Genelec turnaus 11.11.2017 Iisalmi

Sarjat

Tulokset

T11-34,3 (3)
1.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
2.Pihla-Maria SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
3.Layla KOIVISTOKoyama, Rovaniemi
P11-25,2 (3)
1.Viljami HÄNNINENJS Sakura, Kuopio
2.Sampo LÖPPÖNENKiteen Kippon
3.Iida PUOMILAHTIJS Sakura, Kuopio
P11-27,3 (8)
1.Roman MAKSIMOVKostomuksha Judo Team
2.Jarkko LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Matvei VAISMANJoen Yawara, Joensuu
3.Leevi LAHTINENKoyama, Rovaniemi
P11-29,9 (7)
1.Jaroslav KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Totti POHJAKoyama, Rovaniemi
3.Aatu SOINIOulun JK
3.Otto PARVIAINENKiteen Kippon
P11-35,0 (8)
1.Kirill SERGEEVJS Sakura, Kuopio
2.Miko TIMISJÄRVIJyväskylä Jigotai
3.Ilja IVANOVKostomuksha Judo Team
3.Juho HAKKARAINENJoen Yawara, Joensuu
P11-37,7 (7)
1.Arsenij KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Perttu LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Eveliina SAMMALLAHTIHimangan Judoseura
3.Weikka VYYRYLÄINENPikadon, Pieksämäki
P11-42,7 (6)
1.Radion KUDRJAVZEVKostomuksha Judo Team
2.Rasmus PARKKINENJoen Yawara, Joensuu
3.Weera SAARELAINENJS Sakura, Kuopio
3.Artur GEDESCHURIKostomuksha Judo Team
P11+45 (5)
1.Roman GAVRICHKostomuksha Judo Team
2.Daniil LIKOVKostomuksha Judo Team
3.Igor KATELIKKostomuksha Judo Team
4.Ivan ROMASCHENKOKostomuksha Judo Team
5.Tuukka ERVASTIPikadon, Pieksämäki
T13-45,1 (3)
1.Ella BERGMANKiteen Kippon
2.Adele SÄILYKajaanin JK
3.Juulia NYKÄNENJS Sakura, Kuopio
T13+52 (3)
1.Iida PÄIVÄPUROLieksan Jigoku
2.Emilia MELARANTAKoyama, Rovaniemi
3.Anastasia KAJAVAYama-Arashi, Varkaus
P13-34,0 (4)
1.Kirill SERGEEVJS Sakura, Kuopio
2.Elias LÖPPÖNENKiteen Kippon
3.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
4.Antton KERONENJoen Yawara, Joensuu
P13-38 (6)
1.Tinja KORHONENJS Sakura, Kuopio
2.Lalli POHJAKoyama, Rovaniemi
3.Anton LINDGRENKoyama, Rovaniemi
3.Vladislav KARPOVKostomuksha Judo Team
P13-42 (9)
1.Jesse RONKAINENLoviisan S JS Arashi
2.Nico KIISKINENOulun JK
3.Georgij CHAPLIGINKostomuksha Judo Team
3.Pietari BERGMANKiteen Kippon
P13-46 (4)
1.Miska HEIKKINENOulun JK
2.Ella NYKÄNENToodokan, Joroinen
3.Luukas TUOMENNOROJoen Yawara, Joensuu
4.Janne KUIVALAINENIlomantsin Toroo-kai ry
P13-50 (3)
1.Oliver TÖRMÄKANGASKajaanin JK
2.Kirill SALIKOVKostomuksha Judo Team
3.Kinnunen EETUYama-Arashi, Varkaus
P13+55 (3)
1.Pavel KOKORINKostomuksha Judo Team
2.Arturs IVANOVSYama-Arashi, Varkaus
3.Ville PIIPPONENKajaanin JK
T15-48 (2)
1.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
2.Ella BERGMANKiteen Kippon
T15-63 (3)
1.Viktoriya KONEVAKostomuksha Judo Team
2.Milla NURMIKUMPUKoyama, Rovaniemi
3.Olivia TÖRMÄKANGASKajaanin JK
P15-42 (2)
1.Jesse RONKAINENLoviisan S JS Arashi
2.Pietari BERGMANKiteen Kippon
P15-46 (7)
1.Eemeli SOINIOulun JK
2.Kristian RAJAKANGASIisalmen JS
3.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
3.Miro MARTISKAINENJoen Yawara, Joensuu
P15-50 (5)
1.Henri KAATRASALOIisalmen JS
2.Aki RYHÄNENJoen Yawara, Joensuu
3.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
4.Tuukka TIILIKAINENYanagi, Heinävesi
5.Juuso HILTUNENIisalmen JS
P15-55 (6)
1.Kasperi KAARTINENJS Sakura, Kuopio
2.Jere RANKINENVihannin Judo
3.Matvey SERGEEVJS Sakura, Kuopio
3.Leon MALINIEMIJoen Yawara, Joensuu
P15-60 (3)
1.Aapo TANSKANENPikadon, Pieksämäki
2.Aapo KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
3.Akseli SAASTAMOINENLieksan Jigoku
P15-66 (3)
1.Egor GORJAYNOVKostomuksha Judo Team
2.Topias TÖRMÄKANGASKajaanin JK
3.Severi VÄÄNÄNENLapinlahden JS Shiranami
P18-50 (6)
1.Henri KAATRASALOIisalmen JS
2.Matvey SERGEEVJS Sakura, Kuopio
3.Simo KLOCHKOVKuopion JS Tomodachi
3.Aki RYHÄNENJoen Yawara, Joensuu
P18-66 (2)
1.Sami RÖNTYKajaanin JK
2.Eerik KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
P18-81 (3)
1.Iisakki HAAPALEHTOLieksan Jigoku
2.Aatu HYNNINENPikadon, Pieksämäki
3.Hermanni VÄÄNÄNENLapinlahden JS Shiranami
P18+81 (2)
1.Vlad KONDRAKOVKostomuksha Judo Team
N-70 (2)
1.Mirikli LINDGRENPellon JS
2.Miia HEIKKINENJoen Yawara, Joensuu
N+78 (2)
1.Tanja KOKKONENIisalmen JS
M-66 (3)
1.Eelis LANTTOOulun JK
2.Eerik KARJALAINENPikadon, Pieksämäki
3.Jesse RUOTSALAINENIisalmen JS
M-73 (2)
1.Kari TUOMENNOROJoen Yawara, Joensuu
2.Denis LAMCHENKOKostomuksha Judo Team
M-81 (2)
1.Aleksi KIRJAVAINENPikadon, Pieksämäki
2.Aleksi TURPEINENKita-Kan, Kemi
M-90 (3)
1.Markus LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
2.Andrej TURENKOKostomuksha Judo Team
3.Joni BERGKita-Kan, Kemi