Solanin Cup 17.06.2017 Nowa Sol

Categories

Results

FU9-21 (4)
1.GURGACZ SARAHajime Bytom Odrz./POL
2.JÄGER SophieBudo-Verein Lauchhammer/GER
3.GONTARZ AniaSameJudo/POL
FU9-24 (3)
1.Bury AlicjaKlub Judo Lemur/POL
2.JACHYMEK LilaSameJudo/POL
3.SZUMNA OliwiaUKS JUNIOR LIPNO/POL
FU9-26 (5)
1.SEIFERT SelinaPSV Frankfurt (Oder)/GER
2.DUBKOWSKA MajaBKS Judo/POL
3.PETER KLAUDIAHajime Bytom Odrz./POL
FU9-29 (3)
1.ALINA JunkaKSC Asahi Spremberg/GER
2.VELFE MiaBudo-Verein Lauchhammer/GER
3.WALAS GabrielaUKS OLIMP Nowa Sól/POL
FU9-31 (3)
1.SKROBAŁA JagodaUKS JUNIOR LIPNO/POL
2.CAREN RömeltKSC Asahi Spremberg/GER
3.NICIŃKA BlankaUKS OLIMP Nowa Sól/POL
MU9-19 (5)
1.BĄCZYKOWSKI JanUKS Ippon Kożuchow/POL
2.SZABLOWSKI BłażejUKS OLIMP Nowa Sól/POL
3.NAPIERALSKI NIKODEMUKS OLIMP Nowa Sól/POL
MU9-21 (8)
1.TARASKINS MaksimsLido/LAT
2.Pacholak FILIPKlub Judo Lemur/POL
3.Kurowski KRYSTIANKlub Judo Lemur/POL
3.ŚLIZ Huber Winner Wrocław/POL
MU9-22 (6)
1.Kowalik GABRIELKlub Judo Lemur/POL
2.ISAKOVS TimurLido/LAT
3.STANKIEWICZ NikodemKSJ GWARDIA KOSZALIN/POL
3.SAMSTYKO JULIUSZMAKO WROCŁAW/POL
MU9-24 (7)
1.DOBROWOLSKI BartekSameJudo/POL
2.KOWALCZYK SzymonSameJudo/POL
3.ZAGORSKIS NikitaLido/LAT
3.KOWALCZUK IgorJamniuk Gorzów/POL
MU9-25 (5)
1.FYNN FederauKSC Asahi Spremberg/GER
2.BRETTSCHNEIDER ElronKodokan Vetschau/GER
3.KRUZE AleksandrsLido/LAT
MU9-26 (6)
1.KHATCHATOURIAN DAVIDJT INTERNATIONAL/BEL
2.CHODZIDŁO FILIPAZS AWF KATOWICE/POL
3.GRIGORJEVS ArtemijsLido/LAT
3.TWARDOWSKI Jakub BKS Judo/POL
MU9-27 (5)
1.KANCLERZ PatrykSameJudo/POL
2.WELSANT ErnestUKS JUNIOR LIPNO/POL
3.THEO LaakeKSC Asahi Spremberg/GER
MU9-28 (4)
1.MUTAYEV Muhamed Judo Koch Szczecin/POL
2.FRĄCEK Alex UKS SPARTA SŁAWA/POL
3.WYSOCZAŃSKI NatanUKS OLIMP Nowa Sól/POL
MU9-30 (7)
1.JOEMETS GABRIELKIBUVITS/EST
2.WOŁĄSEWICZ WiktorJudo Mizuka/POL
3.TIM SiebertKSC Asahi Spremberg/GER
3.VOLODJONOK MihailsLido/LAT
MU9-33 (4)
1.ZAWADZKI JanWinner Wrocław/POL
2.FORNAL JulianSameJudo/POL
3.WIECZOREK Barbara BKS Judo/POL
MU9-36 (6)
1.POPIÓŁKOWSKI SamuelJudo Koch Szczecin/POL
2.GAJOWIEC OliverUKS Ippon Kożuchow/POL
3.ARSENTJEVA MartaV.Bondarenko/LAT
3.KLUKOWSKI JanSameJudo/POL
MU9-39 (5)
1.GAJOWIEC LeonUKS Ippon Kożuchow/POL
2.SIKORSKI AntekSameJudo/POL
3.LENNERT NoatnickKSC Asahi Spremberg/GER
MU9-44 (2)
1.VASSUS MATIASKIBUVITS/EST
2.SOBCZYK SzymonMKS Juvenia Wrocław/POL
FU11-25 (6)
1.SZNAJDER-WITUŚ AleksandraMKS Juvenia Wrocław/POL
2.LIPIŃSKA LilianaSameJudo/POL
3.ANNI LehnigkKSC Asahi Spremberg/GER
3.HERBUT JULIAJUDOKA IMBRAMOWICE/POL
FU11-28 (8)
1.WAŁĘGA Magdalena Skorpion Krosno /POL
2.MUTAYEVA Sofia Judo Koch Szczecin/POL
3.KUBITZ Lea Kodokan Vetschau/GER
3.Mamot NINAKlub Judo Lemur/POL
FU11-34 (7)
1.KOŁAKOWSKA ZuziaJUDO PANDA/POL
2.MACEČKOVA BOŽIDARAJC BARDEJOV/SVK
3.GHERASUDIS AlessiaPolizei SV Berlin/GER
3.ARNAUT AylaPolizei SV Berlin/GER
FU11-37 (4)
1.SCHENK MagdaCzarni Bytom/POL
2.KREFT DominikaUKS Conrad Gdańsk/POL
3.SCHUDAJ ElisaUKS SPARTA SŁAWA/POL
FU11-41 (4)
1.ZAKRZEWSKA TolaKS Akademia Judo/POL
2.KOŁACKA AmeliaWinner Wrocław/POL
3.CYGAN AmeliaCzarni Bytom/POL
FU11-46 (4)
1.Banaszewska ZUZANNAKlub Judo Lemur/POL
2.CZERGIEJKO KAROLINAHajime Bytom Odrz./POL
3.WIECZOREK Zuzanna BKS Judo/POL
FU11+46 (3)
1.SKORUPINSKA MartynaUKS Pohl Judo Przemęt/POL
2.SZYMANOWSKA JuliaUKS SPARTA SŁAWA/POL
3.SKROBAŁA MajaUKS JUNIOR LIPNO/POL
MU11-23 (4)
1.DEMEUOV BatykhanSK SEVER /KAZ
2.Kowalik GABRIELKlub Judo Lemur/POL
3.Pacholak FILIPKlub Judo Lemur/POL
MU11-27 (19)
1.KHATCHATOURIAN MICHAELJT INTERNATIONAL/BEL
2.KHATCHATOURIAN DAVIDJT INTERNATIONAL/BEL
3.PYDZIK KacperSameJudo/POL
3.KULAKOVS AleksejsAdazi Judo Team/LAT
5.DEMEUOV BatykhanSK SEVER /KAZ
5.RADIMSKY VACLAVJC ORION/CZE
7.OBLĘGÓR JANMAKO WROCŁAW/POL
7.RADLAK MACIEJ AZS AWF I S GDAŃSK/POL
MU11-30 (17)
1.RESUTÍK AdamJudoKlub DDM Mělník/CZE
2.PYLYPCHAK AnatolijUKS Conrad Gdańsk/POL
3.SIMONIA AvtandilJC Georgia/GEO
3.HOMKA EriksLido/LAT
5.HEIL ADRIANTATAMI STRZEGOM/POL
5.GRZEŚKÓW PiotrUKS Ippon Kożuchow/POL
7.RAMPAS ŠtěpánJudoKlub DDM Mělník/CZE
7.CZERMANOWICZ KubaSameJudo/POL
MU11-33 (27)
1.ABALIHINS Daniels Lido/LAT
2.PETRUNJA MaksimsLido/LAT
3.LIWOCHA DenisTSV Rudow Berlin/GER
3.SAMULEWSKI KsaweryUKS Conrad Gdańsk/POL
5.BRIGMANIS-BR??IS ErnestsAdazi Judo Team/LAT
5.Halajkijevic RobertMOSTAR/BIH
7.ABDULLAEV AbduraschidPolizei SV Berlin/GER
7.PADEL LinusPSV Frankfurt (Oder)/GER
MU11-36 (10)
1.KOPCZYŃSKI Dawid KJ AZS OPOLE/POL
2.Lenartowski KAROLKlub Judo Lemur/POL
3.ZWIĄZEK MateuszYuko/POL
3.SZAROWICZ SzymonJUDO PANDA/POL
5.PIEŃKOSZ MaksSameJudo/POL
5.HADYŃSKI MaxUKS Gimnazjon/POL
7.ABRAMOWICZ AntoniWinner Wrocław/POL
7.KUROWSKI MARCELOŚ AZS POZNAŃ/POL
MU11-39 (11)
1.RAUEN LassePolizei SV Berlin/GER
2.LEDWIG Adam UKS 7 Strzelce Opolskie/POL
3.MARACHEV PylypLokomotyv/UKR
3.DUDEK AntoniAquastacja judo gdansk/POL
5.DENNIS DENNISKSC Asahi Spremberg/GER
5.MARUSZAK FRANCISZEKAZS AWF I S GDAŃSK/POL
7.ZAJĄC MateuszUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.ZIMA SzymonAquastacja judo gdansk/POL
MU11-42 (8)
1.KURPIEL KacperMKS Juvenia Wrocław/POL
2.TIHONOVS MaksimsLido/LAT
3.ŁUCZYK BartoszUKS SPARTA SŁAWA/POL
3.AZIZ RuslanLido/LAT
5.GONTARZ MarcinSameJudo/POL
5.GALIŃSKI WiktorWinner Wrocław/POL
7.PHILIPP SolovyhKSC Asahi Spremberg/GER
7.NARINYAN MOVSESJT INTERNATIONAL/BEL
MU11-46 (5)
1.BUMAZHKIN EliseyJikan/LAT
2.AVDEEVS AleksandrsLido/LAT
3.CHWISTEK BartoszMKS Juvenia Wrocław/POL
MU11-51 (2)
1.WAĆKO KubaSameJudo/POL
2.SAMSTYKO BARTOSZMAKO WROCŁAW/POL
MU11+51 (3)
1.ARSENTJEVS ArnoldsV.Bondarenko/LAT
2.PŁATEK OlafMKS Żak Ełk/POL
3.HUTNIK DominikUKS OLIMP Nowa Sól/POL
FU13-31 (7)
1.NIKIFOROVA EVGENIYAASENAL/RUS
2.DORA Wiktoria KJ AZS OPOLE/POL
3.Rzeniewicz JULIAKlub Judo Lemur/POL
3.ŚWITEK ZuziaJUDO PANDA/POL
FU13-34 (8)
1.SAWICKA NataliaCzarni Bytom/POL
2.Jesionek MARIAKlub Judo Lemur/POL
3.Jędrzejek LIDKAKlub Judo Lemur/POL
3.BUDZISZ AmeliaCzarni Bytom/POL
FU13-37 (10)
1.KUZNETSOVA SOFIAMozdok/RUS
2.MALINOWSKA ZofiaUKS Ippon Kożuchow/POL
3.Witkowska WIKTORIAKlub Judo Lemur/POL
3.HAAKE LeaPolizei SV Berlin/GER
5.ŚWITEK BasiaJUDO PANDA/POL
5.KREFT MiriamCzarni Bytom/POL
7.DEMEUOVA YasminSK SEVER /KAZ
7.KĄKOL NadiaUKS Ippon Kożuchow/POL
FU13-40 (7)
1.BULANDA JuliaCzarni Bytom/POL
2.WENZEL MARTYNAPKS OLIMPIA P-Ń/POL
3.MULKA MichalinaWASHI KONOTOP/POL
3.KIKOLSKA MajkaJudo Sensei Płock/POL
FU13-44 (8)
1.SZAFRAŃSKA OLIWIAPKS OLIMPIA P-Ń/POL
2.GONSIOR MonikaUKS OKAY Opole/POL
3.GLUBIAK MagdaCzarni Bytom/POL
3.STARCZYŃSKA ZUZANNAAZS AWF KATOWICE/POL
FU13-48 (8)
1.GOROBEZ ELIZAVETAMozdok/RUS
2.DUL NataliaKS AZS AWF GORZÓW/POL
3.RADZICKA Kinga UKS Gimnazjon/POL
3.RAUS KAJAMAKO WROCŁAW/POL
FU13-52 (5)
1.GAZANOVA RUSLANAMozdok/RUS
2.HUPERT Oliwia UKS Orkan Sochaczew/POL
3.HOŁYSZ JuliaWinner Wrocław/POL
FU13-56 (2)
1.SZENTANDRÁSZKI GRÉTABM KANO JUDO SE/HUN
2.GĘBKA WiktoriaBUDOWLANI S-C/POL
FU13+56 (4)
1.ZIEWALICZ Oliwia Skorpion Krosno /POL
2.CHRZANOWSKA ROKSANAUKS Ippon Kożuchow/POL
3.FIJOŁEK AlicjaJudo Koch Szczecin/POL
MU13-30 (11)
1.TALIP MustafaSK SEVER /KAZ
2.SELEDTSOV EVGENIIKIBUVITS/EST
3.LEŚNIEWSKI MarcinLKS Szubinianka/POL
3.SEIFERT LennyPSV Frankfurt (Oder)/GER
5.KHATCHATOURIAN NIKOLAIJT INTERNATIONAL/BEL
5.WĄSOWSKI GRZEGORZTATAMI STRZEGOM/POL
7.GÓRNIAK Marcin Jamniuk Gorzów/POL
7.GRZEŚKÓW Mateusz UKS Ippon Kożuchow/POL
MU13-33 (19)
1.STANISZEWSKI AndrzejKJ AZS OPOLE/POL
2.HALKE WIKTOROŚ AZS POZNAŃ/POL
3.BIEDRZYCKI HubertUKS Conrad Gdańsk/POL
3.TALIP MustafaSK SEVER /KAZ
5.THANAKON MazurKSC Asahi Spremberg/GER
5.KRYSTYNIAK KOSMATATAMI STRZEGOM/POL
7.LIPIŃSKI FranekSameJudo/POL
7.KRYSTYNIAK KAJETANTATAMI STRZEGOM/POL
MU13-36 (19)
1.PYRZEWSKI OskarUKS Conrad Gdańsk/POL
2.PIECHOTA StanisławJUDO PANDA/POL
3.MADEJ Maksymilian BKS Judo/POL
3.RADIMSKY SIMONJC ORION/CZE
5.NOWAK AlanUKS 12 LESZNO/POL
5.MADERA ALEXJC BARDEJOV/SVK
7.RAINKO DominikAquastacja judo gdansk/POL
7.KRUSCHA LucaBudo-Verein Lauchhammer/GER
MU13-39 (16)
1.KLEIN AlexejPolizei SV Berlin/GER
2.GOLĘDZINOWSKI KubaKlub Judo Lemur/POL
3.Heine JANKlub Judo Lemur/POL
3.Krusiński WIKTORKlub Judo Lemur/POL
5.KAPULIN DenisLido/LAT
5.OSIŃSKI ErykUKS Orkan Sochaczew/POL
7.SZYMKUN KacperUKS Ippon Kożuchow/POL
7.STECKI PawełCzarni Bytom/POL
MU13-42 (12)
1.STOMA AleksandrsLido/LAT
2.KALIMBETOV ILIAMozdok/RUS
3.TARKOWSKI FabrycjuszUKS OKAY Opole/POL
3.KOŹLIK FRANEKAZS AWF KATOWICE/POL
5.SPŁAWSKI JakubLKS Szubinianka/POL
5.LOSIAK KonradUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.ŻOCHOWSKI TymoteuszUKS Conrad Gdańsk/POL
7.ŁOPATO MARCINKODOKAN SZCZECIN/POL
MU13-46 (17)
1.LUBASIŃSKI GracjanUKS OKAY Opole/POL
2.KACZOREK MikołajCzarni Bytom/POL
3.KALMOUKIDIS NikosPolizei SV Berlin/GER
3.WAĆKO MateuszSameJudo/POL
5.MISTEROWICZ IgorUKS 7 Strzelce Opolskie/POL
5.ZIÓŁKOWSKI SzymonUKS OKAY Opole/POL
7.GISZCZAK PiotrJudo Sensei Płock/POL
7.URBANOWICZ FILIPKSJ GWARDIA KOSZALIN/POL
MU13-50 (15)
1.TRZMIEL SzymonMKS Juvenia Wrocław/POL
2.FILIMONOVS ArtursLido/LAT
3.SENYSHYN ZakharLokomotyv/UKR
3.BATMANOV IGORKIBUVITS/EST
5.ZAHHAROV SLAVAKIBUVITS/EST
5.Tomaszkiewicz STANISŁAWKlub Judo Lemur/POL
7.JAWORSKI JanUKS Orkan Sochaczew/POL
7.KWIATKOWSKI KamilCzarni Bytom/POL
MU13-55 (8)
1.NERS WiktorJudo Sensei Płock/POL
2.GWÓŹDŹ JakubCzarni Bytom/POL
3.PIOTROWSKI KORNELUKS 10 BYDGOSZCZ/POL
3.TOPA PAWEŁTATAMI STRZEGOM/POL
MU13-60 (6)
1.BIZANS MaksimsLido/LAT
2.DOBRIAN MARCELMKS Olimpijczyk Wł./POL
3.DRZAŁA JakubUKS OLIMP Nowa Sól/POL
3.NAGOLSKI JakubCzarni Bytom/POL
MU13+60 (11)
1.Pękacki DAWIDKlub Judo Lemur/POL
2.URSAKI RUSLANKIBUVITS/EST
3.MIHHAILOV ANDRIEJKIBUVITS/EST
3.SHEVTSOV GLEBKIBUVITS/EST
5.ROZGON Denys KJ AZS OPOLE/POL
5.NIZIOŁ GRZEGORZKODOKAN SZCZECIN/POL
7.WIŚNIEWSKI CYPRIANUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.KORSHUNOVS ArsenijsLido/LAT
FU15-36 (4)
1.WAGNER NeleJudo-Verband Berlin/GER
2.ZAKRZEWSKA Anna KS Akademia Judo/POL
3.SKRZYPCZAK Zuzanna UKS SPARTA SŁAWA/POL
FU15-40 (5)
1.BADURA DanielaCzarni Bytom/POL
2.WYBAŃSKA AleksandraBUDOWLANI S-C/POL
3.ŚWITNIEWSKA Anna KJ AZS OPOLE/POL
FU15-44 (8)
1.RIDDERSKAMP HalwigaJudo-Verband Berlin/GER
2.WOŹNIAK ZuziaYuko/POL
3.SYSKA AGATAAZS AWF I S GDAŃSK/POL
3.DÜSSEL AllyahJudo-Verband Berlin/GER
FU15-48 (11)
1.SALONEN PIHLAFUDOSHIN/FIN
2.GOROBEZ ELIZAVETAMozdok/RUS
3.PILAWSKA MariannaUKS Gimnazjon/POL
3.VACLAVKOVA TerezaBanic Ostrava/CZE
5.WENZEL ALEKSANDRAPKS OLIMPIA P-Ń/POL
5.STAHLBOCK LeaJudo-Verband Berlin/GER
7.MICHALAK KamilaUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.ŁUKASZEWICZ NATALIAUKS JUDO KONTRA/POL
FU15-52 (14)
1.TWARDOWSKA MartaBKS Judo/POL
2.MIHHAILOVA DARJAKIBUVITS/EST
3.WROCŁAWEK MarcelinaBUDOWLANI S-C/POL
3.GRAUMANE EvelinaLido/LAT
5.GAZANOVA RUSLANAMozdok/RUS
5.MARUSZAK DOMINIKAAZS AWF I S GDAŃSK/POL
7.REGEL ChristinaJudo-Verband Berlin/GER
7.TARKOWSKA LiwiaUKS OKAY Opole/POL
FU15-57 (11)
1.PONTEK AgataAZS UW/POL
2.KONFISZ AmeliaKJ AZS OPOLE/POL
3.GLUBIAK MartynaCzarni Bytom/POL
3.NOSOVA VARVARAROSSIJA/RUS
5.KLOP AmeliaCzarni Bytom/POL
5.KUBACKA NataliaJudo-Verband Berlin/GER
7.ROMANIUK Marcelina KS Akademia Judo/POL
7.NALETILIC MARIJAMOSTAR/BIH
FU15-63 (7)
1.FRIEDRICI EmelieJudo-Verband Berlin/GER
2.VOROSHILOVSKAJA SofiaPSV Frankfurt (Oder)/GER
3.BARON WiktoriaCzarni Bytom/POL
3.KOROBEINIKOVA ELIZAVETAKIBUVITS/EST
FU15-70 (3)
1.ROSIŃSKA JULIAUKS 10 BYDGOSZCZ/POL
2.KRYSTEK JuliaUKS Pohl Judo Przemęt/POL
3.DUDEK AleksandraBUDOWLANI S-C/POL
FU15+70 (4)
1.GONSIOR EmiliaUKS OKAY Opole/POL
2.REINICKE MoniekJudo-Verband Berlin/GER
3.CERCHLOVA MarketaBanic Ostrava/CZE
MU15-38 (16)
1.TOPURIA SerafimeJC Georgia/GEO
2.MINENKOVS VladislavsLido/LAT
3.GOLĘDZINOWSKI KubaKlub Judo Lemur/POL
3.ABDULLAEV AbdusamadPolizei SV Berlin/GER
5.WESTPHAL JorenPSV Frankfurt (Oder)/GER
5.FITYKA MateuszCzarni Bytom/POL
7.RADZISZEWSKI KajetanUKS Conrad Gdańsk/POL
7.Rzeniewicz KUBAKlub Judo Lemur/POL
MU15-42 (16)
1.LOBAN VLADISLAVMozdok/RUS
2.GRELA FilipCzarni Bytom/POL
3.KOTLIK MarcinUKS Conrad Gdańsk/POL
3.LIWOCHA KrystianTSV Rudow Berlin/GER
5.JESIOŁOWSKI JanUKS Orkan Sochaczew/POL
5.KLINC MatejBanic Ostrava/CZE
7.ŚWIDERSKI DawidUKS Conrad Gdańsk/POL
7.KALIMBETOV ILIAMozdok/RUS
MU15-46 (26)
1.SALUKVADZE LashaJC Georgia/GEO
2.STEPAN TycarBanic Ostrava/CZE
3.OKUNIEWICZ JakubCzarni Bytom/POL
3.ŠTRAUSS J?nis EdgarsAdazi Judo Team/LAT
5.MALACZYNSKI Filip1. JC Banik Ostrava/CZE
5.ROMAŃCZUK SzymonUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.KOTŁOWSKI MichałUKS Conrad Gdańsk/POL
7.PRZYBYŁA JuliuszUKS SPARTA SŁAWA/POL
MU15-50 (19)
1.KVANTIDZE OtariJC Georgia/GEO
2.KUCZYŃSKI JakubUKS Conrad Gdańsk/POL
3.IGNASIAK KsaweryUKS Conrad Gdańsk/POL
3.SETLAK WojciechUKS Gimnazjon/POL
5.KALINIECKI MichałYuko/POL
5.ŻAKOWSKI MaksymilianUKS Orkan Sochaczew/POL
7.ZIÓŁKOWSKI JakubUKS OKAY Opole/POL
7.PETRYKA IGORAZS AWF KATOWICE/POL
MU15-55 (29)
1.SELEDTSOV ALEKSANDRKIBUVITS/EST
2.ELIZBARASHVILI TemurJC Georgia/GEO
3.SZYMONIK KRYSTIANGWARDIA BB/POL
3.PRZYBYLSKI ŁUKASZUKS 10 BYDGOSZCZ/POL
5.ZOWCZAK JacekWinner Wrocław/POL
5.KÖHLER NickPSV Frankfurt (Oder)/GER
7.DEMITROVS AleksandrsLido/LAT
7.LIPIŃSKI KajetanSameJudo/POL
MU15-60 (15)
1.LOLADZE AleksandreJC Georgia/GEO
2.LASKOWSKI PatrykMKS Żak Ełk/POL
3.GIEMBICKI JAROSŁAWPKS OLIMPIA P-Ń/POL
3.ONUSZKIEWICZ HubertJUDO PANDA/POL
5.KOZA MateuszCzarni Bytom/POL
5.GÖTTE StefanPolizei SV Berlin/GER
7.POTAPOVS EmilsLido/LAT
7.MAKAL JakubMKS Żak Ełk/POL
MU15-66 (10)
1.ARUTINIAN DavitJC Georgia/GEO
2.ZAKOWICZ DOMINIKUKS 10 BYDGOSZCZ/POL
3.STUDNICKI Ignacy KS AZS AWF GORZÓW/POL
3.WITT TymoteuszBUDOWLANI S-C/POL
5.LORTKIPANIDZE DavidPolizei SV Berlin/GER
5.GRACZYK BartłomiejUKS OLIMP Nowa Sól/POL
7.DZIAMSKI MichałUKS 12 LESZNO/POL
7.STROIŃSKI MiłoszWASHI KONOTOP/POL
MU15-73 (9)
1.LOSIAK NorbertUKS OLIMP Nowa Sól/POL
2.MOTYKA DominikBanic Ostrava/CZE
3.KUBIAK Ignacy UKS 12 LESZNO/POL
3.MIKOSZ PawełSkorpion Krosno /POL
5.KACPRZAK KacperBUDOWLANI S-C/POL
5.SOSNA WojtekBUDOWLANI S-C/POL
7.PAUL LahlKSC Asahi Spremberg/GER
7.KLONOWSKI WiktorJudo Sensei Płock/POL
MU15-81 (6)
1.RATAJCZAK Norbert UKS JUNIOR LIPNO/POL
2.POTERAŁA Gracjan AKS Strzegom/POL
3.NOWAK MAKSYMILIANOŚ AZS POZNAŃ/POL
3.MARKOWSKI SzymonUKS OLIMP Nowa Sól/POL
MU15+81 (6)
1.RADZIK AndrzejUKS OKAY Opole/POL
2.GAIL?TIS Kl?vsAdazi Judo Team/LAT
3.KOBYŁECKI MarcelCzarni Bytom/POL
3.SZULC WOJCIECHKSJ GWARDIA KOSZALIN/POL