)
1.Anna KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Minea IIVARIKoyama, Rovaniemi
3.Ada NARVAOulun JK
3.Ronja TÖRMÄNENOulun JK
5.Ronja HEIKKINENOulun JK
T13-48 (4)
1.Petra LEINOOulun JK
2.Emilia KANTOLAKoyama, Rovaniemi
3.Saga PEKKALAOulun JK
3.Olga IVASHNEVAOulun JK
T13+52 (2)
1.Emilia MELARANTAKoyama, Rovaniemi
2.Mirkka JÄRVIOulun JK
P13-34 (9)
1.Tiia HEIKKINENJoen Yawara, Joensuu
2.Ilja NEDOMOLKINMurmansk
3.Artem GORODETSKIMurmansk
3.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
P13-38 (6)
1.Rauno PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
2.Veikka LAHTINENKoyama, Rovaniemi
3.Lalli POHJAKoyama, Rovaniemi
3.Ruslan SHAHUNMurmansk
P13-42 (8)
1.Kristian SAAPUNKIKoyama, Rovaniemi
2.Iikka VEIJOLAKajaanin JK
3.Samu PEHKONENKoyama, Rovaniemi
3.Akseli SEPPÄNENKajaanin JK
P13-46 (6)
1.Ukko TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Maksim MARCHUKOVMurmansk
3.Mihail ANDREEVMurmansk
3.Joonatan TUOMIVAARAKoyama, Rovaniemi
P13-55 (5)
1.Aleksandr MASLOVMurmansk
2.Jere RANTAPÄÄOulun JK
3.Kirill SALIKOVKostomuksha Judo Team
3.Aleksi HUKKANENChikara, H:ki
5.Oliver TÖRMÄKANGASKajaanin JK
P13+55 (3)
1.Daniil SUVOROVMurmansk
2.Pavel KOKORINKostomuksha Judo Team
3.Pavel MAKSIMOVMurmansk
T15-48 (2)
1.Vanshika SHARMAChikara, H:ki
2.Lin INGELSSONJudo Club Sundsvall
T15-57 (5)
1.Ella LAVIKAINENLahden JS
2.Inka SUOKANERVAKoyama, Rovaniemi
3.Anni NARVAOulun JK
3.Lotta RUOPPAChikara, H:ki
5.Viktorija KONEVAKostomuksha Judo Team
T15-63 (3)
1.Jenni IMMONENSavonlinnan Shikata
2.Unna TEPPOKoyama, Rovaniemi
3.Mikael MIKKOLAKokkai-Kan, Tornio
P15-34 (3)
1.Artem GORODETSKIMurmansk
2.Topi KYÖTIKKIKoyama, Rovaniemi
3.Antton HALONENHauve-Kan, Haukipudas
P15-46 (6)
1.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
2.Kristian RAJAKANGASIisalmen JS
3.Maxim KOBZEVMurmansk
3.Miro RIIKONENOulun JK
P15-50 (3)
1.Henri KAATRASALOIisalmen JS
2.Viktor KOLESNIKMurmansk
3.Matvey SERGEEVJS Sakura, Kuopio
P15-55 (6)
1.Kasperi KAARTINENJS Sakura, Kuopio
2.Aapo TANSKANENPikadon, Pieksämäki
3.Feliks HEIKKILÄOulun JK
3.Jaakko KOIVURANTAKoyama, Rovaniemi
P15-60 (7)
1.Joonatan KUJANHAARAChikara, H:ki
2.Oskari MUSTONENJoen Yawara, Joensuu
3.Egor GORJANOVKostomuksha Judo Team
3.Aapo KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
P15+66 (2)
1.Alex KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Jesse IGNATOVICHJS Sakura, Kuopio
T18-52 (3)
1.Karoliina YLI-LUUKKOOulun JK
2.Matilda HYLANDERJudo Club Piteå
3.Venla VÄISÄNENKita-Kan, Kemi
T18-57 (3)
1.Emilia SJÖDINJudo Club Sundsvall
2.Thea JOHANSSONJudo Club Sundsvall
3.Olivia TÖRMÄKANGASKajaanin JK
T18-63 (5)
1.Stefanie BIEDRONJudo Club Sundsvall
2.Ellen OLOFSSONJudo Club Sundsvall
3.Nurmikumpu MILLAKoyama, Rovaniemi
3.Amanda JÖNSSONJudo Club Sundsvall
T18+63 (5)
1.Ronja NIEMIOulun JK
2.Brigite SALLOOulun JK
3.Vilma LEPPÄNIEMILappajärven Veikot
3.Miranda PETTERSSONJudo Club Sundsvall
P18-60 (7)
1.Ilmari PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
2.Eerik KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
3.Markus TOPPILAOulun JK
3.Misa MÄKELÄOulun JK
P18-81 (2)
1.Erik STARFELTJudo Club Sundsvall
2.Aatu HYNNINENPikadon, Pieksämäki
P18+81 (2)
1.Vlad KONDRAKOVKostomuksha Judo Team
2.Arttu HYNNINENPikadon, Pieksämäki
M-66 (3)
1.Denis LAMCHENKOKostomuksha Judo Team
2.Fariz TAHIRZADEMurmansk
3.Eerik KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
M-73 (2)
1.Mats NORDINJudo Club Sundsvall
2.Jani ANKKURISodankylän Byakuya
M-81 (4)
1.Saeed KARIMIZADEHJudo Club Sundsvall
2.Tammar ABBUDJudo Club Sundsvall
3.Lassi RUOPPAChikara, H:ki
3.Leif LINDGRENPellon JS
M-90 (5)
1.Joni BERGKita-Kan, Kemi
2.Jarmo HUKKANENChikara, H:ki
3.Henri JUNTUNENKajaanin JK
3.Larsjohan RÖNNLUNDJudo Club Sundsvall
5.Hans-Göran SUNDSTRÖMJudo Club Sundsvall