Haru Shiai 6.5.2017 Oulu

Sarjat

Tulokset

T11-36 (5)
1.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Marianna OVASKASodankylän Byakuya
3.Fiia LAMPELAPellon JS
P11-30 (6)
1.Jaroslav KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Leevi LAHTINENKoyama, Rovaniemi
3.Aatos BOSTRÖMOulun Judokerho
3.Ilja IVANOVKostomuksha Judo Team
P11-32 (5)
1.Kaius HEIKKILÄOulun JK
2.Nooa MARJAMAAOulun JK
3.Valtteri ÖSTERLUNDHauve-Kan, Haukipudas
P11-34 (5)
1.Arsenij KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Aamos TÖRMÄNENOulun JK
3.Ante PIIPPOOulun JK
P11-42 (6)
1.Lauri KOSKENAHOOulun JK
2.Daniel SCHROMMOulun JK
3.Iiro HAPPONENOulun JK
3.Perttu LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
P11-48 (4)
1.Nelly LEPPÄNENPellon JS
2.Lauri KOSKENAHOOulun JK
3.Miska NARVAOulun JK
T13-40 (8)
1.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
2.Anna KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
3.Ada NARVAOulun JK
3.Hedda VAARASodankylän Byakuya
P13-32 (5)
1.Aatu SOINIOulun JK
2.Aamos TÖRMÄNENOulun JK
3.Antton HALONENOulun JK
P13-34 (5)
1.Veikka LAHTINENKoyama, Rovaniemi
2.Aapo KONTIOHauve-Kan, Haukipudas
3.Lalli POHJAKoyama, Rovaniemi
P13-38 (5)
1.Aaro OJAOulun JK
2.Rauno PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
3.Perttu HURSKAINENOulun JK
P13-42 (6)
1.Anna KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Otto RUNTTIOulun JK
3.Saga PEKKALAOulun JK
3.Iikka VEIJOLAKajaanin JK
TP13+46 (2)
1.Mirkka JÄRVIOulun JK
2.Joose LAPPALAINENOulun JK
T15-52 (4)
1.Anni NARVAOulun JK
2.Inka SUOKANERVAKoyama, Rovaniemi
3.Karoliina YLI-LUUKKOOulun JK
P15-42 (10)
1.Miska HEIKKINENOulun JK
2.Aaro OJAOulun Judokerho
3.Rauno PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
3.Eemeli SOINIOulun JK
P15-46 (5)
1.Ukko TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Miska HEIKKINENOulun Judokerho
3.Jere RANTAPÄÄOulun JK
P15-50 (7)
1.Anni NARVAOulun JK
2.Aapeli POHJAKoyama, Rovaniemi
3.Ville VANHALAOulun JK
3.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
P15-55 (4)
1.Elias KEJONENOulun JK
2.Feliks HEIKKILÄOulun JK
3.Karoliina YLI-LUUKKOOulun JK
P15+59 (3)
1.Pavel KOKORINKostomuksha Judo Team
2.Onni KARJALAOulun JK
3.Topias TÖRMÄKANGASKajaanin JK
TP15+66 (5)
1.Ronja NIEMIOulun JK
2.Unna TEPPOKoyama, Rovaniemi
3.Alex KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
T18+63 (4)
1.Unna TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Ronja NIEMIOulun JK
3.Noora RANTAPÄÄOulun JK
P18-55 (4)
1.Lauri KURTTILARaahen Judo
2.Dima VASILEVKostomuksha Judo Team
3.Misa MÄKELÄOulun JK
P18-66 (5)
1.Sami RÖNTYKajaanin JK
2.Ilmari PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
3.Kristian HEIKKINENKajaanin JK
N-57 (4)
1.Tuuli-Maaret MIETTUNENOyus Judojaos
2.Karoliina YLI-LUUKKOOulun JK
3.Wiktorija KONEVAKostomuksha Judo Team
M-66 (4)
1.Jari SARJAOulun JK
2.Sami RÖNTYKajaanin JK
3.Kristian HEIKKINENKajaanin JK
M-73 (3)
1.Denis LAMCHENKOKostomuksha Judo Team
2.Jari METSOHauve-Kan, Haukipudas
3.Samu LEPPÄNENPellon JS
M-81 (6)
1.Andrej TURENKOKostomuksha Judo Team
2.Joonas RANTAPÄÄOulun JK
3.Janne PIRTTIKANGASKita-Kan, Kemi
M-90 (4)
1.Mika PITKÄNENOulun JK
2.Joni BERGKita-Kan, Kemi
3.Jari KANTOMAAOulun JK
M+90 (4)
1.Mika HAAPALAINENOulun JK
2.Tommi VILMIHauve-Kan, Haukipudas
3.Wiktor PRONKOKostomuksha Judo Team