Wekara-Shiai 27.5.2017 Vantaa

Sarjat

Tulokset

T11-28 (2)
1.Kira PERÄTALOHämeenlinnan JS/FIN
2.Sanni KIVIJÄRVIMaskun Tempo/FIN
T11-32 (5)
1.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara/FIN
2.Sanni KARJALAINENNummelan Judo/FIN
3.Elina HÄNNIKÄINENHämeenlinnan JS/FIN
T11-36 (4)
1.Iida SUVANTOLappeenrannan Kamiza/FIN
2.Elvi VILKKOHämeenlinnan JS/FIN
3.Vanessa SAMPPALAHämeenlinnan JS/FIN
T11-40 (3)
1.Milja MARJUNENMaskun Tempo/FIN
2.Getter ARUKAEVUOokami/EST
3.Ninja KÖMIHämeenlinnan JS/FIN
P11-25 (5)
1.Vincent GRÖNBLOMMaskun Tempo/FIN
2.Elli-Iiris ACHRENIUSMeido-Kan, H:ki/FIN
3.Emmi KERÄNENNummelan Judo/FIN
P11-27 (9)
1.SAMIR BALAYEVMAGAS/FIN
2.German KALISTRATOVTANUKI/EST
3.Topi MÄNTYLÄ-BLÅJyväskylä Jigotai/FIN
3.Kira PERÄTALOHämeenlinnan JS/FIN
5.Miiko HAKKARAINENTikkurilan Judokat/FIN
5.Richard Steven PERTENSOokami/EST
7.Marten KUDEVIITAOokami/EST
7.Uku PIIRIMETSKeila Ookami/EST
P11-30 (19)
1.David PINHASOVLappeenrannan Kamiza/FIN
2.RASUL GALAEVMAGAS/FIN
3.Samir AGAJEVTANUKI/EST
3.ABDUL-AZIZ DAURBEKOVMAGAS/FIN
5.Eino ALAKOSKILempäälän Kisa/FIN
5.Patrik Tobias PINDMAOokami/EST
7.Ralf ADAMSONOokami/EST
7.Artur PANOVBudolinn/EST
P11-34 (14)
1.Antton JÄRNSTEDTRaision Ryhti/FIN
2.Tuomas HAIKULAINENLappeenrannan Kamiza/FIN
3.Marten Indrek SUKKOokami/EST
3.Edgar ZABAVINTANUKI/EST
5.Oskar RÄÄSKOokami/EST
5.Matias LUOTONENChikara, H:ki/FIN
7.Robi TREIMUTOokami/EST
7.Maksim NETSAEVBudolinn/EST
P11-38 (9)
1.Marat VALUYSKIYTANUKI/EST
2.Sander TALTSOokami/EST
3.Andre NÄPPIOokami/EST
3.Felix VAINIOLALempäälän Kisa/FIN
5.Robert LAASIKOokami/EST
5.Jaakko ITÄPÄÄTampereen Judo/FIN
7.Ralf PUIDAKOokami/EST
7.Samuel VOUTILAINENMaskun Tempo/FIN
P11-46 (4)
1.ABDUL-KARIM MUTSOLGOVMAGAS/FIN
2.Artjom BELJAKOVOokami/EST
3.Mihkel Rein NELLISOokami/EST
P11-55 (2)
1.Elmo KERÄNENSiuntion Keido-Kan/FIN
2.Jander JURNOokami/EST
T13-32 (4)
1.Jenna KUOSMANENChikara, H:ki/FIN
2.Saana-Tuulia TIAINENHämeenlinnan JS/FIN
3.Una PITSINKIChikara, H:ki/FIN
T13-36 (4)
1.Emma KOKKONENMäntyharjun Judo/FIN
2.Iida SUVANTOLappeenrannan Kamiza/FIN
3.Anastasia GLADKIHFavorit, Vyborg/RUS
T13-40 (4)
1.Riina MYLLYLÄChikara, H:ki/FIN
2.Laura HAKSOAkagi/FIN
3.Milla VAINIOLALempäälän Kisa/FIN
P13-30 (5)
1.MAGOMED UZHAKHOVMAGAS/FIN
2.Abdula SAIDULAEVChikara, H:ki/FIN
3.ASLAN OZDAMIROVMAGAS/FIN
P13-34 (13)
1.Robert JAKIMOVTANUKI/EST
2.Tiia HEIKKINENJoen Yawara, Joensuu/FIN
3.Edward JAKIMOVTANUKI/EST
3.Jenna KUOSMANENChikara, H:ki/FIN
5.ADAM ARSELGOVMAGAS/FIN
5.Vesa VEHMASKirkkonummen JS/FIN
7.Mihkel Johannes POHLAOokami/EST
7.Tero SALONENHyvinkään Judoseura/FIN
P13-38 (17)
1.Rasmus VAUHKONENKerimäen Judonoko/FIN
2.Egor GOLOTVEEVOokami/EST
3.Kirill MELESHINTANUKI/EST
3.Isla ERKKILÄPorin JS Fudoshin/FIN
5.Joona HAKKARAINENTikkurilan Judokat/FIN
5.Paul Aleksander POHLAOokami/EST
7.Oula-Topias AHOLAEspoon Urheilijat/FIN
7.KERIM GALAEVMAGAS/FIN
P13-42 (10)
1.Suleiman OZDOEVChikara, H:ki/FIN
2.Egert-Mattias AASUMETSOokami/EST
3.Riina MYLLYLÄChikara, H:ki/FIN
3.Dmitrii TOIKKAKotkan JS/FIN
5.ABDUL-KARIM MUTSOLGOVMAGAS/FIN
5.Otso TUOMINENVantaan Jukara/FIN
7.Aleksander BABSTENKOKeila Ookami/EST
7.Oliver LEMBRAOokami/EST
P13-46 (10)
1.Christian KASESALUChikara, H:ki/FIN
2.Semen GLADKIHFavorit, Vyborg/RUS
3.Miika MUSTONENHämeenlinnan JS/FIN
3.Ella NYKÄNENYama-Arashi, Varkaus/FIN
5.Kristofer PERTELSONChikara, H:ki/FIN
5.Jens LAITILAKirkkonummen JS/FIN
7.Mikael PUKKISalon Budoseura/FIN
7.Arseni IVANOVBudolinn/EST
P13-50 (8)
1.Ville KIVELÄHämeenlinnan JS/FIN
2.Aleksandr PROVODINBudolinn/EST
3.Konsta PUOTTULAMaskun Tempo/FIN
3.Aleksi HUKKANENChikara, H:ki/FIN
5.Jussi HEIKKINIEMIHämeenlinnan JS/FIN
5.Jenna-Liisa NIRHOLANummelan Judo/FIN
7.Johannes LARKELAMaskun Tempo/FIN
7.Kenneth LEHTOMaskun Tempo/FIN
P13-55 (6)
1.Martin Erki KÄHROokami/EST
2.Rivo NÄPPIKeila Ookami/EST
3.Atte SYRJÄVantaan Jukara/FIN
3.Rodion NOVITSKIOokami/EST
P13+55 (7)
1.Kristian NUMMINENJyväskylä Jigotai/FIN
2.Laura HANHELAOrimattilan JS/FIN
3.Olivia ROUHIAINENJyväskylä Jigotai/FIN
3.Jami KANKAANPÄÄTikkurilan Judokat/FIN
T15-40 (2)
1.Tiia HEIKKINENJoen Yawara, Joensuu/FIN
2.Sara HUOVINENVantaan Jukara/FIN
T15-52 (5)
1.Tiia LEPPÄKORPIJyväskylä Jigotai/FIN
2.Lotta RUOPPAChikara, H:ki/FIN
3.Vanshika PHULLChikara, H:ki/FIN
T15-57 (5)
1.Emilia HEINONENOrimattilan JS/FIN
2.Saara NEUVONENMeido-Kan, H:ki/FIN
3.Pinja MUOTKAOrimattilan JS/FIN
T15-63 (2)
1.Maigi NIGULKeila Ookami/EST
2.Krista PELTONENJyväskylä Jigotai/FIN
T15+63 (3)
1.Kaisa KUVAJATikkurilan Judokat/FIN
2.Jonna VIRENOrimattilan JS/FIN
3.Viivi KERNENNummelan Judo/FIN
P15-34 (3)
1.Lenni AHLSTRANDJyväskylä Jigotai/FIN
2.Otso SEPPÄLÄMaskun Tempo/FIN
3.Abdula SAIDULAEVChikara, H:ki/FIN
P15-38 (4)
1.Rasmus VAUHKONENKerimäen Judonoko/FIN
2.Mikke MÄKELÄTampereen Judo/FIN
3.Perttu ERJANSALOLappeenrannan Kamiza/FIN
P15-42 (8)
1.RUSTAM OZDAMIROVMAGAS/FIN
2.Kirill POSTOLOokami/EST
3.Otso-Antero JÄRVINENVoimailuseura Bodonos/FIN
3.Suleiman OZDOEVChikara, H:ki/FIN
P15-46 (11)
1.Pihla SALONENPorin JS Fudoshin/FIN
2.Anton KAURANENNokian Judo/FIN
3.German PETENBERGMeido-Kan, H:ki/FIN
3.Mikael KOSKINENPorin JS Fudoshin/FIN
5.Joonas HAIKULAINENLappeenrannan Kamiza/FIN
5.Joonas RIEKKINENShirokawa/FIN
7.Robert PAPPELOokami/EST
7.Niko MATTEROLappeenrannan Kamiza/FIN
P15-50 (7)
1.Jenni SUNDBERGHontai Judo, H:ki/FIN
2.Joel MAKKONENNummelan Judo/FIN
3.Rasmus TALTSOokami/EST
3.Ats Andreas PRANGLIOokami/EST
P15-55 (8)
1.Joonatan KUJANHAARAChikara, H:ki/FIN
2.Nuutti AHOLAINENNummelan Judo/FIN
3.Georgii TOIKKAKotkan JS/FIN
3.Atte HIMILÄNummelan Judo/FIN
P15-60 (9)
1.Kirill PANOVBudolinn/EST
2.Andre ILMJÄRVOokami/EST
3.Marten VINGISAAROokami/EST
3.Joonas HÄKKINENPorin JS Fudoshin/FIN
P15-66 (3)
1.Väinö SEPPÄLÄMaskun Tempo/FIN
2.Miko OJARANTARiihimäen JS/FIN
3.Rasmus KULMALATampereen Judo/FIN
P15+66 (2)
1.Victor KASURINENShirokawa, Porvoo/FIN
2.Elias KUOPPALAChikara, H:ki/FIN
T18-57 (4)
1.Maria JAKIMOVATANUKI/EST
2.Salla KOIVISTOJyväskylä Jigotai/FIN
3.Jekaterina DAVÕDOVATANUKI/EST
T18+63 (2)
1.Nika NEDVEDSKAJATANUKI/EST
2.Ronja MIEKKALEHTOChikara, H:ki/FIN
P18-50 (3)
1.German PETENBERGMeido-Kan, H:ki/FIN
2.Atte RANTALAINENMikkelin Judo/FIN
3.Taavi MARISTOVantaan Jukara/FIN
P18-55 (3)
1.Joonatan KUJANHAARAChikara, H:ki/FIN
2.Paavo SNICKERMikkelin Judo/FIN
3.Lassi AHLSTRANDJyväskylä Jigotai/FIN
P18-60 (8)
1.Väinö LEHTINENMaskun Tempo/FIN
2.Andre Aleksander TUNGEROokami/EST
3.Karl Julius Kristoder VAREOokami/EST
3.Niko ISOPOUSSUNummelan Judo/FIN
P18-66 (7)
1.Fedor DANILOVSKIYFavorit, Vyborg/RUS
2.Henri HUHTALAMaskun Tempo/FIN
3.Nikita JUROVTANUKI/EST
3.Lauri JOHANSSONMaskun Tempo/FIN
P18-73 (9)
1.Vili VEHMASKirkkonummen JS/FIN
2.Ville HUKKANENChikara, H:ki/FIN
3.Samuli MARKKANENVantaan Jukara/FIN
3.Sten Roland LEIBENAUKeila Ookami/EST
P18+81 (2)
1.Teet ASUMÄGIKeila Ookami/EST
2.Martin RAHNELBudolinn/EST