Kids Cup 20170527 Lund

Categories

Results

Girl-1 (5)
1.Vera WANDELMakoto Dokokaj/NED
2.Liv SCHOONENMakoto Dokokaj/NED
3.Alice Sloth HANSENBrønshøj Judo Club/DEN
Girl-2 (5)
1.Tara BABULFATHIk Södra/SWE
2.Noa ROESTHUISJv Thag/NED
3.Gertrud Sloth HANSENBrønshøj Judo Club/DEN
Girl-3 (4)
1.Jennifer REINOStaffanstorps Jk /SWE
2.Jessie EDWARDSKendal Ppc/GBR
3.Keller-Galland ZOÉSection Sportive/FRA
Girl-4 (4)
1.Engla LARSSONJk National /SWE
2.Vilda BACKLUNDIk Västra Mölndal/SWE
3.Jenny JÖNSSONStaffanstorps Jk /SWE
Girl-5 (4)
1.Ylva JÖRGENSENBorås Jk /SWE
2.Ronja JOHANSSONIk Västra Mölndal/SWE
3.Emelie GRANUDDLandvetterJK/SWE
Girl-6 (5)
1.Andrea MOCANOSKIJk Aktiv/SWE
2.Maja SVENSSONFrövi JK/SWE
3.Esmee HOLGATEKendal Ppc/GBR
Girl-7 (5)
1.Robin MAURITZMahorokan/NED
2.Joline STENSTRÖMOlofströms JK/SWE
3.Nellie ERICSSONBorås Jk /SWE
Girl-8 (3)
1.Joline STENSTRÖMOlofströms JK/SWE
2.Leona MIDYForce Xv Judo/FRA
3.Ebba ZIEGENFELDTStaffanstorps Jk /SWE
Boy-1 (5)
1.Connor HOWARDKendal Ppc/GBR
2.Oscar ERIKSSONBorlänge Jk /SWE
3.Alex NUTAKendal Ppc/GBR
Boy-10 (5)
1.Ivar SCHULZMakoto Dokokaj/NED
2.Yannick BOSVELDMahorokan/NED
3.Zigge HYLÉNStaffanstorps Jk /SWE
Boy-11 (5)
1.Marcus ÅBERGStaffanstorps Jk /SWE
2.Mateo JÖNSSON VALDESStaffanstorps Jk /SWE
3.Tor KARLBERGÅkersberga Jk/SWE
Boy-12 (5)
1.Luka TRIFKOVICStockholms JK/SWE
2.Elias WASSHOLMHelsingborgs JK /FIN
3.Rasmus HÅKANSONKnivsta Jk/SWE
Boy-13 (5)
1.Viggo GRANBERGBorås Jk /SWE
2.Bela BUCHMEYERTsv Kronshagen Kiel/GER
3.William STABLESKendal Ppc/GBR
Boy-14 (5)
1.Adrian PERSSONBorås Jk /SWE
2.Gijs VAN PAASSENMahorokan/NED
3.Ramon DIJKSTRAJv Thag/NED
Boy-15 (5)
1.Vilhelm HELJASVAARAÅkersberga Jk/SWE
2.Storm VAN DIJKMahorokan/NED
3.Emil WIKMANÅkersberga Jk/SWE
Boy-16 (3)
1.Rasmus JIMMERHOLTIk Södra/SWE
2.Julian ENGELSMANMahorokan/NED
3.Hugo NYVALLBorlänge Jk /SWE
Boy-17 (3)
1.Sebastian SCHMIEGELOW Amager Judo Sch/DEN
2.Velut ALFREDSandby Jk/SWE
3.Jóhannes PÁLSSONJudodeild Umfn/ISL
Boy-2 (5)
1.Narek VARDANIANTakedown Jc/SWE
2.Albin FORSELIUSIk Västra Mölndal/SWE
3.Mark DONNorsk Judo/NOR
Boy-3 (5)
1.Patrik AUZEMBERGSNorsk Judo/NOR
2.Måns OLSSONVäxjö Jk /SWE
3.Ludvig SJÖVALLLugi Judo Club/SWE
Boy-4 (5)
1.Leo ANDERSSONKarlstad JK/SWE
2.Bengt HELLSTRÖM Rättvik /SWE
3.Rens LOOHUISJv Thag/NED
Boy-5 (5)
1.William EKEROTHKarlstad JK/SWE
2.Declan KNIGHTKin Ryu Judo Club/GBR
3.Alexis CHANTEPERDRIXForce Xv Judo/FRA
Boy-6 (6)
1.Louis ROTHWELLKin Ryu Judo Club/GBR
2.Hector CONRADSilkeborg JK/DEN
3.Vetle AUSTENÅ FREDRIKSENIppon-Ntg /nor/NOR
Boy-7 (5)
1.Mathias ROSENKVISTJKen Mitani/DEN
2.Birk AXELSSONBorlänge Jk /SWE
3.Axel DAHLBECKLindome Jk/SWE
Boy-8 (5)
1.Adian HOWARDKendal Ppc/GBR
2.William MILLERLugi Judo Club/SWE
3.Anisten PIUSNorsk Judo/NOR
Boy-9 (5)
1.Jarno SHIH-MING BRONSVOORDJv Thag/NED
2.Wojtek BOGAMSKIKristanstad JK/SWE
3.Sebastian LINDQUISTBrønshøj Judo Club/DEN