Samurai Cup II 19.2.2011 Mikkeli

Sarjat

Tulokset

T_AVOIN
1.Katri KAKKOByakuya, Sodankylä
2.Vilma HAAPALAMikkelin Judo
P_AVOIN
1.Tuomas HALMEChikara, Helsinki
2.Sami SEPPÄLÄMikkelin Judo
3.Otto SAARISalon Budoseura
BT-48
1.Nea PYÖRIÄDarmakai, Laukaa
BT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Nonett HALMEMeido-kan
3.Anniina JOKINENNummelan Judo
BT-57
1.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
2.Vilma VAHERIHyvinkään JS
3.Sonja SALONSAARIRaahen Judo
BP-45
1.Aleksi JÄRVELÄINENByakuya, Sodankylä
2.Sampo HAPPONENIisalmen JS
BP-50
1.Aku LAAKKONENMeido-kan
2.Kalle HEISKANENLahden JS
3.Saku INGETHämeenlinnan JS
BP-55
1.Samu KOIVULAHTIHämeenlinnan JS
2.Matias HOLOPAINENTikkurilan Judokat, Vantaa
3.Oskari HIRVONENOrimattilan JS
3.Miikka HYÖTYLÄByakuya, Sodankylä
BP-60
1.Eetu LAAKSONENKirkkonummen JS
2.Stefan RÖNKKÖOrimattilan JS
3.Pietari KOIVIKKOMikkelin Judo
3.Krister RAERINNEIisalmen JS
BP-66
1.Aatu LAAMANENKippon, Kitee
2.Pentti SUURHASKONokian Judo
3.Joonas PELTOMÄKISeibukan, Kurikka
3.Eemeli KANGASMÄKIJu Shin Kan, Ähtäri
5.Jerry ÅSTEDTSKU
5.Jouni MIETTINENHyvinkään JS
BP-73
1.Safar RAHMANIHontai Judo, Helsinki
2.Aleksi TANTTULahden JS
3.Ville VAHERIHyvinkään JS
3.Aki OINONENHämeenlinnan JS
BP-81
1.Atte HEISKANENLahden JS
2.Leevi VALMUHämeenlinnan JS
3.Niilo HAAPALAMikkelin Judo
BP+81
1.Juho PUUMALAINENMikkelin Judo
2.Martti PUUMALAINENMikkelin Judo
3.Tatu TURUNENJoen Yawara, Joensuu
AT-52
1.Anni BERGMANNMikkelin Judo
2.Susanna SAIRANENBodonos, Kerava
AT-57
1.Katri KAKKOByakuya, Sodankylä
2.Emilia TUOMIKOSKIRaision Ryhti
AT-63
1.Wilma HAAPALAMikkelin Judo
AP-60
1.Faye NJIEChikara, Helsinki
2.Eetu LAAKSONENKirkkonummen JS
3.Rene VILLANELLOChikara, Helsinki
3.Otto KOPONENJoen Yawara, Joensuu
5.Ville KORKEILAJudo-Kan, Espoo
5.Tuomas RONKAINENJudo-Kan, Espoo
AP-66
1.Juuso NURMINENJudo-Kan, Espoo
2.Remo VILLANELLOChikara, Helsinki
3.Otto SIMOLALahden JS
3.Sikko KAEWASAHämeenlinnan JS
5.Riku MERISAARIRaision Ryhti
5.Aatu LAAMANENKippon, Kitee
AP-73
1.Joonatan GRÖNDAHLShirokawa, Porvoo
2.Klaus VERLINHontai Judo, Helsinki
3.Atte KOLEHMAINENBodonos, Kerava
3.Marko KUURI-RIUTTAFudoshin, Pori
AP-81
1.Lasse AUTIOJudo-Kan, Espoo
2.Tuomas HALMEChikara, Helsinki
3.Lalli NUORTEVAHämeenlinnan JS
3.Ville PENSASIisalmen JS
5.Otto SAARISalon Budoseura
5.Tuomas LAHTINENShiranami, Lapinlahti
AP-90
1.Niko KORHONENSakura, Kuopio
2.Jere IMPOLARaahen Judo
AP+90
1.Sami SEPPÄLÄMikkelin Judo
2.Juho PUUMALAINENMikkelin Judo