Koyama-shiai 27.5.2017 Rovaniemi

Sarjat

Tulokset

T11-32 (5)
1.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
2.Eeva OVASKASodankylän Byakuya
3.Marianna OVASKASodankylän Byakuya
3.Eveliina SAMMALLAHTIHimangan Judoseura
T11-36 (5)
1.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Fiia LAMPELAPellon JS
3.Minea HILTUNENKoyama, Rovaniemi
3.Alisa MELARANTAKoyama, Rovaniemi
P11-25 (4)
1.Jaroslav KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.MAKSIM DOLINSKIIMurmansk
3.Eemil AALTOKita-Kan, Kemi
3.Santtu KENTTÄKokkai-Kan, Tornio
P11-26 (4)
1.Jarkko LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
2.Leevi LAHTINENKoyama, Rovaniemi
3.Patrik KNUUTIKoyama, Rovaniemi
3.Otto KOKKOKoyama, Rovaniemi
P11-31 (5)
1.Artem GORODETSKIMurmansk
2.Totti POHJAKoyama, Rovaniemi
3.Aamos TÖRMÄNENOulun JK
3.Daniil VITKOVSKIJKostomuksha Judo Team
P11-32 (2)
1.Ilja NEDOMOLKINMurmansk
2.Artem GORODETSKIMurmansk
P11-36 (4)
1.Daniel SCHROMMOulun JK
2.Topi KENTTÄMAAKokkai-Kan, Tornio
3.Perttu LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Eetu KANNIAINENHauve-Kan, Haukipudas
P11-30 (5)
1.Ilja IVANOVKostomuksha Judo Team
2.Nire TOIVIAINENKoyama, Rovaniemi
3.Valtteri ÖSTERLUNDHauve-Kan, Haukipudas
3.Iiro POHJOLAKoyama, Rovaniemi
P11-34 (5)
1.Arsenij KOLOTOVKostomuksha Judo Team
2.Onni IKÄHEIMOKoyama, Rovaniemi
3.Arttu KELAHAARAKoyama, Rovaniemi
3.Pihla-Maria SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
P11-42 (5)
1.Olavi PENNANENKoyama, Rovaniemi
2.Nelly LEPPÄNENPellon JS
3.Miska NARVAOulun JK
3.Matti KORTENIEMIPellon JS
PT11-26 (5)
1.Sara MÄNTYKENTTÄKoyama, Rovaniemi
2.Sanni MÄKIPellon JS
3.Kasperi MIETTINENSodankylän Byakuya
3.Raphael WOUTERSSodankylän Byakuya
T13-37 (4)
1.Saana HILTUNENKoyama, Rovaniemi
2.Essi LAPPETELÄINENIisalmen JS
3.Vanessa SAINMAAKokkai-Kan, Tornio
3.Ulla TORVELAOulun JK
T13-39 (5)
1.Aada NARVAOulun JK
2.Emilia KANTOLAKoyama, Rovaniemi
3.Hedda VAARASodankylän Byakuya
3.Minea IIVARIKoyama, Rovaniemi
T13-42 (4)
1.Anna KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Petra LEINOOulun JK
3.Saga PEKKALAOulun JK
3.Enni SIIVOLASodankylän Byakuya
P13-31 (6)
1.Aapo KONTIOHauve-Kan, Haukipudas
2.Ilja NEDOMOLKINMurmansk
3.Ruslan SHAHUNMurmansk
3.Artem GORODETSKIMurmansk
P13-35 (5)
1.Rauno PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
2.VLADIMIR ISAEVMurmansk
3.Veikka LAHTINENKoyama, Rovaniemi
3.Matti ARVOLASodankylän Byakuya
P13-40 (6)
1.Nico KIISKINENOulun JK
2.Samu PEHKONENKoyama, Rovaniemi
3.Akseli SEPPÄNENKajaanin JK
3.Jouka PAAVILAINENKoyama, Rovaniemi
P13-43 (3)
1.Ukko TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Miska HEIKKINENOulun JK
3.Jerry LEHTOKokkai-Kan, Tornio
P13-53 (3)
1.Daniil SUVOROVMurmansk
2.Emilia MELARANTAKoyama, Rovaniemi
3.Daniil LIKOVKostomuksha Judo Team
PT13-39 (4)
1.Anna KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Kristian SAAPUNKIKoyama, Rovaniemi
3.Iikka VEIJOLAKajaanin JK
3.Lalli POHJAKoyama, Rovaniemi
T15-55 (5)
1.Anni NARVAOulun JK
3.Inka SUOKANERVAKoyama, Rovaniemi
3.Viktorija KONEVAKostomuksha Judo Team
T15-64 (2)
1.Piyathida KHUNACHONIisalmen JS
2.Mirkka JÄRVIOulun JK
P15-45 (10)
1.Ukko TEPPOKoyama, Rovaniemi
2.Eemeli SOINIOulun JK
3.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
3.Aapeli POHJAKoyama, Rovaniemi
P15-68 (3)
1.Pavel KOKORINKostomuksha Judo Team
2.Vassili SMIRNOVMurmansk
3.Severi VÄÄNÄNENLapinlahden JS Shiranami
P15-77 (3)
1.Alex KORTESALMIKoyama, Rovaniemi
2.Hermanni VÄÄNÄNENLapinlahden JS Shiranami
3.Niklas IIVARIKoyama, Rovaniemi
P15-38 (2)
1.Rauno PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
2.Joonatan TUOMIVAARAKoyama, Rovaniemi
P15-50 (5)
1.Georgi DEKANADZEMurmansk
2.Ivan IVANOVKostomuksha Judo Team
3.Jaakko KOIVURANTAKoyama, Rovaniemi
3.ROMAN RIABTSEVMurmansk
T18-63 (2)
1.Milla NURMIKUMPUKoyama, Rovaniemi
2.Piyathida KHUNACHONIisalmen JS
P18-66 (6)
1.Viljami SIIVOLAKoyama, Rovaniemi
2.Ilmari PEKKIHauve-Kan, Haukipudas
3.Makar ERMAKOVMurmansk
3.Kristian HEIKKINENKajaanin JK
N-57 (3)
1.Sanna PAANANENKoyama, Rovaniemi
2.Anni NARVAOulun JK
3.Inka SUOKANERVAKoyama, Rovaniemi
M-66 (3)
1.Denis LAMCHENKOKostomuksha Judo Team
2.Eelis LANTTOOulun JK
3.Jani ANKKURISodankylän Byakuya
M-73 (3)
1.Samu LEPPÄNENPellon JS
2.Makar ERMAKOVMurmansk
3.Aimo HEINONENIisalmen JS
M-81 (3)
1.Andrej TURENKOKostomuksha Judo Team
2.Vitalij TOPORICHEVKostomuksha Judo Team
3.Leif LINDGRENPellon JS
M-90 (4)
1.Andrej TURENKOKostomuksha Judo Team
2.Markus LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Joni BERGKita-Kan, Kemi
3.Vitalij TOPORICHEVKostomuksha Judo Team