Samurai Cup II 18.2.2012 Pieksämäki

Sarjat

Tulokset

BT-48
1.Sini OINONENHämeenlinnan JS
2.Nea PYÖRIÄDarmakai, Laukaa
3.Juulia YLI-TORVIHimangan JS
BT-52
1.Inka VERLINHontai Judo, Helsinki
2.Mirjam SAARINENBudoviikingit, Helsinki
3.Emmi ROSSITomodachi, Kuopio
BT-57
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Nonett HALMEMeido-kan
3.Ida WESTERBERGShirokawa, Porvoo
3.Jasmine AHORaahen Judo
BT+63
1.Aino VALOLAHTIKoyama, Rovaniemi
BP-45
1.Vili OIVORaahen Judo
2.Simo TAMMILEHTOJu Shin Kan, Ähtäri
3.Thomas RÖNKKÖOrimattilan JS
BP-50
1.Jyri RAJANIEMINummelan Judo
2.Oskari MÄKINENNummelan Judo
3.Luukas SAHAHämeenlinnan JS
3.Casper KETTUNENLahden JS
BP-55
1.Henri TUURALARaision Ryhti
2.Joel YLITALOMeido-kan
3.Roni RAJAMÄKIBudokan, Vaasa
3.Teemu KUOSALahden JS
BP-60
1.Aku LAAKKONENMeido-kan
2.Miikka HYÖTYLÄByakuya, Sodankylä
3.Jani RATILAINENJoen Yawara, Joensuu
3.Artur RISTOLAKotkan JS
BP-66
1.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
2.Pyry HALONENMeido-kan
3.Jonne IMPOLARaahen Judo
3.Krister RAERINNEIisalmen JS
BP-73
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Teemu KOSKINENJukara
3.Aki OINONENHämeenlinnan JS
BP-81
1.Juuso NUOTIOMAAFudoshin, Pori
2.Jimi KOIVISTOIisalmen JS
3.Niilo HAAPALAMikkelin Judo
BP+81
1.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
2.Juuso NEUVONENSavonlinnan Shikata
AT-AVOIN
1.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
2.Aino VALOLAHTIKoyama, Rovaniemi
3.Sonja SUOMIKotkan JS
AT-57
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
3.Nonett HALMEMeido-kan
AT-63
1.Vilma VAHERIHyvinkään JS
2.Sonja SUOMIKotkan JS
AP-55
1.Henri TUURALARaision Ryhti
2.Joel YLITALOMeido-kan
3.Joni TÄHTISAARIKoyama, Rovaniemi
AP-60
1.Otto KOPONENJoen Yawara, Joensuu
2.Aku LAAKKONENMeido-kan
3.Saku RONKAINENOulun Judokerho
3.Pietari KOIVIKKOMikkelin Judo
AP-66
1.Ville YLITALOMeido-kan
2.Eemeli KANGASMÄKIJu Shin Kan, Ähtäri
3.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
3.Elias KÖRKKÖOulun Judokerho
AP-73
1.Sampsa KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
2.Rasmus RINNEKirkkonummen JS
3.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
3.Aatu LAAMANENTampereen Judo
5.Semi SALMIHämeenlinnan JS
5.Riku MERISAARIRaision Ryhti
7.Teemu KANGASHoljutai, Hollola
7.Otto SIMOLALahden JS
AP-81
1.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
2.Ville PENSASIisalmen JS
3.Ville VAHERIHyvinkään JS
3.Atte HEISKANENLahden JS
AP-90
1.Samuli VIITANENTampereen Judo
2.Edelbis MARCILLI SARRISSakura, Kuopio
3.Jonne SIIRIÄINENJigotai, Jyväskylä
3.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo