MaTe Junnukisat 12.3.2017 Hemmingin Koulu

Sarjat

Tulokset

Aloittelijat T-31 (4)
1.Emilia SUOMINENMaskun Tempo
2.Olivia UUSITUPARaision Ryhti
3.Ella LAAKSONENWaseda-Club
Aloittelijat T-35 (3)
1.Milja MARJUNENMaskun Tempo
2.Martta ERKKILÄRaision Ryhti
3.Matilda LAAKSOWaseda-Club
Aloittelijat T-58 (3)
1.Iiris KURJENRAUMARaision Ryhti
2.Viola-viktoria KOIVULAHTIRaision Ryhti
3.Siiri KUUSIKKORaision Ryhti
Aloittelijat P-25 (5)
1.Maxim KALINKINGladiator, Turku
2.Vincent GRÖNBLOMMaskun Tempo
3.Samir BEN FATMAGladiator, Turku
Aloittelijat P-26 (3)
1.Anto LOUKINEGladiator, Turku
2.Kirill LISKIGladiator, Turku
3.Topias KALLIOFudoshin, Pori
Aloittelijat P-30 (5)
1.Emil GAVRILOVGladiator, Turku
2.Santeri ANTTILAMaskun Tempo
3.Niklas MARKOLAMaskun Tempo
Aloittelijat P-47 (2)
1.Kenneth LEHTOMaskun Tempo
2.Arttu LAINERaision Ryhti
Aloittelijat P-63 (3)
1.Antton SALMINENMaskun Tempo
2.Erik LOUKINEGladiator, Turku
3.Max VIRTANENMaskun Tempo
Aloittelijat P-34 (3)
1.Oskar FISCEVGladiator, Turku
2.Oiva-oskari KANKAREMaskun Tempo
3.Aatos RAJAINMÄKIFudoshin, Pori
Aloittelijat P-42 (4)
1.Gordey NESTEROVGladiator, Turku
2.Miska MÄKINENMaskun Tempo
3.Juho KARRUMaskun Tempo
T-38 (5)
1.Vera KIRSELÄRauman JS Samurai
2.Vanessa GRÖNBLOMMaskun Tempo
3.Siiri ALAKOSKILempäälän kisa
T-70 (3)
1.Jaana KALJUNENGladiator, Turku
2.Tytti PUOTTULAMaskun Tempo
3.Merja SAUVOLAINENMaskun Tempo
P-100 (6)
1.Konstantin BULGAKOVGladiator, Turku
2.Patrik PELLINENGladiator, Turku
3.Ville SIMOLARauman Judoseura Samurai
P-28 (5)
1.Veeti HAATAJARaision Ryhti
2.Eino ALAKOSKILempäälän kisa
3.Onni ILOMÄKIMaskun Tempo
P-30 (3)
1.Jimi NIEMINENFudoshin, Pori
2.Leo OSTANINGladiator, Turku
3.Akseli KOTIRANTAFudoshin, Pori
P-31 (5)
1.Fedor NESTEROVGladiator, Turku
2.Veeti NEVALAFudoshin, Pori
3.Artjom RIEKKINENGladiator, Turku
P-36 (6)
1.Joonas KOIVISTOMaskun Tempo
2.Kari PERAVINGladiator, Turku
3.Niko GRÖNROOSFudoshin, Pori
3.Unto RAUTIOSalon Budoseura
P-41 (5)
1.Matias ÖVERSTIMaskun Tempo
2.Otso SEPPÄLÄMaskun Tempo
3.Elias KOSKINENFudoshin, Pori
P-46 (4)
1.Mikael KOSKINENFudoshin, Pori
2.Aleksi KALJUNENGladiator, Turku
3.Konsta PUOTTULAMaskun Tempo
P-53 (3)
1.Atte SYRJÄJukara
2.Alex KOIVUNENGladiator, Turku
3.Sampo METSÄNPERÄSalon Budoseura
P-63 (4)
1.Jesse LEINOMaskun Tempo
2.Evgeni ANOHHINGladiator, Turku
3.Joonas HÄKKINENFudoshin, Pori
P-76 (6)
1.Talesh SALARIGladiator, Turku
2.Ruslan STSERBAKOVGladiator, Turku
3.Kristian OSTANINGladiator, Turku
3.Väinö SEPPÄLÄMaskun Tempo
P-60 (3)
1.Jussi RISTIMÄKIRaision Ryhti
2.Viljami VIERELÄGladiator, Turku
3.Juuso SUOMINENMaskun Tempo
PT-47 (3)
1.Eetu ISOSALORaision Ryhti
2.Ville LINDROOSRaision Ryhti
3.Hanna SUMMANENRaision Ryhti