Ryhti-Shiai 8.9.2012 Raisio

Sarjat

Tulokset

ET-32
1.Ella AAKKOHontai Judo, Helsinki
2.Ella IIVONENFudoshin, Pori
3.Ronja SALASMAAChikara, Helsinki
ET-36
1.Aino ASKLÖFKirkkonummen JS
2.Emilia HEINONENOrimattilan JS
3.Ronja MIEKKALEHTOJudo-Kan, Espoo
ET-40
1.Lotta VAHEOrimattilan JS
2.Emma PAAVILAINENTurun JS
3.Kira HUSUTurun JS
EP-30
1.Marcus JULKUNENHyvinkään JS
2.Viktor ÖRLUNDIK Södra
3.Joona LEPPÄLÄPingviinit, Nurmijärvi
3.Joel TUOMOLARaision Ryhti
5.Morris BERGLINSaltsjö JK
5.David ROOTHSaltsjö JK
7.Samuel BAGGSTRÖMTampereen Judo
7.Emil HENDRIKSTurun JS
EP-34
1.Veeti KANERVAKirkkonummen JS
2.Juuso JOKINENBodonos, Kerava
3.Pontus BLOMSTRANDIK Södra
3.Eino ELOFudoshin, Rauma
5.Jussi RASMUSRaision Ryhti
5.Joel MAKKONENNummelan Judo
7.Akira KONTTINENRaision Ryhti
7.Tuomas HEIKKINENRaision Ryhti
EP-38
1.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
2.Zico AZIZLahden JS
3.Tuukka RINNEHämeenlinnan JS
3.Kalle BÅÅTHEIK Södra
5.Tuukka LAHTINENHämeenlinnan JS
5.Lukas LUNDSTRÖMIK Södra
7.Joona TUOMOLARaision Ryhti
7.Marcus PALMIK Södra
EP-42
1.Artur KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Atos ANDREEVHelsingin JudoSport
3.Matias PAAVILAINENTurun JS
DT-40
1.Camilla LUNDQVISTIK Södra
2.Lotta VAHEOrimattilan JS
3.Elise LAMBERGHämeenlinnan JS
3.Elwira BIRK RINGIUSIK Södra
DT-44
1.Jannika HELLGRENNummelan Judo
2.Katri RAVEALAChikara, Helsinki
3.Juulia NIEMINENRauman JS Samurai
DT-52
1.Helmi HONKOTampereen Judo
2.Fanny PENTTIHämeenlinnan JS
3.Lotta MARTTILATurun JS
DP-30
1.Patrick PAVLOVTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Urho HEIKKINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Ella IIVONENFudoshin, Pori
DP-34
1.Joonas AHONENOrimattilan JS
2.Joni AHONENOrimattilan JS
3.Juuso PASSILABodonos, Kerava
3.Turpal DJOUKAEVHämeenlinnan JS
DP-38
1.William OINASTikkurilan Judokat, Vantaa
2.Vili PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Rainer KANEVETSTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Jussi HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
5.Eemil PIRINENMaskun Tempo
5.Robin PAJUNENJukara
7.Matias SALANummelan Judo
7.Lauri JOHANSSONMaskun Tempo
DP-42
1.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
2.Joe LIIMATAINENMeido-kan
3.Konsta KOIVISTOMeido-kan
3.Henri HUHTALAMaskun Tempo
5.Katri RAVEALAChikara, Helsinki
5.Matias PAAVILAINENTurun JS
7.Henry HEINONENOrimattilan JS
7.Georgios POULISRaision Ryhti
DP-46
1.Sayd-arbi KUBAEVTampereen Judo
2.Lassi TALVITIEHämeenlinnan JS
3.Markus TARMAJukara
3.Oskar HARTIKAINENHyvinkään JS
5.Martin SÖDERBERGHIK Södra
5.Veeti OIVORaahen Judo
7.Edwin OLSSONSaltsjö JK
7.Väinö LEHTINENMaskun Tempo
DP-50
1.Simon PARKERIK Södra
2.Joakim KARLSSONIK Södra
3.Filip WÅHLINIK Södra
DP-55
1.Tuomas SÄRKILÄHimangan JS
2.Rasmus LEPPÄLÄChikara, Helsinki
3.Kosti KALLIONIEMINokian Judo
DP+55
1.Max WESTERLUNDKeido-kan, Siuntio
2.Roger LINDEMANTampereen Judo
3.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
CT-44
1.Senja TERIAHOMaskun Tempo
2.Elwira BIRK RINGIUSIK Södra
CT-52
1.Sandra LUNDQVISTIK Södra
2.Henna VEIJALAINENOrimattilan JS
3.Juulia YLI-TORVIHimangan JS
CT-63
1.Tinja KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
2.Tiia-maria KUOSATampereen Judo
CP-34
1.Joonas AHONENOrimattilan JS
2.Joni AHONENOrimattilan JS
3.Ida FRANSSONIK Södra
CP-38
1.Saku LAINEHämeenlinnan JS
2.Henrik ASKLÖFKirkkonummen JS
CP-42
1.Ville HUKKANENChikara, Helsinki
2.Konsta KOIVISTOMeido-kan
3.Samuli HEINILÄHämeenlinnan JS
3.Kevin RÖNKKÖOrimattilan JS
CP-46
1.Tuomas HIILAMOChikara, Helsinki
2.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
3.Lassi RUOPPAChikara, Helsinki
CP-50
1.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
2.Pyry PAJARITikkurilan Judokat, Vantaa
3.Tomas SAARINENRauman JS Samurai
CP-55
1.Jose HELASMOMaskun Tempo
2.Aake KESÄLÄJudo-Kan, Espoo
3.Elis TORNIAINENMaskun Tempo
3.Valtteri OLINBodonos, Kerava
5.Jenni ALI-PENTTILÄHämeenlinnan JS
5.Tuomas TENHOLAHämeenlinnan JS
7.Samuel ALMIK Södra
7.Elliot KLINTIK Södra
CP-60
1.Oskari MÄKINENNummelan Judo
2.Joona RÄTYOulun Judokerho
3.Markus MERIÖMaskun Tempo
CP-66
1.Timo HEISKANENLahden JS
2.Valtteri NYBERGMaskun Tempo
CP+66
1.Aki-petteri NEUVONENOulun Judokerho
2.Ilmari ALAJUNTTIOulun Judokerho
3.Tuomas RINNERauman JS Samurai
N-57
1.Katri KAKKOLahden JS
2.Tea LAAKKONENNummelan Judo
N-63
1.Satu LEHIKOINENJoen Yawara, Joensuu
2.Anni IKÄLÄKamiza, Lappeenranta
3.Sofia LEHTONENFinndai, Helsinki
3.Laura JAUHIAINENMeido-kan
N-70
1.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
2.Katri MAIJALAHontai Judo, Helsinki
3.Saana PÖYHÖNENTampereen Judo
M+90
1.Juha VAINIOFudoshin, Rauma
2.Sampo MÄLKIÄBodonos, Kerava
3.Tuomas VIRTANENHämeenlinnan JS
M-66
1.Juho REINVALLTampereen Judo
2.Faye NJIEHelsingin JudoSport
3.Rene VILLANELLOHelsingin JudoSport
3.Tommi VALTONENNummelan Judo
5.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
5.Markus MATTSSONFinndai, Helsinki
7.Tuomas RONKAINENJudo-Kan, Espoo
7.Remo VILLANELLOHelsingin JudoSport
M-73
1.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
2.Juuso NURMINENJudo-Kan, Espoo
3.Karri LEINOFudoshin, Rauma
3.Markus KETTUNENKajaanin Judokerho
M-90
1.Antti VIRTAOulun Judokerho
2.Jaakko ALLIMeido-kan
3.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
3.Eetu LAAMANENTampereen Judo
5.Arsi LAAKSONENWaseda-Club, Uusikaupunki
5.Juho KASKISTOFudoshin, Rauma
7.Ville PONKILAINENJigotai, Jyväskylä
7.Teemu KANERVABodonos, Kerava