Samurai Cup II 9.9.2017 Porvoo

Sarjat

Tulokset

T15-52 (3)
1.Vanshika SHARMAChikara, H:ki
2.Karoliina YLI-LUUKKOOulun JK
3.Anni NARVAOulun JK
T15-57 (6)
1.Heda BALATKHANOVAMeido-Kan, H:ki
2.Ella LAVIKAINENLahden JS
3.Emilia HEINONENOrimattilan JS
T15+63 (4)
1.Ronja NIEMIOulun JK
2.Jenni IMMONENSavonlinnan Shikata
3.Jonna VIRENOrimattilan JS
P15-42 (4)
1.Patrik PÄIVIÖRiihimäen JS
2.Perttu ERJANSALOLappeenrannan Kamiza
3.Konsta JUNTUNENJoutsan Tarmo
P15-46 (5)
1.Pihla SALONENPorin JS Fudoshin
2.Eemeli SOINIOulun JK
3.Kristian RAJAKANGASIisalmen JS
P15-50 (8)
1.Joonas HAIKULAINENLappeenrannan Kamiza
2.German PETENBERGMeido-Kan, H:ki
3.Matvey SERGEEVJS Sakura, Kuopio
3.Joonas RIEKKINENShirokawa, Porvoo
P15-55 (3)
1.Veeti KANERVAKirkkonummen JS
2.Kasperi KAARTINENJS Sakura, Kuopio
3.Pavel KOROLEVKotkan JS
P15-60 (5)
1.Ismail VEDZIZHEVChikara, H:ki
2.Joonatan KUJANHAARAChikara, H:ki
3.Nuutti AHOLAINENNummelan Judo
P15+66 (5)
1.Joel NYMANBodonos, Kerava
2.Felix JUHAKOSKIMikkelin Judo
3.Markus REDSVENMikkelin Judo

T18-52 ("viralliset" tulokset) (4)
1.Susanna SUNDBERGHontai Judo, H:ki
2.Jannika HELLGRENNummelan Judo
3.Enisa BALATKHANOVAMeido-Kan, H:ki

T18-52 ("oikeat" tulokset) (6)

Sarjassa T18-52 otteli kaksi U15 ikäluokan tyttöä, joiden ottelut on poistettu "virallisista" tuloksista Samurai-Cupin "sääntöjen" mukaisesti. Alla tuloslista ja linkissä kaavio jossa on mukana nuo U15-tyttöjen ottelut (Pihla SALONEN 3.kyu Porin JS Fudoshin ja Heda BALATKHANOVA 2.kyu Meido-Kan, H:ki)
1.Enisa BALATKHANOVAMeido-Kan, H:ki
2.Jannika HELLGRENNummelan Judo
3.Pihla SALONENPorin JS Fudoshin

T18-63 (7)
1.Frida LAXENKirkkonummen JS
2.Katri RAVEALAChikara, H:ki
3.Lotta VAHEOrimattilan JS
3.Venla LAIHONummelan Judo
P18-55 (4)
1.Atte RANTALAINENMikkelin Judo
2.Lassi AHLSTRANDJyväskylä Jigotai
3.Misa MÄKELÄOulun JK
P18-60 (7)
1.Juuso HANNULAKirkkonummen JS
2.Jonas LINDQVISTShirokawa, Porvoo
3.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Joel GEISORShirokawa, Porvoo
P18-66 (12)
1.Roope KORHONENKajaanin JK
2.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan JS
3.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Robin PAJUNENVantaan Jukara
5.Markus TARMAMeido-Kan, H:ki
5.Zico AZIZLahden JS
7.Paul-Martin KÜNNAPUUJudo-Kan, Espoo
7.Viljami SIIVOLAKoyama, Rovaniemi
P18-73 (5)
1.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Khirchla KHIRCHILASHVILIMeido-Kan, H:ki
3.Eric PULKKAVantaan Jukara
P18-81 (5)
1.Miska PYYKKÖLahden JS
2.Iisak HAUKKALASeinäjoen JS
3.Artjom MANTULINMeido-Kan, H:ki
N21-63 (4)
1.Katri RAVEALAChikara, H:ki
2.Noora JOKINENBodonos, Kerava
3.Ronja MIEKKALEHTOChikara, H:ki
M21-73 (2)
1.Valtteri OLINBodonos, Kerava
2.Roope KORHONENKajaanin JK
M21-90 (4)
1.Timo HEISKANENLahden JS
2.Markus LAMBACKAKoyama, Rovaniemi
3.Rasmus LEPPÄLÄChikara, H:ki