Audentes International Judo Cup 13-14.04.2018 Tallinn

Categories

Results

U10-21kg (1)
1.Markus ERIKSONAudentes
U10-23kg (6)
1.Maksims TARASKINLido
2.Karl VAHTELAudentes
3.Kõu Lennart SAARAudentes
3.Markus ERIKSONAudentes
5.Jan Rasmus OJAAudentes
5.Kirill HALAIMOVSLido
U10-25kg (9)
1.Matiss POMASKOVSJC KYODAI
2.Laur Kristjan RAIKAudentes
3.Feliks ŠAMONINAudentes
3.Sebastian KÕIVAudentes
5.Timurs ISAKOVSLido
5.Artur KOROTINAudentes
7.Raul ARUMÄEAudentes
U10-27kg (6)
1.Martins IEVINSLido
2.Ragnar MÄGIAltia
3.Karl-martin VALDREAudentes
3.Alexander SILLAMAAAudentes
5.Sedric HALLMANNAudentes
5.Tobias VALGIAudentes
U10-30kg (21)
1.Natas ALEKSIEJUNASDRAUGYSTE
2.Abdul-Aziz DAURBEKOVMagas
3.Aleksei GROSHOVOlimpine Viltis
3.Mihails VOLODENOKSLido
5.Ilja BEZUGLOVDodze
5.Mattias ERIKSONAudentes
7.Daniel Tobias TAMMINToni Judokool EST MTÜ
7.Artemijs GROGORJEVSJikan
U10-33kg (5)
1.Kristjan KÜTSONAudentes
2.Kristo KOLOSSOVDo
3.Uku-martin TEDERSpordiklubi Barra
4.Orm Kaspar MAKSIMOVSKISpordiklubi Barra
U10-36kg (10)
1.Bruno HRISTOFOROVBudolinn
2.Timofejs TKACOVSSPARS Ventspils
3.Kaur LEETSARAudentes
3.Albert VÕBORNÕIToni Judokool EST MTÜ
5.Timurs KULIŠSLido
5.Hubert LIPPUSSpordiklubi Barra
7.Risto Revon VIISITAMMAudentes
7.Kristjan TOOMAudentes
U10-40kg (2)
1.Raith ORGUSAARAudentes
2.Roman STSELTSKOVSpordiklubi Kibuvits
U10+40kg (5)
1.Ralf Eugen AINLAAudentes
2.Romet LODDESAudentes
3.Rodion IVANOVBudolinn
4.Aleksandrs APSALONSLido
5.Georgi KOVALENKOOlimpine Viltis
U12-25kg (2)
1.Taaniel RAUDAudentes
2.Timurs ISAKOVSLido
U12-27kg (3)
1.Mikk ALAJÕEAltia
2.Kristian BACHMANNAudentes
3.Richard Johannes KONOVALOVAudentes
U12-30kg (11)
1.Eriks HOMKALido
2.Markuss ZUGICKISJC KYODAI
3.Rasmus KIVILAAudentes
3.Artemij FADEJEVLido
5.Erik-markus VALDREAudentes
5.Ilja BEZUGLOVDodze
7.Abdul Aziz DAURBEKOVMagas
7.Akira KIVIAudentes
U12-33kg (14)
1.Artak AZARUMYANAudentes
2.Karl-martin VILLAKODo
3.Dmitri VINOGRADOVBudolinn
3.Toms Kristians BIRKHANSJC KYODAI
5.Kristjan VINGISAARAudentes
5.Zahars LISENKOSPARS Ventspils
7.Movsar PLIJEVMagas
7.Patrik Tobias PINDMASpordiklubi Ookami
U12-36kg (13)
1.Armen GRIGORYANArmenia
2.Daniels ABALIHINSLido
3.Timur ALIMOVBudolinn
3.Dautartas MOZGODRAUGYSTE
5.Artjoms NOSOVSLido
5.Maximillian VIIARDAudentes
7.Ralf ADAMSONSpordiklubi Ookami
7.Arturs ARTEMJEVSJC KYODAI
U12-40kg (18)
1.Tomass MANFELDSJC KYODAI
2.Maksims TIHONOVSLido
3.Joonas PUURAIDAudentes
3.Oliver TISLERToni Judokool EST MTÜ
5.Angelos KOSTELIDISATHENS GRECCE
5.Rainis VÄÄTSpordiklubi Barra
7.Athanasios BRIOLASATHENS GRECCE
7.Daniel ZIGADLOBudolinn
U12-44kg (8)
1.Nikita AFANASJEVSJC KYODAI
2.Frederik ROOSTFELDTAitado
3.Ruslans AZIZLido
3.Daniels STRODSJC KYODAI
5.Stanislav KOLESNIKOVLido
5.Hendrik PUURAIDAudentes
7.Zygimantas KARALEVICIUSDRAUGYSTE
7.Kevin Daniel KIIRENDAudentes
U12-50kg (12)
1.Lukas KYBARTASDRAUGYSTE
2.Elmo KERÄNENKeido-Kan
3.Kaspar RAIDMAAudentes
3.Aleksandrs AVDEJEVSJikan
5.Artjom BELJAKOVSpordiklubi Ookami
5.Ernests LAPSINSLido
7.Aleksandrs AVSJUKEVICSLido
7.Pavel BABUTABudolinn
U12+50kg (6)
1.Taavi VAHTERAudentes
2.Tõnis DOMBERGAudentes
3.Danil VEENSALUAitado
3.Mihail VORONOVDvigatel
5.Robert LUKINBudolinn
5.Toni-romerik LAIUSAitado
UG13-30kg (4)
1.Sofja POSTUSENKOBudolinn
2.Emma Karoliina KONNAPEREAudentes
3.Justine JANELEJC KYODAI
4.Meri AKOBYAN2008
UG13-34kg (1)
1.Simona Liisa MARTINToni Judokool EST MTÜ
UG13-38kg (7)
1.Anna GULITEJC KYODAI
2.Alisa GROMOVABudolinn
3.Marilena GOGUAATHENS GRECCE
3.Emilia HENDRIKSONAitado
5.Simona Liisa MARTINToni Judokool EST MTÜ
5.Sofija HANTSEVITŠSpordiklubi Kibuvits
7.Aleksandra KRASNOVABudolinn
UG13-42kg (4)
1.Galini SIRINIDOUATHENS GRECCE
2.Nora KIVIMÄGIAitado
3.Henrietta LIPPUSSpordiklubi Barra
4.Maarja Liis RAHUMEELAitado
UG13-46kg (2)
1.Amelija BARANOVSKAJC KYODAI
2.Anna KOTOVABudolinn
UG13-50kg (4)
1.Antra MUZICAJC KYODAI
2.Jekaterina BRJAKINAAudentes
3.Alika AVTUHOVASPARS Ventspils
4.Evita EZERALido
UG13+50kg (2)
1.Patricija BOBROVAJC KYODAI
2.Emma Melis AKTASAltia
U14-32kg (8)
1.Rokas SABONISDRAUGYSTE
2.Rihard Joosep KAHARAudentes
3.Jevgeni SELEDTSOVSpordiklubi Kibuvits
3.Roberts UMBRASKOV.Zelonija Sporta Skola
5.Markuss ZUGICKISJC KYODAI
5.Artak AZARUMYANAudentes
7.Toms Kristians BIRKHANSJC KYODAI
7.Simo LAOSAltia
U14-35kg (14)
1.Rudis JANOVSJC KYODAI
2.Daniel JEREMEJEVDodze
3.Samvel DARBINYANArmenia
3.Marik VOICECHOVSKIJOlimpine Viltis
5.Krisjanis CERSJC KYODAI
5.Markuss POMASKOVSJC KYODAI
7.Nikita MONTONENKotkan JS
7.Eduard MNATSAKANYANArmenia
U14-38kg (16)
1.Leu SAMANKOUSDUSHOR 7 MINSK
2.Ivan SOLUBSDUSHOR 7 MINSK
3.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo
3.Saad DIKAJEVAudentes
5.Tomass MANFELDSJC KYODAI
5.Antons MJATISKINSV.Zelonija Sporta Skola
7.Justus OJANNETampereen Judo
7.Arsenits GUDEJEVSV.Zelonija Sporta Skola
U14-42kg (14)
1.Markus VILLAKODo
2.Nikita JOLKINAudentes
3.Oliver HOLTSMEIERDo
3.Nikita AFANASJEVSJC KYODAI
5.Erik Aron AMBACHAitado
5.Jegor NOVIKOVBudolinn
7.Maverick NOORMETSAitado
7.Kirill MELESHINTanuki
U14-46kg (16)
1.Erik SAGHATELYANArmenia
2.Muslim TSOLOEVMagas
3.Deniss ZIZNEVSKIJSLido
3.Adam VAICECHOVSKIJOlimpine Viltis
5.Ilja VASSILJEVSpordiklubi Kibuvits
5.Daniels STRODSJC KYODAI
7.Dmitrii TOIKKAKotkan JS
7.Arturs SOKOLOVSV.Zelonija Sporta Skola
U14-50kg (8)
1.Ernests LAUFMANISMakkabi Riga Latvija
2.Andrei VERKHOVODKOMalahit
3.Arsenits CIHANOVICSV.Zelonija Sporta Skola
3.Adas SEFANOVICDRAUGYSTE
5.Artur TECHOVOlimpine Viltis
5.Georgi STEPANOVAitado
7.Kert Erman MIILOAudentes
7.Amir DUISHVILIAitado
U14-55kg (9)
1.Ashot GRIGORYANArmenia
2.Damirs VOLODJKOSPARS Ventspils
3.Siim LAOSAltia
3.Emir DIKAJEVAudentes
5.Jari-matti SALONENDo
5.Roberts VANAGSJC KYODAI
7.Andrei POVODOVBudolinn
7.Oliver POLLIToni Judokool EST MTÜ
U14-60kg (7)
1.Razmik PETROSYANArmenia
2.Aleksandr PROVODINBudolinn
3.Nitay DELGOSHENSamurai-Do Rishon Israel
3.Taago SILMAAudentes
5.Titas LAURINAVICUSOlimpine Viltis
5.Jakob ANSLANAudentes
U14-66kg (3)
1.Algis ZHULISOlimpine Viltis
2.Rasmus TUUMAitado
3.Andris ORGAitado
U14-72kg (10)
1.Gleb ŠEVTSOVSpordiklubi Kibuvits
2.Ioannis KOSTELIDISATHENS GRECCE
3.Davit SIMONYANArmenia
3.Georg VALDEKAitado
5.Timofei KITOVOlimpine Viltis
5.Andrei MIHHAILOVSpordiklubi Kibuvits
7.Markus KAJAKAltia
7.Kaarel KIVISTIKAitado
U14+72kg (3)
1.Janis STRAZDINŠSamurs
2.Kabriel KIRNADo
3.Rasmus MÄGIAltia
UG16-44kg (5)
1.Anna GULTTEJC KYODAI
2.Iuliia BORODINASShOR Soyuz
3.Maria TARSDo
4.Liepa UDRAITEGralis
UG16-52kg (7)
1.Pihla SALONENFudoshin Pori
2.Anna Liisa NURMDo
3.Greta KUBLICKYTEOlimpine Viltis
3.Kristiana JURKEVICAV.Zelonija Sporta Skola
5.Shushanit DABAHSamurai-Do Rishon Israel
5.Ekaterina SHISHKOVASShOR Soyuz
7.Merily KOPELMAAAitado
UG16-57kg (3)
1.Vilena ARSHAKYANAudentes
2.Päike Triinu TAMMAitado
3.Polina KOLTOVSKIBudolinn
UG16-63kg (2)
1.Maria Simona PAPPToni Judokool EST MTÜ
2.Elizabeth KOVALYOVSamurai-Do Rishon Israel
U16-38kg (8)
1.Magomed ABUBAKAROVDo
2.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo
3.Markkus SAICANSJC KYODAI
3.Saad DIKAJEVAudentes
5.Justus OJANNETampereen Judo
5.Leontii BYKOVSShOR Soyuz
7.Krisjanis CERSJC KYODAI
7.Daniel JEREMEJEVDodze
U16-42kg (3)
1.Timur LESTSENSKIAudentes
2.Kaspar GUTMANNDo
3.Mikke MÄKELÄTampereen Judo
U16-46kg (10)
1.Aleksandr ISAEVSShOR Soyuz
2.Itay BIBITKOSamurai-Do Rishon Israel
3.Perttu ERJANSALOKamiza, Lappeenranta
3.Kirill POSTOLSpordiklubi Ookami
5.Ott Alexander RAUDToni Judokool EST MTÜ
5.Artjoms GORBATENKOSPARS Ventspils
7.Farhad MIRIJEVIman
7.Entoni BLOCHOlimpine Viltis
U16-50kg (10)
1.Artur JEREMEJEVDodze
2.Pihla SALONENFudoshin Pori
3.Eldar GOVSamurai-Do Rishon Israel
3.Artjom KANAŠKINAudentes
5.Niko MATTEROKamiza, Lappeenranta
5.Sebastian JUNGToni Judokool EST MTÜ
7.Mihkel LOKATARDvigatel
7.Aleksejs GORBATENKOSPARS Ventspils
U16-55kg (14)
1.Rene ALTOSARAudentes
2.David KRMOJANOlimpine Viltis
3.Patrik KALNINSHLido
3.Artjoms KVAŠNINSSPARS Ventspils
5.Igor BATMANOVSpordiklubi Kibuvits
5.Deniss IVANOVSLido
7.Tarvilas DAGYSGralis
7.Tal GLIKINSamurai-Do Rishon Israel
U16-60kg (18)
1.Viljar LIPARDAudentes
2.Nace PECNIKJudo Klub Acron Slovenj Gradec
3.Arturs LAUFMANISMakkabi Riga Latvija
3.Grigory PODOPRIGORINSShOR Soyuz
5.Aleksandrs-raivis CUVIZOVSSPARS Ventspils
5.Aleksas BILIUSGralis
7.Vladislav RÕNDINAudentes
7.Markas MATKEVICIUSDRAUGYSTE
U16-66kg (5)
1.Ismail VEDZIZHEVChikara, Helsinki
2.Vid KAVNIKJudo Klub Acron Slovenj Gradec
3.Laur LEEMETSToni Judokool EST MTÜ
4.Rasmus SANDERAitado
5.Marcus KARUAitado
U16-73kg (6)
1.Georg Eric REIMETSToni Judokool EST MTÜ
2.Hannes HOLLOAitado
3.Kiril VOLKOVOlimpine Viltis
3.Markus REDSVENMikkelin Judo
5.Karl-johannes PILTDo
5.Leon VELMANAudentes
U16+73kg (4)
1.Arturs VIŠNAUSKASSPARS Ventspils
2.Samuel MIKKDo
3.Valerii DIACHUKOLYMPIC HOPES St.-Petersburg R
4.Eduard LADÕGINAudentes