Samurai Cup IV 17.10.2010 Kerava

Sarjat

Tulokset

BT-48
1.Nonett HALMEMeido-kan
2.Miia KAMBERGKankaanpään Judokat
3.Inka VERLINHontai Judo, Helsinki
BT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Susanna SAIRANENBodonos, Kerava
3.Jasmine AHORaahen Judo
BT-63
1.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
2.Emilia KAUTTOSobudo, Somero
3.Wilma HAAPALAMikkelin Judo
BP-45
1.Henri MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
2.Henri TUURALARaision Ryhti
3.Jyri RAJANIEMINummelan Judo
BP-50
1.Amir RAMADANJudo-Kan, Espoo
2.Saku RONKAINENOulun Judokerho
3.Markus MIKKOLARaision Ryhti
BP-55
1.Oskar TVAURIJukara
2.Arttu MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
3.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
BP-60
1.Rene VILLANELLOChikara, Helsinki
2.Aatu LAAMANENKippon, Kitee
3.Elias KÖRKKÖOulun Judokerho
3.Ville MANNINENNokian Judo
5.Eemeli KANGASMÄKIJu Shin Kan, Ähtäri
5.Jussi TAMSKITampereen Judo
BP-66
1.Remo VILLANELLOChikara, Helsinki
2.Henry KOLKKANENJudo-Kan, Espoo
3.Otto SIMOLALahden JS
3.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
5.Tommi VEHVILÄINENDarmakai, Laukaa
5.Joonas PELTOMÄKISeibukan, Kurikka
BP-73
1.Tuomas HALMEChikara, Helsinki
2.Arttu DAMSKIJoen Yawara, Joensuu
3.Atte KOLEHMAINENBodonos, Kerava
3.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
BP-81
1.Otto SAARISalon Budoseura
2.Atte HEISKANENLahden JS
3.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
BP+81
1.Juho PUUMALAINENMikkelin Judo
AT-48
1.Jemina LOSTEDTKeido-kan, Siuntio
2.Miia KAMBERGKankaanpään Judokat
AT-52
1.Susanna SAIRANENBodonos, Kerava
2.Nathalie NURMINENJudo-Kan, Espoo
AT-57
1.Anni IKÄLÄKamiza, Lappeenranta
2.Anna HOPEANAULARaision Ryhti
3.Elisa HAUHIAYanagi, Heinävesi
AT-63
1.Lotta SAVOLAOulun Judokerho
2.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
3.Janika MYLLYMÄKILahden JS
AP-60
1.Faye NJIEChikara, Helsinki
2.Arttu MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
3.Rene VILLANELLOChikara, Helsinki
3.Elias KÖRKKÖOulun Judokerho
5.Tommi VALTONENNummelan Judo
5.Ville KORKEILAJudo-Kan, Espoo
AP-66
1.Joonatan GRÖNDAHLShirokawa, Porvoo
2.Sampsa KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
3.Atte KARSTILAJoen Yawara, Joensuu
3.Remo VILLANELLOChikara, Helsinki
5.Adlan FUTIJEVHämeenlinnan JS
5.Otto SIMOLALahden JS
AP-73
1.Petteri SULANDERMeido-kan
2.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
3.Rasmus RINNEKirkkonummen JS
3.Tuomas HALMEChikara, Helsinki
AP-81
1.Samuli VIITANENTampereen Judo
2.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
3.Lasse AUTIOJudo-Kan, Espoo
AP-90
1.Jaakko ALLIMeido-kan
2.Topias IKÄVALKORiihimäen JS
3.Niko KORHONENSakura, Kuopio
AP+90
1.Jesse JUSSILAOulun Judokerho
2.Sami SEPPÄLÄMikkelin Judo