Samurai Cup III 8.9.2012 Raisio

Sarjat

Tulokset

BT-48
1.Emilia KANERVAKirkkonummen JS
2.Inka KEINÄNENPingviinit, Nurmijärvi
3.Hanna HÄRNVALL FLATENIK Södra
BT-52
1.Mirjam SAARINENBudoviikingit, Helsinki
2.Noora JOKINENBodonos, Kerava
3.Juulia YLI-TORVIHimangan JS
BT-57
1.Inka VERLINHontai Judo, Helsinki
2.Jenny MÄKIMeido-kan
3.Ida WESTERBERGShirokawa, Porvoo
BT-63
1.Jasmine AHORaahen Judo
BP-45
1.Samuli KOSKINENHämeenlinnan JS
2.Kevin RÖNKKÖOrimattilan JS
BP-50
1.Artur TVAURIJukara
2.Vili OIVORaahen Judo
3.Maxim MYLLYMÄKIJudo-Kan, Espoo
3.Thomas RÖNKKÖOrimattilan JS
5.Samuel KOKKONIEMIKaustisen Pohjan-Vei
5.Sami TARVAINENJudo-Kan, Espoo
7.Eetu HEINONENMeido-kan
7.Mikko LINDROOSMeido-kan
BP-55
1.Henri MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
2.Luukas SAHAOrimattilan JS
3.Jose HELASMOMaskun Tempo
3.Johan NORDSTRÖMIK Södra
5.Jyri RAJANIEMINummelan Judo
5.Elis TORNIAINENMaskun Tempo
7.Valtteri OLINBodonos, Kerava
7.Aleksi ELOMAAMeido-kan
BP-60
1.Aku LAAKKONENMeido-kan
2.Henri TUURALARaision Ryhti
3.Oskari HIRVONENOrimattilan JS
3.Oskari MÄKINENNummelan Judo
5.Teemu KUOSALahden JS
5.Jere KESTIDarmakai, Laukaa
7.Joona RÄTYOulun Judokerho
7.Timo JÄRVINENJudo-Kan, Espoo
BP-66
1.Kristian BULGAKOVRaision Ryhti
2.Aleksi MATTILAHyvinkään JS
3.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
3.Jonne IMPOLARaahen Judo
5.Sebastian NIKOLOVHyvinkään JS
5.Jesse ORAVAArashi, Loviisa
7.Timo HEISKANENLahden JS
7.Saku INGETHämeenlinnan JS
BP-73
1.Oskar TVAURIJukara
2.Nikita TOKAREVRaision Ryhti
3.Jouni MIETTINENHyvinkään JS
BP-81
1.Henri HANNULAHämeenlinnan JS
2.Matti JUOPPERIKirkkonummen JS
3.Juuso NUOTIOMAAFudoshin, Pori
3.Aki OINONENHämeenlinnan JS
BP+81
1.Tatu KEITAANNIEMIBodonos, Kerava
AT-57
1.Katri KAKKOLahden JS
2.Alexandra BARTONKirkkonummen JS
3.Pihla MATIKAINENMaskun Tempo
AT-63
1.Heidi SARÉNKirkkonummen JS
2.Laura JAUHIAINENMeido-kan
3.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
3.Julia JUNTTILAPingviinit, Nurmijärvi
AT-70
1.Solja KOMULAINENOrimattilan JS
AP-66
1.Faye NJIEHelsingin JudoSport
2.Remo VILLANELLOHelsingin JudoSport
3.Ville KORKEILAJudo-Kan, Espoo
3.Eemeli KANGASMÄKIJu Shin Kan, Ähtäri
5.Eetu LAAKSONENKirkkonummen JS
5.Arttu MÄÄTTÄJudo-Kan, Espoo
7.Elias KÖRKKÖOulun Judokerho
7.Tomas TERVONENChikara, Helsinki
AP-73
1.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
2.Oskar TVAURIJukara
3.Rasmus RINNEKirkkonummen JS
3.Otto SIMOLALahden JS
5.Riku MERISAARIRaision Ryhti
5.Teemu KANGASHoljutai, Hollola
7.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
7.Aleksi TANTTULahden JS
AP-81
1.Edelbis MARCILLI SARRISSakura, Kuopio
2.Aatu LAAMANENTampereen Judo
3.Jesper KULLMANIK Södra
AP-90
1.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
2.Ville PONKILAINENJigotai, Jyväskylä
3.Atte HEISKANENLahden JS
3.Jere IMPOLARaahen Judo