Hämeenlinna Shiai 14.4.2018

Sarjat

Tulokset

T11-32 (2)
1.Saana MARJANENLahden JS
2.Minea ITÄPÄÄTampereen Judo
P11-27 (8)
1.Muhammad BALAYEVMAGAS
2.Maxim KALINKINGladiator Turku Judo
3.Ippu LOTILALahden JS
3.Jarkko SALMINENHämeenlinnan JS
P11-30 (8)
1.Ilishan NILHOMAGAS
2.Miiko HAKKARAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Konsta KOSKINENHämeenlinnan JS
3.Sisu SKINNARILahden JS
P11-34 (9)
1.Rasul GALAEVMAGAS
2.Gleb TAMMIShirokawa, Porvoo
3.Oskar FISCEVGladiator Turku Judo
3.Nilo ERIKSSONSaltsjö JK
P11-38 (4)
1.Theo OLSSONSaltsjö JK
2.Veeti NEVALAPorin JS Fudoshin
3.Jasper HEIKKINIEMIHämeenlinnan JS
4.Feliks HEINILUOMANummelan Judo
P11-46 (2)
1.Lauri LOTILALahden JS
2.Nico KMETSTampereen Judo
T13-33 (5)
1.Kira PERÄTALOHämeenlinnan JS
2.Vanessa SAMPPALAHämeenlinnan JS
3.Saana-Tuulia TIAINENHämeenlinnan JS
4.Anni LEHTONokian Judo
5.Moona HUHTAKANGASVantaan Jukara
T13-36 (8)
1.Jenna KUOSMANENChikara, H:ki
2.Elvi VILKKOHämeenlinnan JS
3.Lumia WALLÉNMikkelin Judo
3.Elina HÄNNIKÄINENHämeenlinnan JS
T13-40 (3)
1.Hulda KULHIALempäälän Kisa
2.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
3.Hanne LEPISTÖOrimattilan JS
T13-44 (2)
1.Vera KIRSELÄRauman JS Samurai
2.Usva TEPPOKoyama, Rovaniemi
P13-30 (3)
1.Emil GAVRILOVGladiator Turku Judo
2.Kira PERÄTALOHämeenlinnan JS
3.Eero KOIVISTOLahden JS
P13-34 (3)
1.Ilmari LAHTELALahden JS
2.Magomed UZHAKHOVMAGAS
3.Ibragim UZHAKHOVMAGAS
P13-38 (6)
1.Jenna KUOSMANENChikara, H:ki
2.Kerim GALAEVMAGAS
3.Rasmus SORSANummelan Judo
3.Vesa VEHMASKirkkonummen JS
P13-42 (9)
1.Oskari HEISKANENJoutsan Tarmo
2.Joona HAKKARAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Oula-Topias AHOLAEspoon Urheilijat
3.Oliver TIETÄVÄINENShirokawa, Porvoo
P13-46 (7)
1.Christian KASESALUChikara, H:ki
2.Isla ERKKILÄPorin JS Fudoshin
3.Riina MYLLYLÄChikara, H:ki
3.Roope ISORANTALahden JS
P13-55 (6)
1.Kristofer PERTELSONChikara, H:ki
2.Aleksi HUKKANENChikara, H:ki
3.Viljami VIERELÄGladiator Turku Judo
3.Alex KOIVUNENGladiator Turku Judo
P13+55 (3)
1.Ilmari ERONENTampereen Judo
2.Laura HANHELAOrimattilan JS
3.Jussi HEIKKINIEMIHämeenlinnan JS
T15-44 (3)
1.Milla VAINIOLALempäälän Kisa
2.Siiri ALAKOSKILempäälän Kisa
3.Vera KIRSELÄRauman JS Samurai
T15-48 (5)
1.Laura HAKSOAkagi
2.Riina MYLLYLÄChikara, H:ki
3.Venla MOLANDEROrimattilan JS
4.Ronja KETTUNENKirkkonummen JS
5.Anniina SALANummelan Judo
T15-63 (4)
1.Ella LAVIKAINENLahden JS
2.Daniela ÖSTERLUNDChikara, H:ki
3.Ida MÄKINENRiihimäen JS
4.Kerttu KÖLLIOrimattilan JS
P15-42 (6)
1.Konsta JUNTUNENJoutsan Tarmo
2.Lenni AHLSTRANDJyväskylä Jigotai
3.Unto RAUTIOSalon Budoseura
3.Jimi KOSUNENVoimailuseura Bodonos
P15-46 (6)
1.Suleiman OZDOEVChikara, H:ki
2.Heikki KOIVISTOLahden JS
3.Isla ERKKILÄPorin JS Fudoshin
3.Aapeli POHJAKoyama, Rovaniemi
P15-50 (5)
1.Akseli SAVOLAINENLahden JS
2.Otso-Antero JÄRVINENVoimailuseura Bodonos
3.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
4.Riku TIMONENKoyama, Rovaniemi
5.Jori PÖLLÄNENTns-Judo, Toijala
P15-55 (8)
1.Ville KIVELÄHämeenlinnan JS
2.Erno RÄTTÖLahden JS
3.Erfan SHADKAHämeenlinnan JS
3.Paavo TÄHTIKUNNASVantaan Jukara
P15-64 (5)
1.Joonas HÄKKINENPorin JS Fudoshin
2.Atte SYRJÄVantaan Jukara
3.Mikael KOSKINENPorin JS Fudoshin
4.Reigal PÕLTSAMNokian Judo
P15+66 (2)
1.Ruslan URSAKIKibuvits SK
2.Leevi RASILAHämeenlinnan JS
T18-52 (3)
1.Darja MIHHAILOVAKibuvits SK
2.Vanshika SHARMAChikara, H:ki
3.Louna-Lumia SEIKKULAKoyama, Rovaniemi
T18-63 (6)
1.Susanna SUNDBERGHontai Judo, H:ki
2.Milla NURMIKUMPUKoyama, Rovaniemi
3.Emilia HEINONENOrimattilan JS
3.Lotta NURMIShisei, Turku
T18+63 (4)
1.Katri RAVEALAChikara, H:ki
2.Elizaveta KOROBEINIKOVAKibuvits SK
3.Salma YOUSEFShirokawa, Porvoo
4.Lotta ARGILLANDERPikadon, Pieksämäki
P18-50 (2)
1.Suleiman OZDOEVChikara, H:ki
2.Kristian PAATEROHämeenlinnan JS
P18-55 (8)
1.Atte RANTALAINENMikkelin Judo
2.Lassi AHLSTRANDJyväskylä Jigotai
3.Anton KAURANENNokian Judo
3.Matias SINISALOTikkurilan Judokat, Vantaa
P18-60 (4)
1.Joonatan KUJANHAARAChikara, H:ki
2.Veeti KANERVAKirkkonummen JS
3.Nuutti AHOLAINENNummelan Judo
4.Joonas KIELENNIVATampereen Judo
P18-66 (8)
1.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan JS
2.Lassi TALVITIEHämeenlinnan JS
3.Jesse OLLIKKALANummelan Judo
3.Paavo SNICKERMikkelin Judo
P18-69 (4)
1.Nooa KOTISALOMikkelin Judo
2.Panu SAARINENMeido-Kan, H:ki
3.Elias KUJAMÄKITammelan Jundokan
4.Konsta KANKKUNENNokian Judo
P18-76 (5)
1.Eetu IHANAMÄKINokian Judo
2.Lauri UOTILASobudo, Somero
3.Victor KASURINENShirokawa, Porvoo
4.Samuel TERNONokian Judo
5.Elias KUOPPALAChikara, H:ki
N+66 (4)
1.Katri RAVEALAChikara, H:ki
2.Jenni ALI-PENTTILÄHämeenlinnan JS
3.Sonja SUOMIKotkan JS
4.Lotta ARGILLANDERPikadon, Pieksämäki
N-57 (3)
1.Susanna SUNDBERGHontai Judo, H:ki
2.Heidi TUURALARaision Ryhti
3.Jaana KETTUNENKirkkonummen JS
N-63 (4)
1.Katri KAKKOLahden JS
2.Elviira KUJANSUUTampereen Judo
3.Niina AALTONENAhjo Training Center
4.Roosa REPOTampereen Judo
M-66 (4)
1.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan JS
2.Jere LAHTINENHämeenlinnan JS
3.Lukas ENGHOLMSaltsjö JK
4.Timo VÄRINENHervannan Hebereke
M-73 (7)
1.Eetu IHANAMÄKINokian Judo
2.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
3.Simo ANSALAHTIHämeenlinnan JS
3.Joonas TAPIOOulun JK
M-81 (6)
1.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
2.Heikki NIVAJudo-Kan, Espoo
3.Henric TREUTIGERSaltsjö JK
3.Aleksi MIKKOLAHontai Judo, H:ki
M-90 (5)
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Konsta HÄNNINENPikadon, Pieksämäki
3.Severi RONKONENKirkkonummen JS
4.Kalle HAKALAFinndai, H:ki
M+90 (8)
1.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
2.Miika HIRVONENChikara, H:ki
3.Vesa RINNEKaigan, Rauma
3.Tuomas VIRTANENHämeenlinnan JS
VM-77 (4)
1.Marko HILTUNENWaseda Club, Uusikaupunki
2.Jouni KOKKONENKirkkonummen JS
3.Ari TAMMINENHämeenlinnan JS
4.Markus RAUTIOSalon Budoseura
VM-90 (4)
1.Jarmo HUKKANENChikara, H:ki
2.Tero HAUKKALASeinäjoen JS
3.Jussi KOKKOLAMikkelin Judo
4.Jaakko POHJALAHämeenlinnan JS